Şimdi Ara

Leap of Fate - Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI! )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Leap of Fate - Resmi Türkçe Yama Projesi ( YAYINLANDI! )

LEAP OF FATE
    RESMİ TÜRKÇE YERELLEŞTİRME PROJESİ

Leap of Fate, korkularınızı yenip kaderinizi geri kazanacağınız hızlı tempolu cyberpunk roguelite türü bir oyundur. Büyünün gerçek olduğu New York'ta, Kaderin İmtihanı ile yüzleşip akıl almaz güçler edinmesi gereken bir teknobazı oynuyorsunuz. İmtihanlardan kurtulabilecek misiniz?

Leap of Fate; izometrik kamera açısının, hızlı tempolu aksiyonun ve rogue türü unsurların bir araya gelerek oluşturduğu benzersiz bir yapımdır. New York'un kuytu köşelerinde saklanan dört teknobazdan biri olarak, seni zihnindeki kötülüklere karşı büyülü bir mücadeleye tabi tutacak olan Kaderin İmtihanı ile yüzleşme zamanın geldi. İmtihan boyunca sonu gelmek bilmez düşman sürüleriyle savaşman ve itinayla yerleştirilmiş olan tuzakları alt etmen gerekecek. Silahların ise şimşek hızında gölge yürüyüşün, oynadıkça bulduğun güçlü glifler ve macera boyunca geliştirdiğin büyülü beceriler olacak. Peki sağ çıkarsan kazancın ne mi olacak? Akıl almaz bir güç ve asıl kaderini öğrenme fırsatı.

Temel Özellikleri:

Gölge Yürüyüşü becerisi üzerine kurulu son derece süratli ve tatmin edici bir aksiyon oyunu tecrübesi yaşayın

Yenilikçi bir sistem ile rastgele oluşturulan beceri ağaçları ile yüzden fazla büyü becerisi arasından istediğinizi geliştirin

Dört karaktere ait, güzelce resmedilmiş sinematiklerle desteklenerek anlatılan derin ve çarpıcı hikâyeleri keşfedin

Sibernetik laboratuvarlar, karanlık sokaklar ve gizli yapılanmalar içeren günümüz zamanında geçen bir siberpunk fantezi dünyasını keşfedin

Zorluk:

Leap of Fate'deki çatışmalar oldukça hızlı ve ölümcül geçer. Meydan savaşçılarından tutun da delirmiş tarikatçılara ve saklı taretlere kadar yüzden fazla türde düşmanla yüzleşecek olmanın yanında, oyunda ilerledikçe otomatik olarak oluşturulan seviyelerle sürekli tetikte kalacaksınız. Haberiniz olsun; bir kez ölürseniz, oyunun en başına döner ve tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Ama merak etmeyin, oyun boyunca yardımcınız olacak kalıcı geliştirmelere de sahip olacaksınız.

Büyü :

Her oynayışınızda, karşınıza birçok büyülü güç edinme fırsatı çıkacak. Oyun boyunca rastgele bulacağınız oyun yapısını değiştiren gliflerin yanında, Hareket, Saldırı ve Pasif olmak üzere üç ayrı beceri ağacına dağılmış yüzden fazla büyü becerilerine de erişim sağlayacaksınız. Leap of Fate'in olayı beceri ağaçlarının rastgele oluşturulmasıdır, bu sayede her oyuna başladığınızda bir öncekinden değişik bir deneyim yaşarsınız. Bir oynayışınızda çukurların üzerinden süzülüyor ve Atomik Parlama ile düşmanları parçalarına ayırabiliyorken, bir başka oynayışınızda Uzaylıları çağırarak düşmanlarınızı kaçırttırabilecek ve üzerinize atılan füzeleri geri yansıtmanızı sağlayacak bir teknolojiye sahip olabileceksiniz.

Karakterler :

Leap of Fate'de her birinin kendisine has oyun tarzı ve hikâyesi olan şu dört büyücüden biriyle oynayabileceksiniz:

Aeon, gölge büyücüsü: Gizli bir oluşum içerisinde yıllarca gördüğü baskıdan dolayı ruh sağlığı zedelenmiş biri

Big Mo, sayborg teknobazı: İkili doğasını kabullenebilmek için uğraş veren biri

Mukai, ruh ileticisi: Zihninin kontrolünü üç güçlü varlıktan geri alabilmek için cebelleşen biri.

Rasimov, düzenbaz okultist: Ölümü kandırmak için kendini sonu gelmez bir göreve adayan, asırlık yaşta bir büyücü

"Derler ki bu yerde kendi korkularınla, kötülüklerinle yüzleşirmişsin. Ama ayrıca imtihanlarından sağ çıkarsan alın yazını söyleyebilirmiş."

LEAP OF FATE RESMİ YERELLEŞTİRME PROJESİNİN DETAYLARI

Proje Yöneticisi:

İbrahim Aybars Sapan

Çevirmenler:

Anıl Can Çetinkaya
    Muhammet Taki Kesemen
    Ozan Aydın
    Yağız Mardin
    Muhammed Üsame Arslan

Yerelleştirme Koordinatörü:

İbrahim Aybars Sapan

Test Ekibi:

Enes Kaşıkçı
    Yağız Mardin
    İbrahim Aybars Sapan

Leap of Fate projesi, yaklaşık olarak 17450 kelimeden oluşmaktadır. Oyun tamamen Türkçe karakter desteğine sahiptir. Tüm mağazalardaki açıklayıcı bilgiler de Türkçe’ye çevrilmiştir.

