Şimdi Ara

League Of Legends'e Yeni Destek Şampiyonu Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Keşke yeni şampiyon konusunda biraz durgunlaşsalarda oyuna yönelik dengeleme getirmeyle uğraşsalar

Arkadaşlar buyurun görüşleriniz neler belirtin,sizce 2017'de supportlar biraz daha ön plana çıkabilir mi

Malzahar,Brand ve Zyra haricinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 17 Şubat 2017; 14:42:49 >

• Ilk 3 nerfi alana kadar aşırı op bir champ olur free elo kasarız sonra yüzüne bakılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamdibey1 H kullanıcısına yanıt
    evet hamdi beyin teklifi tamı tamına 3 nerf.
  • HanSunHwa kullanıcısına yanıt
    Çıktığı gün alacam 3 nerf yiyene kadar otp yapcam kas babam kas free elo kas

• Ivern rezilliğinden sonra champ çıkmasa daha çok hoşuma gider
  • matraxmelo kullanıcısına yanıt
    kimlerle aynı oyunu oynuyoruz
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Ivern çıktığında cidden rezildi. Hiçbir işe yaramıyordu

• Evet kesinlikle Ivern berbattı. Yeni gelen heroların mekaniklerini sağlam yapıcam diye saçma sapan şeyler çıkartıyorlar ortaya, seviyoruz seni riot
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    güçlü olup olmaması beni ilgilendirmiyor. mevcut ormancılar dışında özgün bir hero çıkardılar. tamamen işlevsel oynamaya yönelik yarı destek yarı ormancı gibi oynanıyor. son nerf öncesi de gayet güzel pickleniyordu. jhin nasıl özgün bir heroysa ivern de aynı şekilde. ben bu şekilde bakıyorum şampiyonlara. değişik farklı tarz bir hero çıktıysa benim için görevini yapmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Ivern çıktığında cidden rezildi. Hiçbir işe yaramıyordu

Çöp değildi,unique olduğu için herkes nasıl build kasacagjni bilmiyordu,yavaş yavaş millet çözünce öp olduğu ortaya çıktı.

• Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Hayır, her skilline buff yedi neredeyse. Şuan pcde değilim 2 saate gelirim

• Gereksiz bir iş yapmışlar yine ama neyseki support şampiyon. Braum, Alistar, Leona (zor ihtimal) gibi supportların metaya girmesi lazım. Hasar çok fazla Malzahar mesela tek başına lanede 2v1 atıyor.
  • Umurumda değil prolar sup oynamaz
  • İvern çıktığından beri mainim diyebilirim. Ne yaptılarsa oynatamadılar insanlara , ama bilenler free elo kastılar. Ta ki son patchdeki gereksiz daisy nerfiyle picklenmekten düştü. Şöyle söyleyeyim her oyun İvern pasifini mid ve top laneye öğretmek için 5 dk uğraşıyorum . Pick ekranında ivern alma diye küfür edenler oyun sonunda güzel şampiyonmuş yav diyorlar.
  • Önceki seferden ders almışlardır bu sefer hiç olmadığım kadar umutluyum
  • ivern çöp diyenler = yasuo kata zed op diyenler = tahta 5

• quote:

Orijinalden alıntı: Aldreigh

ivern çöp diyenler = yasuo kata zed op diyenler = tahta 5

Yasuo gayet op .
  • Aldreigh kullanıcısına yanıt
    Yasuo kata op. Ligim plat 2

• Biliydim böyle olacahını yine konu farklı yere gitti

• ivern çöpdü ama supda buff almadanda junglda gayet iyiydi daisynin iqsunu yükselttiler biraz daha op oldu supda çöpünde çöpü ama bu arada yeni champ cıkmasına karşı olanlar herhalde 40-50 champi olup onları tamamlamaya çalışanlar keşke her hafta yeni champ çıksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 18 Şubat 2017; 17:52:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.