Şimdi Ara

LCW Ne Hale Gelmiş..?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
227
Cevap
4
Favori
7.752
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> LCW Ne Hale Gelmiş..?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10406 Mesaj
    biride yazmis milletin alim gucu yukseldi diye. cocukmusunuz nesiniz alim gucu her gecen gun dusuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Öncelikle bu mesajı insanları kötülemek için yazmıyorum, kendi gözlemlerimi aktarıyorum.

Bugün kendime t shirt almak için Avm'ye gittim, önce bir mağazaya gidip birkaç şey aldım. Sonra çıkarken gözüm Lcw'ye takıldı. Günlük olarak giymek için bir şeyler alayım diyerek mağazaya girdim. H. Içi olmasına rağmen baya kalabalıktı. Buna başta aldırmadan bir-iki t shirt beğenip deneme kabinine gideyim dedim ki demez olsaydım. Kabinlerin olduğu koridora girer girmez orta yaşlı kadınların ve yanındaki çocukların kapılarda beklediğini gördüm. Bu kadar kadın olduğu için yanlış bölüme geldiğimi düşündüm ama biraz gezdikten sonra başka kabin olmadığını gördüm. Neyse üzerime olur heralde deyip son taraftaki kasaya gitmemle dönmem bir oldu. 5-6 kasiyer olmasına rağmen 10-15 metrelik kuyruk oluşmuştu. Lanet edip mağazadan çıktım.

Uzun zamandır mağazaya gitmemiş olabilirim ama Lcw eskiden Polo, Lacoste kadar olmasa da gayet kaliteli bir markaydı. Küçükken giydiğim çoğu kıyafetim, montum halen sapasağlam duruyor. Ne oldu da bu marka bu kadar geriye, ele ayağa düştü?

hocam yaşım 30 ancak orta okul-lise çağlarında aldığım birçok kazak tisort hala evde sapa sağlam duruyor. eskiden aynen dediğiniz gibi bi lacoste değildi ama acayip kaliteli ve nispeten pahalıydı lcw. şimdi çok ucuz çok da kalitesiz. geçen yaz aldığım 3 tişort renk attı bu yaz giyilcek gibi değil diğer yanda 15 yıldır evde duran atmaya kıyamadım kazaklar tişortler.

bazı arkadaşlar markanın eski halini bilmediği için sizi eleştirmiş ancak tespitinizde haklısınız.
    |
    |

• Teğmen
    147 Mesaj
    maymun maskotlu lcw li herşeyim sapasağlam dururken aldığım tshirt 2.yikamada renk atıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LCW,yan markası Xside çıktıktan sonra bozdu.Maymun logolu dönemlerinde aldığım pantolon ve kazaklar sapasağlam duruyor.Aynı şey Sevenhill içinde geçerli.

|
    |
    iade almak istediler hangi ayin hangi gunu aldigimi filan sordular
    bende nazikce reddettim
    yani yenisi verseler ne olacakti ki?
    onlarinda rengi atardi
    |
    |
  • Yarbay
    3130 Mesaj

Bende genelde Lufian'dan alışveriş yapıyorum. 4-5 yıl önce aldığım gömlekleri, t-shirt'leri halen giyiyorum. Hatta bir kez t-shirt alırken reyonlarında bulunmasına rağmen şu rengini satmıyoruz. Bir kaç yıkamada renginde sorun çıktı deyip uyarmışlardı.

|
    |
    hardcrss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aldygym gömlekler güne?te en fazla 17 . gün dayanabildi soldu çöp oldu kalite rezalet. eskiden mükemmeldi 90 larda.
    |
    |
    No More Sorrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    lcw'yi geçtim; kaliteli ve pahalı bildiğimiz marka "koton" bile bizim burada üç kuruşa kapalı kapı ardında bodrum katlardaki atölyelerde üretiliyor. Kutularını gördüm geçen. Küçükçekmecede tekstilin ağırlıklı olduğu yer. Çoğu üretim yeri de dışardan belli olmaz, güneş girmez, çalışanlar 3 kuruşa çalışır boş vakitlerinde köşebaşlarında apaçilik yaparlar (gerçi kalmadı onlar artık pek).
    |
    |
    |
    |
    Benim bir montum, hırkam ve kazağım vardı eski lc waikiki'den. Ben giydim, kardeşim giydi, kuzenim giydi, diğer kuzenim giydi şimdi başka bir kuzenim giyiyor. İnanması güç ama hala yeni gibi duruyor kıyafetler.
    |
    |

