Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.619
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yeni başladım nick Senutarus daha 6 lvl ım eklerseniz sevinirim
  • 9 Levelim daha önce nunuyla cok oynadm onu parayla aldm meraktan epey iyi oynuorm uzun süre dota oynadım zaten hangi hero gelse skillere alıstıktan snra iyi oynayabiliorm cogunlukla Tf konusunda yardım edersen cok sevinirm
  • millet oyuna giriş, çıkış, başlangıç aşamalarında bariz bir yavaşlama söz konusu ''EU'' versiyonunda acaba benden kaynaklımı genel bir problemmi???
  • Şuanda Patch Yapıyorum 2-0 Arası Kb İle İndiriyor 64 Mb Nasıl İnecekse Artık Bilmiyorum Ya Netimde Problem Var Yada Kesin Oyunda Bişeyler Var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

millet oyuna giriş, çıkış, başlangıç aşamalarında bariz bir yavaşlama söz konusu ''EU'' versiyonunda acaba benden kaynaklımı genel bir problemmi???

Son 3-4 gündür bende de yavaşlama var. Özellikle giriş yaparken bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MetalGirL_

Şuanda Patch Yapıyorum 2-0 Arası Kb İle İndiriyor 64 Mb Nasıl İnecekse Artık Bilmiyorum Ya Netimde Problem Var Yada Kesin Oyunda Bişeyler Var...

Kaptanım dün gece bende aynı sıkıntıyı yaşadım,birkaç kez kapatıp açtım launcheri,yavaşladımı kapattım yine açtım :) Beyler oyun hakikatten çok güzel,4-5 yıldır dota oynayan birisi olarak söylüyorum ki dün gece attığım 3 maçta çok büyük keyif aldım.İlk kez normal game sistemiyle tanıştım,3 oyun attım,hepsinide yendik =) Isındım sayılır oyuna.İtem kasarkenede,hep oyunda hero öneri itemlerini kastım.Buradaki 4-5 arkadaşı friend listeme ekledim,beraber oyun atma vede tecrübelerinden yararlanma baabında.Benim S.name:Timecatz.Oyunun geliştirilmesi gereken en önemli yanı,bence haritalar.Haritalar Dota'daki kadar akıcı değil,ama bunada çözüm getireceklerine inanıyorum.Birde okuduğum yorumlara dayanarak hala rune açmadım.Birde arkadaşlar ücretsiz hero'lar her haftamı değişiyor?Şuan için Ip biriktiriyorumda Dotadan aşikar olduğum Ench,Ezalor,Chen,Terrorblade,Lich,Harbinger,Necro,Enigma,Snip,Yurnero gibi herolara kısmende olsa aynı özellikleri barındıran League of Legends hero tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • millet oyun bugün itibariyle daha bi yavaşladı ben normalde 80 latency ile oyuna giriyorum bugün 290-300 görüyorum oyun içersinde hareklerimi göremiyorum öldüğümü 5 saniye sonra görüyorum sanırım oyundan kaynaklı bi sorun yada işallah öyledir ve çözümlenir..
  • Tamda sitem etmek için yazcaktım sanırım yine yurtdışı çıkışlarımız uçtu 350 latency gördüm biraz önce.
  • usa serverindaki accountunu avrupa serverine aktaramazsın, yeni account alman gerekiyor ben de başta usa kastım ama orda öyle kaldı...
    not: avrupa serverinin tek iyi yanı türklerin daha çok olması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

quote:

Şuanda Patch Yapıyorum 2-0 Arası Kb İle İndiriyor 64 Mb Nasıl İnecekse Artık Bilmiyorum Ya Netimde Problem Var Yada Kesin Oyunda Bişeyler Var...

Kaptanım dün gece bende aynı sıkıntıyı yaşadım,birkaç kez kapatıp açtım launcheri,yavaşladımı kapattım yine açtım :) Beyler oyun hakikatten çok güzel,4-5 yıldır dota oynayan birisi olarak söylüyorum ki dün gece attığım 3 maçta çok büyük keyif aldım.İlk kez normal game sistemiyle tanıştım,3 oyun attım,hepsinide yendik =) Isındım sayılır oyuna.İtem kasarkenede,hep oyunda hero öneri itemlerini kastım.Buradaki 4-5 arkadaşı friend listeme ekledim,beraber oyun atma vede tecrübelerinden yararlanma baabında.Benim S.name:Timecatz.Oyunun geliştirilmesi gereken en önemli yanı,bence haritalar.Haritalar Dota'daki kadar akıcı değil,ama bunada çözüm getireceklerine inanıyorum.Birde okuduğum yorumlara dayanarak hala rune açmadım.Birde arkadaşlar ücretsiz hero'lar her haftamı değişiyor?Şuan için Ip biriktiriyorumda Dotadan aşikar olduğum Ench,Ezalor,Chen,Terrorblade,Lich,Harbinger,Necro,Enigma,Snip,Yurnero gibi herolara kısmende olsa aynı özellikleri barındıran League of Legends hero tavsiyelerinizi bekliyorum...

