Şimdi Ara

League of Legends: Wild Rift [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
7.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son güncellemeyle 'oda' kurup takım arama özelliği geldi. Ve akşama doğru oyundaki türk oyuncularla dolu odaların sayısına bakılırsa hiç de az değil oyuncuların sayısı League of Legends: Wild Rift [ANA KONU] 

• Oyunda olabilirde forum mezarlik gibi cok sessiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun efsane bence, adamlara helal olsun efektler grafik seslendirme sahane olmus.

Bu yeni güncelleme yeni herolar ne zaman gelcek yahu

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt

Bugün öğleden sonra veya akşama doğru (sezon bitişiyle).

• Oyuna tr serveri gelicekmi acaba haberiniz varmi? Bazen ping yuksek oluyor.

• ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt

Hocam hala gelmedi yeni sezon geldi ama yeni herolar yok

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Gece 3’te başlayacak etkinlik.
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Ona bakacaksak Vainglory ozellikle 3v3 olarak hepsinden daha kaliteli hem oynanış hem de kontrol acısından lakin geliştiricisi salak çıktı.
  • Merhabalar oyunda beraber oynayacagim arkadaslar ariyorum lol tecrubem yok ilk defa mobil ile atildim lol dunyasina o yuzden cok buyuk beklentileriniz olmasin.

Simdilik tek basima Gold 4 seviyesindeyim. Main olarak ADC veya Solo Garen oynuyorum herolari yavas yavas ogrenmeye calisiyorum. Hem beraber oynayacak hem bilgi verecek iyi kotu oyuncularla girebilirim hardcore kasmiyorum yani yenilsek cok kafaya takmam maksat keyif olsun sesli chat muhabbet olsun.

ScRyedd#8646

• oyuna gelen update sayesinde a70 cihazında 60 fps sabit oynarken fps 40-60 arası çok dalgalanmaya başladı. Gelen güncellemede o kadar bir şey de yok oyun deneyiminin içine ettiler.

• Selamlar Herkese. YouTube kanalım var oyun videoları çekiyorum. Wild Rift oynayıp gerek eğlenceli gerek öğretici içerikler üretiyorum. Kanalımı 2 saniyenizi ayırıp ziyaret ederseniz sevinirim belki ilginizi çeker. KANAL ADIM : thelodea

ikl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteSnag -- 25 Ocak 2021; 1:52:17 >
  • Oyun atabileceğim arkadaş arıyorum. Rica ediyorum ağnız bozuksa oyun oynamayalım. 20 yaş altı kardeşlerimiz yazmasın. Eğlencesine oynuycaz hedefimiz yok gold 4 şuan muhtemelen siz gelene kadar ben silver düşmüş olurum 😁
  • Solo oynamaktan sıkıldım şuanki ligim zümrüt 3-4 arası gidip geliyorum oynamak isteyen mesaj atabilir akşam saatlerinde oynuyorum

• Emerald (zumrut) olup duo atacak birisini ariyorum.

Cok kisa surede solo olarak tirmandim, fakat burdan sonra solo kesmiyor. Genel olarak jungle oynuyorum kalmazsa adc. Laneimi yuzde 80 oraninda kazaniyorum yani cogunlukla kazaniyorum ayni sekilde oynadigi lanei kazanabilen birisi olursa cok rahat cikariz. Solo oynadigim zaman ben kazansam dahi tum laneler kaybettigi zaman hicbir sey yapilmiyor istersem 30 kill olayim farketmiyor. Oynayan bir kisi saha olursa genellikle win aliriz.

Forum uzerinden tag birakin lutfen. Tum gun oynama sansim var, zamani bol olan yazsin lutfen ^^

• arkadaşlar gold olmaya çalışıyorum tek olarak devamlı oynasam rahat çıkacağım zaten çıktım tekrar düştüm ama sinir stres olduğum için oyunda benimle konuşacak beraber duo olacak arkadaş arıyorum

yas 25 bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y. K. G. -- 7 Mart 2021; 22:50:28 >
  • 2.2b yama notları: --> Link

• League of Legends: Wild Rift [ANA KONU]
  • zümrüt 2 top mainim grubuna adam arayan varsa ulaşsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.