Şimdi Ara

League Of Legends'e Nasıl başladınız {ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben başlayayım

2 yıl önce gamex fuarında görüp başlamıştım 1.sezon sonlarıydı galiba yada 2

lol cd si halen duruyor :D

• Google a online oyunlar yazıp bulmuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş oynuyodu ordan şey oldu işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achambo -- 5 Mayıs 2014; 13:11:10 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • geçen qün hayat bilgisi dersindeyqen arqlarım bahsetti. birlikte başladıq işte o qün. o günden beri feedliyoruz xD
  • Bi akşam FB GS derbisini izlemeye gitmiştim bucaya su almak için bi internet kafeye girdim kasada cdler vardı şöyle elime alıp baktım adam ücretsiz o cdler alabilirsin dedi tabi ben aldım arkadaşlarımda aldı fakat ben cdyi arkadaşın arabasında unuttum hep aklıma takıldı ve internetten yükleyip başladım.
  • Dergi cdsini vermisti bende yukledim öle basladi

• Net kafede görüp (poster verdi dişinda) öyle basladim

• League of legends' e oyun ararken tesadüfen indirip başladım.

• arkadaşım önerdi gel dedi işte 5 kişi beraber giriyoruz çok zevkli oluyor skype falan filan dedi bende o ney ıyy kızan oyunu dedim içimden sonra bir bakayım bakalım beğenmessem silerim dedim ve o an başladı lol sevdam
  • Millete dalga geçiyodum bunu mu oynuyonuz lan saçma sapan şey diye sonrası bırakamıyorum işte -_-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fastidious -- 5 Mayıs 2014; 13:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Millete dalga geçiyodum bunu mu oynuyonuz lan saçma sapan şey diye sonrası bırakamıyorum işte -_-

ben fuara gitmeden önce reklamlarını görüyodum web browser tabanlı oyun sanıyordum :D demekki değilmiş.
  • Level dergisi almıştım.O ay league of legends'i tanıtıyordu online oyunlar bölümünde ve içinde kurulum cd'si vardı. Yükledim başladım oynamaya 3. sezonun başlarıydı.Cs riven satıştaydı.Oyunu bilmediğim için almamıştım :)
  • 9gag de görüp merak ettim
  • Baktım Millet ölüp duruyor maç kazanamıyorlar. Player lazım bu oyuna dedim ve hayrına indirdim plata diamonda taşıdım milleti.
  • Oynayan arkadaşlarm bahsedip duruyorlardı felan, bende denemek için yükledim. İlkinde beğenmedim ama sonra tekrar oynamak istediğimi fark ettim
  • kac yıldır dota oynuyorum 2 sarmayınca gectim
  • counter strike sitesinde lol takım oyuncu aranıyor yazıyordu bende lol diye cs takımı var sandım teamspeakden girdim odaya adamlar durumu anlatınca anladım sonra başla sen ilerde alırız seni diyince başlamıştım baya bi önce 2 yıl felan oluyor heralde şimdi onlara diss atıyorum hepsi silverda :D
  • Erdinç iyikulla başladım bende lole

• Dershanede arkadaslar baya oynuyodu merak edip baslamıstım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.