Şimdi Ara

League of Legends 'Türkçe' yapma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O müthiş GODLIKE sesinden mahrum mu kalmak istiyorsun?
  • Patch atarken sorun çıkartıyor mu yada yeniden yapmak gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyNerology

Patch atarken sorun çıkartıyor mu yada yeniden yapmak gerekiyor mu ?

Evet yeniden yapmak gerekiyor.Hayır sorun çıkarmıyor.TR de oynayıp yazı ve sesleri İngilizce yaparsanız aynı zamanda market ide göremiyorsunuz.Ayrıca her yama geldiğinde 2 taraflı yama yüklemeniz lazım(İngilizce ve Türkçe olarak).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-744329BC8 -- 9 Haziran 2013; 0:48:34 >
  • Mesaj atarken tarihlere bakalım lütfen, provakatörler konuları hortlatmaya çalışıyor. Biber gazı kullanmak istemiyoruz. Lütfen dağılın arkadaşlar. Bir an önce dağılmanız gerekmekte.
  • Geçen hafta ingilizceye çevirmiştim şimdi geri Türkçe yapayım bari ban man olayı çok canımı sıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sünepe

Geçen hafta ingilizceye çevirmiştim şimdi geri Türkçe yapayım bari ban man olayı çok canımı sıkıyor

Hic birsey oldugu yok 2 aydir boyle oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun türkçe mi şuan? bende türkçe oynamak istiyorum
  • ben türkçe serverda ingilizce olarak 15 levelden itibaren felan oynuyorum perma ban felan hikaye sadece seslendirmeler yazılar felan değişiyor oyuna bi +sı yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattlerDeluxe

Perma ban sebebi olduğunu bılıyorm (çok net degıl )ama %80

oyundaki kimseye bir zararınız dokunmuyor ki ban sebebi olsun bunun ban sebebi olması için önce skin programının ban sebebi olması lazım sonuçta ikisininde kimseye zararı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Orijinalden alıntı: BattlerDeluxe

Perma ban sebebi olduğunu bılıyorm (çok net degıl )ama %80

oyundaki kimseye bir zararınız dokunmuyor ki ban sebebi olsun bunun ban sebebi olması için önce skin programının ban sebebi olması lazım sonuçta ikisininde kimseye zararı yok

Ben çok net oldugunu bılmıyordum sadece yine bu forumdaki eski konulara istinaden söylemiştim fakat ban sebebi olmadığı açık.
  • Biriside dememişki aga bu hort ne?
  • hort olacak ancak, seslendirmelerin ingilizce kalmasını sağlayıp sadece yazılı içeriği Türkçeye çevirebiliyor muyuz?

Skilleri ve item açıklamalarını Türkçe anlamak daha kolay oluyor ama üçte üç, aman vermiyor, destan yazdı filan da duymak istemiyorum
  • Pbe de kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: pentakill81

Arkadaş Türkiye serverinde oyun neden İngilizce oynanmak istenir ki :S

mahvolmuş kralın kılıcından dolayı olabilir

Kaybolmuş kralın kılıcı da var onu unutmamak lazım.

edit akbayram:http://forum.donanimhaber.com/m_77352507/f_//tm.htm#msglink_77358502

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanKosto -- 17 Temmuz 2013; 21:20:38 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.