Sizdeki bu en iyisi olsun mantığına hiç anlam veremiyorum.
    |
    |
    Dark N10 | Corsair VS650 | Gigabyte B450 Aorus M | Ryzen 5 3600 | Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB | Xpg Spectrix S40G RGB 512 GB | Team T-Force Delta RGB 16 GB | Asus VX238H | JD 619 - JD 125M - JD 900 | Rampage SN-RW1 | Redmi Note 8
  • Binbaşı
    1110 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

Tartıstıgınız şeye bak! Bunlar hep kapitalizmin. oyunları

+1886
    |
    |
    Ben de LCW den alışveriş yapıyorum ama çok da kaliteli ürünleri yok geçen sene aldığım tişörtlerin rengi hep soldu, onun için başka markalara da bakın derim mavi, koton gibi üstelik bazı ürünlerde fiyatları lcw ile aynı özellikle tişörtlerde.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nonstophit

Lcw genel merkezinde tekstil muhendisi olarak calisan birisiyim. Yapilan yorumlara istinaden birkac sey paylasmak istiyorum. Urunlerin kalitesinden yakinan arkadaslarin diger markalari da arastirmasini oneririm. Su an hazir giyim sektorunde ciddi bir kalite dususu var artik her sezona cok cesit ile girip kisa omurlu urunler hazirlanmakta. Rekabet edebilmesi icinde Turkiye'deki cogu firma bu duruma ayak uyduruyor. Bu demek degilki uretilen her urun kotu. Gayet kaliteli urunlerde uretiliyor ancak fiyatlari o oranda yukseliyor.

O zaman lcw de kaliteli ürünlerin markası ne, bir arkadaşın dediği gibi lcw markalı ürünler mi yoksa direk fiyata mı bakalım?

fransız markası lcw türklere satıldı ve artık butun urunlerıne polyester koyarak kumaş parasını sıfırladı makine ve dikim atölyeleri eski kendi kalitesinde olduğu için dikim ve kalıplar normal kaldı karını düşürdü ve bu hale geldi.
    quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

bunu yazmayı hiç sevmem ama cuk otuyor kardeş şu mağralı olan replik

fransız markası lcw türklere satıldı ve artık butun urunlerıne polyester koyarak kumaş parasını sıfırladı makine ve dikim atölyeleri eski kendi kalitesinde olduğu için dikim ve kalıplar normal kaldı karını düşürdü ve bu hale geldi.

Ürünlerin üzerinde %100 pamuk yazıyor ama?

|
    |

Orijinalden alıntı: amplifier

quote:

Orijinalden alıntı: Nonstophit

Lcw genel merkezinde tekstil muhendisi olarak calisan birisiyim. Yapilan yorumlara istinaden birkac sey paylasmak istiyorum. Urunlerin kalitesinden yakinan arkadaslarin diger markalari da arastirmasini oneririm. Su an hazir giyim sektorunde ciddi bir kalite dususu var artik her sezona cok cesit ile girip kisa omurlu urunler hazirlanmakta. Rekabet edebilmesi icinde Turkiye'deki cogu firma bu duruma ayak uyduruyor. Bu demek degilki uretilen her urun kotu. Gayet kaliteli urunlerde uretiliyor ancak fiyatlari o oranda yukseliyor.

O zaman lcw de kaliteli ürünlerin markası ne, bir arkadaşın dediği gibi lcw markalı ürünler mi yoksa direk fiyata mı bakalım?

Benim calistigim departman icin konusacagim. Lcw sports etiketli urunler var oldukca guzel sportif amacli urunleri bulunuyor alip kendimde kullaniyorum ozellikle hirkalari oldukca kaliteli diyebilirim. Ancak magaza satis fiyatlari 70 tl civari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nonstophit -- 7 Mayıs 2014; 15:50:37 >
    |
    |

• Binbaşı
    1537 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amplifier

quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

bunu yazmayı hiç sevmem ama cuk otuyor kardeş şu mağralı olan replik

Ürünlerin üzerinde %100 pamuk yazıyor ama?

Kardeşim kpssye kazanamadığı dönem mağaza teftişçisi olarak il il dolaşmıştı bu mağazaları rapor falan etmişti.
    Pamukda da kalite olayı var %100 dedikleri en adi pamuktan oluyodur olsada fakat çoğu polyester ve akrillic şirket politikaları bu zaten
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.