Şimdi Ara

Leatherman Çok Amaçlı Pense satın alım hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki ürünü almak istiyorum fakat ülkemizdeki fiyatlar malum.İnternet üzerinden satın alım yapabileceğim ve Türkiye'ye sorunsuz gönderen bir firma var mıdır?Orijinal olması önceliğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Sana tavsiyem 2.el alman. Outdoor sektöründeyim ve bayi fiyatına alabilrim bu ürünleri ama almadım hiç.

Çünkü Leatherman, Gerber, Victorinox gibi çakıları kullanmaya kıyamıyor genelde insanlar. Paraya ihtiyaç duyulduğunda satılabilir cezbedici ürünler.

2008'de fiyat hatası gibi bir fiyata ilk sıfır Leatherman'imi almıştım ve ben de uyguna sattım sonra.

Geçen sene 500-600 lira civarı fiyata satılan Wave ürününü ikinci el aldım. 250 lira vermeye razıydım, pazarlıkla 170'e aldım. Sonra 210 ve 300 liraya iki tane daha aldım arkadaşa. Hepsi de pırıl pırıl, 3 kere deneme amaçlı kesim yapılmış, tornavidası kullanılmış bir hevesle alınmış ürünler.

Tavsiyem acele etme sahibinden'i takip et.

Bu arada 30 kadar victorninox aldım Beyazıt bit pazarından. Satıcılar özelliklerine dikkat etmeden 25-40 lira arası satıyor modelleri.

Üniv yıllarından itibaren sürekli denk geldikçe alırım uygun ve temiz çakı denl geldikçe. Hem koleksiyon hem de çecremdekilere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 26 Aralık 2017; 21:16:9 >

• teknoturk kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.Yazdıklarınız mantıklı geldi.Sanırım dediğiniz gibi yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.