Şimdi Ara

LeADeR10 u lekeletmem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: LeADeR10

umarım artık dolandırıcılara inanmazsınız saygılarımla

Ben inanmıyom sana. İsimde büyük küçük harf uyuşmazlığı var.
  • Leader10 sen beni tanımassın ama bana 2 kere para yollamıştın ben o zamanlar orc tum nts bastım ve human oldum Azad senin yanında öküz kalır. Sen mükemmel bir king sin 2. dönemin sanırım bu ve gerçekten iyi bir kingsin. Sakın DH deki kişilerin yönlendirmelerine kanma yok kas yok para ver bunlar bir kralın yapması gereken asıl işler değildir. Herşeyden önce leader10 mümkün olduğunca PM yi açık tutmaya çalışan her PM ye cevap yazma gayreti içinde olan bir kral bu yüzden kendisine krallığında başarılar diler ve yeni dönemdede kral kalmasını umarım.

Leader10 ile birkaç anım
     LeADeR10 u lekeletmem

Burda peynir demedin:P
     LeADeR10 u lekeletmem

Sana hiçbir zaman aga 1m plz demedim pot param yoktu slm kral bana ayıracak pot paran varmı dedim sende geliyor pot paran 1dk demiştin

• quote:

Orjinalden alıntı: R.Mat

quote:

buyuk kucuk harf pm atarken herhangi bir farklilik yaratmaz

pm aticagin kisinin adi
    "suleyman" ise
    "SULEYMAN"yazsanda yine ayni kisiye pm atmis olursun

• quote:

Orjinalden alıntı: R.Mat

quote:

ya yuh bu kadar da bebe yorum yapiLmaz buyuk kucuk harf uyusmazligi warmis buff418 direk /leader418 die yazmis buyuk kucuk harf farketmez

/lEAdER10 yazsa yine cikardi :s cok sacma.yani dh daki insanlari inandirmak deveye hendek atlatmak misali ya
  • LİDER BENİM MAGE VAR EDENADA 60 LWL MASTER OLMADIGINDAN SATILMIYOR BANA Bİ KEKÜRİ FALAN AYARLASANA

BU ARADA MAGENİN NİCK (ROMA) UMARIM HATIRLARSIN

NEYSE ŞAKA Bİ YANA ADINI DUYMAK GÜZEL EDENADAKİ DAHA BASARILI OLMANI UMARIM

EZİK SAVASLARINDA NE NP KASTIK SENİNLE SEVERIN İLK HAFTALARI

DEDE_ YE DE SELAM EGER HALA OYNUYORSA
  • quote:

:) klanımdaki herkesin nüfus seceresini çıkartıp soyağacını inceletememem kusura bakma beni karakter olarak sadece ama sadece leader10 ilgilendirir kendi adıma bi koxp yada dupe tarzı ispat verene charımı burda hediye edeceğim yeterice açık ve nettir umarım edanada ki görevim bitti ztn 5 aydır görevimi başarıyla yerine getirdim ve bu ay emekli olucam :)

Ki eğer gerçekten o isen, ne kadar saygıdeğer biri olduğunu duydum ama madem bir clan kurdun onun sorumluluğu da sana aittir. Ben sana hiçbir zmn koxp kullandın veya başka bir şekilde iftira atmadım, ama clanındaki adamın yaptığı şeyler de seni ilgilendirir. Clan liderliği ve krallık sorumluluk ister, krallığı iyi yapıyormuşsun da hiç kendine ben clanımı iyi yönetiyormuyum diye? Bu adi herif koxp kullandıkça acaba bana ana avrat saydırıyolar mı diye düşündün mü? Ben pis işlerle uğraşmam, klanımdaki adam da nasıl kasarsa kassın sonra banlanır diye umursamazlıktan cidden geliyosan yanlış yoldasın dostum.

• leader10 madem ben gerçek leader10um diyorsun.Adam 1 pm atmış diyor ben gerçek leader10 um.Sen bana ismini söyle bende senin leader10 oldugunu anlayayım.Çünkü leader10 u ben tanıyom

İsminide biliyorum ayrıca.Söyledigin isim yanlış çıkarsa senin dikkatleri kendi üzerine çekmek isteyen biri oldugun anlaşılacak.Bende bu olayı sonuna kadar götürecegim

Gerekirse Buraya gerçek LeADeR10 u getiririm ve senin foyan ortaya çıkarırım
  • O ne düşük bir atacktır yaw lwl 70 sin bi de ben lwl 61 de 1508 atack yapıyodum o niye öyle ?
  • Savunun ulayn MALKOCOGLUcuneyt geliyor gibi bi sey olmus bu topic
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet423

quote:

:) klanımdaki herkesin nüfus seceresini çıkartıp soyağacını inceletememem kusura bakma beni karakter olarak sadece ama sadece leader10 ilgilendirir kendi adıma bi koxp yada dupe tarzı ispat verene charımı burda hediye edeceğim yeterice açık ve nettir umarım edanada ki görevim bitti ztn 5 aydır görevimi başarıyla yerine getirdim ve bu ay emekli olucam :)

hocam bu soruyuda cevapla kaç tane char kastında her ay kralsın bide her hangi bi char oy verebiliyormu lv önemlimi yani 200 makinen var diye duydum :P pmdende cevap yazabilirsin np

ah be güzel kardeşim benim 60 m2 evime 200 makine sığarmı 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim annem emekli öğretmen babam emekli memur o kadar char açıp kasmaya bizim ailenin bütçesi dayanmaz bi kere :D

• quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Leader10 sen beni tanımassın ama bana 2 kere para yollamıştın ben o zamanlar orc tum nts bastım ve human oldum Azad senin yanında öküz kalır. Sen mükemmel bir king sin 2. dönemin sanırım bu ve gerçekten iyi bir kingsin. Sakın DH deki kişilerin yönlendirmelerine kanma yok kas yok para ver bunlar bir kralın yapması gereken asıl işler değildir. Herşeyden önce leader10 mümkün olduğunca PM yi açık tutmaya çalışan her PM ye cevap yazma gayreti içinde olan bir kral bu yüzden kendisine krallığında başarılar diler ve yeni dönemdede kral kalmasını umarım.

Leader10 ile birkaç anım
     LeADeR10 u lekeletmem

Burda peynir demedin:P
     LeADeR10 u lekeletmem

Sana hiçbir zaman aga 1m plz demedim pot param yoktu slm kral bana ayıracak pot paran varmı dedim sende geliyor pot paran 1dk demiştin

önemli olan bir oyunda böyle güzel anıları bırakabilmek ztn :) görünce mutlu oldum arkadaşım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.