Şimdi Ara

League Of Legends 'Kod İstek/Paylaşım' Güncel Ana Konu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
54
Favori
126.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye sunucusunda geçerli olan her koda talibim, özel mesajdan yollarsanız sevinirim.
  • Zyra şampiyonuna ihtiyacım var herhangi bir skin kabulümdür.Karşılığında riot graves vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexarrow -- 18 Mayıs 2014; 16:42:20 >
  • 1 tane riot graves kodu istiyorum başka hiçbirşey istemiyorum,elinde fazladan olan yardımsever biri gönderebilirse çok güzel olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punishenes -- 18 Mayıs 2014; 18:52:57 >
  • tr serveri her kod olabilir yardımlarınız bekliyorum
  • Her türlü support herosu alınır Bana ulaşın
  • maltazar ve viktor skin kodu olanlar varsa cok makbule geçer
  • Jax için Tapınak yada olta kostumu kodu elinde olan varsa çok makbule geçerr tabi gerçelte kod dagıtımı varsa ...
  • Her türlü tr(veya west)de kod kabul edilir vermek isteyen arkadaşlara teşekkürler bende işe başlıyorum arada bir birimize gizemli kutu falan skin atabiliriz hediye falan fakat westte oynuyodum o yüzden eski hesabıma geçtim 17 level gerçi problem teşkil etmez ama beraber takılırız falan işte..

Tercihen günahkar leblanc varsa müthiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kust -- 21 Mayıs 2014; 1:31:18 >
  • riot graves kodu olan varmı elinde ve nasıl bulabilriz nerde dağıtılıyor acaba
  • herşey kabulüm beyler tatava yapmayın yollayın geçin
  • EUW Serverında Championship Thresh kodu arıyorum
  • Riot Graves Sadece bir kutu karşılığında satıyorum tabiki eklemenizden 2 hafta sonra olucak işlemler şimdiden teşekkürler...
  • Tr Serveri İcin Arcade Hecarim Veya Kutup Okcusu Varus Varsa Bi El Atin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlık açılmış ama paylasım yok şöyle biriisi pm ile gonderse güzel bir kod ne güzel olurdu
  • Herkese iyi forumlar , tr serverında çalışan herhangi kod alabilirim Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr serveri için herhangi bir koda talibim.
  • TR İÇİN HER TÜRLÜ KOD ALINIR. EKLEYİN NİCKİM AngryParrot
  • beyler bana riot graves kodu verebilecek varmı
  • Selam arkadaşlar Tr serverda geçen code varsa elinizde ve verirseniz sevinirim. Kolay gelsin
  • East sunucusunda geçerli kodlar referans gösterilmesi durumunda alınacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.