Şimdi Ara

League of Legends FPS Arttırma %100 Kesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NOT: Konu tamamen bana aittir emeğe saygı video like atarsanız sevinirim :)
    Herkese selam, bildiğim üzere lol de yeni güncellemeden sonra bayağı bir FPS düşüşü yaşadık. (Özellikle PC'si kötü olanlar) Bende bu konu hakkında başladım araştırmaya... Değerli arkadaşlarım, size 2 tür anladım şekli sunucam 1.'si yazılı. 2.'si videolu artık hangisini tercih ederseniz, size kalmış.
    YAZILI ANLATIM
    Öncelikle oyunun tüm seslerini kapatıyoruz.
    Oyuncu Nicklerini Görünmez hale getiriyoruz.
    "Oyun içi" ekran çözünürlüğünü 1024x768'e alıyoruz. Masaüstünde'ki tüm uygulamaları,dosyaları 1 klasör oluşturup içine atıyoruz (Ani FPS düşmemesi için)
    Arkada çalışan çerez programları kapatıyoruz.
    Oyun içi ayarlar bölümünden, çözünürlük ayarlarını "EN DÜŞÜK"e alıyoruz.
    %Temp ve Prefetch adlı klasörlerin içini temizliyoruz. Prefetch dosya konumu "C:\Windows\Prefetch"
    CCLeaner ile tarama yapıyoruz.
    Advanced SystemCare 10 indiriyoruz(Ani FPS Düşmemesi için ve ram yeme sorununu çözmek için)
    İsteğe bağlı "Razer Cortex" kurabilirsiniz.
    Yazılı anlatım bu kadardı. Videolu anlatımda bunların hepsini anlatmadım bu yüzden yazılı anlatımada bakmanızda fayda var :)
    VİDEOLU ANLATIM
    https://www.youtube.com/watch?v=LIU5Gc7jsCg&t=19s

Arkadaşlar konu tamamen bana aittir. Hiç bir yerden alıntı vs. yapılmamıştır. Eğer konuyu yararlı bulduysanız ve 1 arkaşımında olsa rahatça Lol oynamasını sağlayabilmişsem ne mutlu bana :)
    Bu arada ben bu ayarları yapmadan önce 30 FPS'in üstüne çıkmıyordum. Zaten videoda bilgisayarımın özelliklerini gösterdim :)

• krdş bu kdr emek verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 32 mb intel hd graphics ekran kartım, 2gb ram, intel celeron n2840 işlemcim var, kaç fps alırım?
  • Bunları yapmayı bilmeyen adam LoL oynamasın zaten. Oyunu oynamak bundan daha zor.
  • Advanced SystemCare 10 bende açılmıyor ?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.