Şimdi Ara

LeaderTurks Fifa16 Pro Club Rakip Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun yıllardır birlikte oynadığımız takımımız ile dh arası ufak bir turnuva düzenleyelim diyoruz.Takıma oyuncu aranmıyor.Bu konuyu hem takım içi konuşma alanı olarak hemde bu forumdaki diğer takımlarla maç ayarlamak için açmayı düşündük.

Oyuncular

Miracberk
    Gorkem_Cellat
    Albertovama
    Faerwyns
    Kaangokseven
    EmreGuneri
    CagrıDoner
    ErenAksoy
    OzanAkguul

Katılan Takımlar
    1)Leader Turks
    2)Büyük Esat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atatürk_1881 -- 28 Aralık 2015; 19:26:58 >

• Konu hayirli olsun rakipleri gorelim bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

ekle hocam

Takım adınızı bilmediğim için nikinizi yazdım hocam.Bu akşam fenerbahçe maçından sonra psn eklerim sizi.Eğer uygunsanız akşam bir dostluk maçı yapalım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

quote:

ekle hocam

Takım adınızı bilmediğim için nikinizi yazdım hocam.Bu akşam fenerbahçe maçından sonra psn eklerim sizi.Eğer uygunsanız akşam bir dostluk maçı yapalım .

hocam yarın ekonomi finalimiz var arkadaş ile sorayım cevap veririm size pm den ... takım adımı ise BÜYÜK ESAT
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

quote:

ekle hocam

hocam yarın ekonomi finalimiz var arkadaş ile sorayım cevap veririm size pm den ... takım adımı ise BÜYÜK ESAT

Tamamdır hocam ben sizden maç için haber bekliyorum.Takım adınızıda ekledim.

• Bizde Eski Topçular Futbol Kulübü olarak 11 arkadaşımızla katılım sağlayacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

Bizde Eski Topçular Futbol Kulübü olarak 11 arkadaşımızla katılım sağlayacağız

Şeref duyarız hocam yarın konuşalım bu hafta için dostluk maçı ayarlayalım.3 takımız suanlık daha fazla takım araştırıyorum turnuva için umarım güzel bir turnuva düzenleriz birlikte.

• bizde 4 arkadaş kurduk aramızda oynuyoruz imkan olursa bi maç yaparız :)

psn: cuumro
  • quote:

Orijinalden alıntı: GfBrt

bizde 4 arkadaş kurduk aramızda oynuyoruz imkan olursa bi maç yaparız :)

psn: cuumro

Hocam psn ekledim müsaitseniz bu akşam maç yapalım
  • Yeni gördüm hocam konuşayim bi arkadaşlar ile sana özelden saat yazarım ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GfBrt

Yeni gördüm hocam konuşayim bi arkadaşlar ile sana özelden saat yazarım ben :)

Tamamdır hocam sizden haber bekliyoruz.

• Hocam beni hatırladınız mı ? Batuhan ben sizi kanser etmiştim Fifa 13 oynuyorduk galiba ulan ne günlerdi
  • psn : lGetlucky fifa 16 online maç yapmak isteyen arkdaşlar ekleyebilir . selametle ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.