Şimdi Ara

League of Legends Patch Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
39.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk defa Lol indirdim.Kurdum kendiliğinden patch yüklemeye başladı.neyse yüzde 50lerde indirme hızım 4 kbs düştü ve hiç yükselmedi aksine tamamen durdu.Normalde 140 ile çekerken bir anda böyle oldu.Yeniden başattığımda sürekli %33ten başlıyor ve %52-55 gibi indirme hızı düşüyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim??Acil yardımlarınızı bekliyorum :(

• Sakin kapatma patchi kaparsan bidaha o hizin dusmeden once yukledigin dosyalarin patchlerini kontrol ediyor 50 saat . serverdan kaynakli olabilir biraz bekleyip oyle dene bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekrar aç bi yerde indirme hızın baya düşer sonra tümden gider biraz bekle devam eder.

• teşekkürler.eğer olmazsa bir kez daha yazarım :D
  • Çıkıp girmek bende hep işe yarıyor geçmiş patchi kontrolü maksimum 1 dakka ama o hızda devam edersen patchin tamamen inmesi çok uzun sürüyo özellikle yeni kuruyorsan gerçekten çok uzun sürüyor 300-400 mb patch oluyo.
  • Serverin dolulugundan gece 3 te yaptım 1200 le cektim.kapaman iyi olmus %33 te sürekli takılır hata degil oyun dosyalarında eksikleri bulup tamamlıyor hız asırı dusmedigi surece kapama ve patch atarken kesinlikle baska sey acık olmasın asırı dusuruyor hızı (bkz.chrome mozilla antivirus update torrent download)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 23 Mayıs 2012; 23:09:52 >
  • Üst tarafta optionstan p2p (peer to peer) kapatıp yeniden başlat.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Serverin dolulugundan gece 3 te yaptım 1200 le cektim.kapaman iyi olmus %33 te sürekli takılır hata degil oyun dosyalarında eksikleri bulup tamamlıyor hız asırı dusmedigi surece kapama ve patch atarken kesinlikle baska sey acık olmasın asırı dusuruyor hızı (bkz.chrome mozilla antivirus update torrent download)

çok teşekkür ederim Yanlız ün patchı bitirdim bi tane daha inidiriyor.Bunun her gün yeni patchimi çıkıyo ne
  • %99 da kaldı kapatıp açtım 100 mb yüklüyor gene kapatıyorum tekrar 100 mb bitmiyor hiç hep takılıyor fakkkkk
  • ben lol u yeni inidirdim kurulumda 1. adım bitti 2. adım bşladığında yüzde33 tü bir saattirde 33 kapatıp açtım bişi değişmedi acill yardım ne yapabilirim
  • Arkadaslar benim hız 515 kbps 41 de takıldı yüklenecek 566 mb dosya var.. Cozumu var mı varsa nasıl uygulanır. Ilginiz icin tesekkurler..

• LOL'3 gündür indirmeye çalışıyorum fakat hep ikinci adımda %79 da KBps 0 a düşüyor ne yapabilirim?
  • Beyler lol güncellemesi sırasında laptop ısınıp kapandı actım yeniden baslattım güncellemeyi %33 den devam ediyor su anda dosyalar falan tarıyor bu bi sorun mu? yeniden baslatmam gerekir mi?  League of Legends Patch Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbli_erdem_col -- 28 Ocak 2016; 14:24:52 >
  • fbli_erdem_col F kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı bende de var
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Açıp kapatmana gerek yok eksik dosyaları tespit edip güncellemeye devam edecektir.
  • Aniveum kullanıcısına yanıt
    teşekürler.
  • Aniveum kullanıcısına yanıt
    hala yüklemiyor %44 e geldimi kendi kendine kapanıyor.
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Oyunu komple silip baştan indirin bana da oluyordu eskiden sürekli baştan indirmekten başka çaresi yok bildiğim kadarıyla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.