Clever Plays firması ile yaptığımız anlaşma sonucunda 12 Ekim 2016’da çevirisi tamamlanan Leap of Fate resmi Türkçe yerelleştirme projesi Steam ve Humble Bundle platformlarında 21 Ekim 2016 itibariyle tamamen yayınlanmıştır. İlerleyen günlerde Apple Store ve Google Play’de de güncellenmiş olacaktır.

Ayrıca Türkçe diline özel 28 Ekim 2016 tarihine kadar %66’lık indirim fırsatıyla oyun şu an Steam'de 8,50 TL’ye satılmaktadır.

Web Sitemiz : http://www.technogame.net
    Facebook Sayfamız : http://facebook.com/TechnoGameTr
    Steam Satış Sayfası : https://store.steampowered.com/app/363420/
    Apple Store Satış Sayfası: https://apps.apple.com/us/app/leap-of-fate/id909730184
    Humble Bundle Satış Sayfası: https://www.humblebundle.com/store/leap-of-fate

• Çok üst düzey beklenti taşımadıkları müddetçe, herkesin eğlenerek oynayabileceği bir oyun olduğunu düşünüyorum. :) Hayırlı olsun.
  • Emeği geçen herkese teşekkürler. Konu düzeni ve içeriği çok güzel olmuş. Oyun hakkında bilgi sahibi olduk. Yakın zamanda almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu projede görev alan çevirmenlerimiz, The Witcher 3 oyununun Türkçe yamasını yapan ekipteki çevirmenlerdir. Kendilerine bu vesileyle " Techno Game ailesine hoşgeldiniz " demek istiyorum. Resmi projelerdeki başarılarının devamını diliyorum :)

• Google playde henüz yayınlanmadı sanırım çünkü oyuna dair hiç bir iz yok..Çeviri içinde ayrıca teşekkürler kardeşim.
  • Eğlenceli bir oyuna benziyor teşekkürler
  • Elinize sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerreT

Google playde henüz yayınlanmadı sanırım çünkü oyuna dair hiç bir iz yok..Çeviri içinde ayrıca teşekkürler kardeşim.

Evet doğru, Android sürüme oyun Türkçe dille beraber gelecek. App Store'a da güncellemeyle eklenecek.

• Projede emeği geçen arkadaşlara teşekkürler çok hoş bir oyun daha Türkçe oldu.
  • Böyle efsane kadroya böyle projelerle mi hoş geldiniz denilir Technogame. Harbi ağzınıza biber sürmek lazım, ağır toplarda da görelim artık sizi yine eski günlerdeki gibi. Neyse maşaallah diyelim de nazar değmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Böyle efsane kadroya böyle projelerle mi hoş geldiniz denilir Technogame. Harbi ağzınıza biber sürmek lazım, ağır toplarda da görelim artık sizi yine eski günlerdeki gibi. Neyse maşaallah diyelim de nazar değmesin.

Can dostum, bu oyun onlar için alıştırma projesiydi. Arkadaşlarımızın ekibe alınma nedeni zaten büyük projeler içindi :)

İsmini söyleyemiyorum, ancak şu an anlaşmak için görüşmelerini sürdürdüğümüz AAA ve AA seviyesinde iki oyun var. Biraz sabır diyelim.. :)

• Eyvallah dostum, yolunuz açık olsun. Dört gözle bekliyoruz...
  • Elinize sağlık... Projelerinizi bekliyoruz...
    Türkçe dil desteği gelen oyunları destek vermek amacıyla alıyorum.

[spoiler=7304331491]Bu arada inşallah ismini vermediğiniz projelerden biri Elex'dir.
    http://store.steampowered.com/app/411300[/spoiler]
  • quote:

Orijinalden alıntı: FifaNetworkTR

quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Böyle efsane kadroya böyle projelerle mi hoş geldiniz denilir Technogame. Harbi ağzınıza biber sürmek lazım, ağır toplarda da görelim artık sizi yine eski günlerdeki gibi. Neyse maşaallah diyelim de nazar değmesin.

Can dostum, bu oyun onlar için alıştırma projesiydi. Arkadaşlarımızın ekibe alınma nedeni zaten büyük projeler içindi :)

İsmini söyleyemiyorum, ancak şu an anlaşmak için görüşmelerini sürdürdüğümüz AAA ve AA seviyesinde iki oyun var. Biraz sabır diyelim.. :)

Kadro mükemmel, AAA oyun çevirisi gelecek olması daha da mükemmel. Başarılar. Ben Leap of Fate oyununa bakayım nasılmış güzelse alayım indirim varken çeviri için teşekkürler.
  • oyun için teşekkür ediyorum deneyecegim siz çevirmeseniz oynamazdım orası kesin. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.