Şimdi Ara

LeaderMu Bakmadan Geçmeyin Derim !! (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
1
Favori
14.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 222forum.com

admini kafaya aldım ve ikna ettim serverimiz tekrar açılıyor zaten site girişi açık isteyenler bakabilir hemde daha yüksek bir versiyon ve daha güzel kesintisiz hızlı bir net hizmeti ile arkadaşlar gerçekten Türkiye'nin kalıcı bir serveri olmakta iddaalıyız önceki sloganımız en az bir sene açık idi yeni sloganımız ise en az 1000 player ile kesintisiz hizmet tüm alt yapımızla hazırız bize karşi bir tek global mu ayakta durabilir gerçek playerları bekleriz en kısa sürede online olacağız hazırlıklarımız tüm hızla devam etmektedir Leader Ekibi

Sen kendinde deilsin kardesim :):)
  • İnşallah emeklerinizin karşılığını alır ve sağ salim kurarsınız serverinizi.Şimdiden başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamaeCa

İnşallah emeklerinizin karşılığını alır ve sağ salim kurarsınız serverinizi.Şimdiden başarılar dilerim.

Teşekkürler Sunucumuz açılmıştır.

Umarım bu sefer iyi bir ortam hazırlayabilmişizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhilosopherOfTurkey

quote:

Orijinalden alıntı: JamaeCa

İnşallah emeklerinizin karşılığını alır ve sağ salim kurarsınız serverinizi.Şimdiden başarılar dilerim.

Teşekkürler Sunucumuz açılmıştır.

Umarım bu sefer iyi bir ortam hazırlayabilmişizdir.

Hayırlısı neyse o olsun~~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JamaeCa -- 23 Ağustos 2009; 3:46:25 >
  • Bune tek verilecek cevap. '' Sende mi bürütüs'' :)
  • neyse kassın millet admin ve gm lerin arkasında blki satın alanlar olur :)
  • Server is offline
  • quote:

Orijinalden alıntı: My Dying Bride

Server is offline

zaten offline dı. ilk baktıgım Türk serveri burası olmuştu.
  • Yok ben oynarken gitmişti gelmiş şimdi tekrar.
  • server cok iyi ama tek kötü bir tarafı var sürekli kopmalar oluyor yada server kapalı oluyor buna bi çare artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruli

server cok iyi ama tek kötü bir tarafı var sürekli kopmalar oluyor yada server kapalı oluyor buna bi çare artık

server ın forumu varsa bnce bunu orda dile getir buraya pek bakıldıgını sanmıyorum..
  • Tekrar yayında.

www.muonline.gen.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhilosopherOfTurkey

Tekrar yayında.

www.muonline.gen.tr

Uzun zaman geçmiş.
  • Hosgeldin Mikail aramiza siten halen guzelligini korumaktadir.
    hayirli olsun serverin siten göz alici su ana kdr gordugum en guzel calisma tekrardan basarilarinin devamini dilerim
  • Yıllar önce oynamıştım bu sunucuda; itiraf etmeliyim ki Türkiye'de gördüğüm en kontrollü ve düzgün sunuculardan biriydi. Uzun süredir ara verdikten sonra bu oyun mu online'a dönmeme neden oldu. Tekrardan başarılı olmanız dileklerimle.
  • serverin yeniden online olması çok güzel inşallah kalıcı olur :)
  • Server Offline oldu bilgisi olan var mı nedendir diye?
  • 100 Premium puanları karakterlere vermeniz yönünde bir değişiklik yapabilir misiniz? zira bir an önce darklord veya magic gladiator açmak isteyenler premiumlarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Karakterlerini açtıklarında ise premiumları çoktan bitmiş oluyor.
  • Arkadaslar su anda sistem aktif mi açıldımı setup indirdim kurdum ve oyuna baglanamıyorum. game disconnect diyor. Ve sorunlarla karsılasıyorum yardım lutfen
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.