ah ah inş chen gibi bi hero vardırda millete tozumuzu attırırız
  • Oyun beni deli etti

menüler aşırı yavaşladı, oyuna girerken can çekişe çekişe giriyor, oyun oynarken artık zevk almak yerine sadece sinirlerimi yıpratıyorum. latency o kadar yükseliyorki düştüğüm bile oldu.

Dota denilen oyun nerden indirebilirim link verebilecek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCenavar

Oyun beni deli etti

menüler aşırı yavaşladı, oyuna girerken can çekişe çekişe giriyor, oyun oynarken artık zevk almak yerine sadece sinirlerimi yıpratıyorum. latency o kadar yükseliyorki düştüğüm bile oldu.

Dota denilen oyun nerden indirebilirim link verebilecek varmı ?

boşver dotayı ya, lol dan sonra dota mı oynanır,
    bekle yeni bir patch hazırlanıyor eu server için, bu sorunlar halledilcek,sadece sende böyle değil, bizde de yavaşladı son gunlerde çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDays

quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

quote:

ah ah inş chen gibi bi hero vardırda millete tozumuzu attırırız

Huso_2002 arkadaşım,özellikle senden öneri ve tavsiyeler bekliyorum,kafama takılan sorunlar hakkında.Ayrıca rune'leride hala bekletiyorum
  • olm huso cenavar ne zaman giriyosunuz oyuna uzun zamandır beraber atmadık...
  • Arkadaslarım ya ben lol oynuodum ama 1 aydır oynayamıyorum patch yuklemıo :S lutfen 1 yardımcı olun patch yuklıcek 6/7 oluo kalıo kapatıo patch kutusunu :S
  • abi siz prosunuz ben ne kadar oynasamda eziğim yaa sizle oyun atarken acaip kasılıyorum benim yüzümden yeniliriz diye. korkudan tanıdıklarla oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

olm huso cenavar ne zaman giriyosunuz oyuna uzun zamandır beraber atmadık...

Kenseii sen nerdesn asil ya, biz her akşam oyundayz, cenavar i pek görmüyorum ama
    deaden brst clammy haydar ben rebel gemally her akşam oyunda oluyoruz, bi takım kurup en az 3 oyun atıyoruz her gece, saat 11 den sonra gel, kesin buluşurz,

@cenavar
    ya bizim oynadiimz takımlarda da mesela rebelryhmer lvl20, clammy 27, gemally 22 tamam biz 30 uz ama yine de gel kasılmadan rahat rahat oyna ya , yenmke te var yenilmekte, takım full türk olunca çok daha zevkli oluyo, hem takım oyunu üst seviyede oluyo, kafasının dikine giden yok, herkes takim oyunu oynuyo, çoğu oyunu kazanıyoruz.

@timecatz
    ekle beni, oyunda istediğini sorabilirsin,istersen burdan da sorabilirsin, cevaplarım, rune ları lvl 20 olmadan alma, 20 olduktan sonra konuşalm sennle, seçtiğin championa göre rune tavsiyeleri verebilirim

@forbiddensoul
    sanırım 5. sayfada kene. arkadaşımız çözümü yazmıştı, onu yaparsan olcaktır

gl&hf
  • Selamu Aleykum.Formattan sonra oyunun patchlerini yükledim ama game crashed hatası aldım şimdide oyuna giremiyorum.Giremiyorum derken yüklenme ekranı gelmiyor.Reconnet yapıyorum oyuna girmeyi bile tenezzül etmiyor.Sorun ne olabilir
  • Arkadaşlar oyunu yükledim fakat açarken hata alıyorum. "Regsvr32.exe is not a valid win32 application." Hata bu. Oyunu silip 3 kez tekrar yüklemeyi denedim regsvr32.dll dosyasını yüklemeyi denedim vs. fakat bir yararı dokunmadı hiç birinin. Bu hatayı sadece bu oyunda aldım yani herhalde oyun dosyalarıyla ilgili birşey. Çözümü bilen varsa lütfen yardım etsin.
  • eu serverında nick dnzcgls eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flooo -- 16 Mayıs 2010; 11:14:18 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.