Şimdi Ara

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huni bu takıma olmuş gibi duruyor ama başka takımlarla olan maçlarda daha iyi anlaşılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Ban oalyı gerçekten cok işe yarıyor,şampiyon çeşitliliğini arttırıyor
  • Rengarı görüş almak için kullanıyorlar pro arenada. Çok garip. Rengar metaa girdi sanırım.ADC ler tfler ölmesi birkaç saniye sürüyor .Ayrıca 10 ban olayı da çeşitli şampiyonları görmemizi sağladı.
  • Mvp maçında da Sion seçildi mesela ben gayet memnunum şuana kadar bıktım monoton şampiyon gidişatlarından çok renklendi arena

• Güzel konu üstte kalsın.
  • 2017 sezonları hakkında açtığım konu başlığında daha renkli bir sezon izleyeceğimizi düşündüğümü söylemiştim özellikle bu 10 ban hakkı ile daha verimli olacağını düşünüyordum.Gerçekten de yanıltmadı beni umarım diğer liglerde de bu tarz hoş pickler görebiliriz.
  • Başlığı ve ilk mesajı değiştirip Lck ana konusu yap konuyu buradan konuşalım sezon boyunca. Normalde şimdiye kadar Lcs/Lck ana konuları açılırdı ama zaman geçtikçe ilgi de düşüyor galiba. Geçen sene Lcs/Lck konularında ve Wcs konusunda fazla konuşamadık bu sene öyle olmaz umarım.

• Gittiği yere kadar gideriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 2 Şubat 2017; 15:57:57 >
  • Şu ana kadar yeterince çok şampiyon seçildi ya da yasaklandı fakat bundan sonra sayının çok az artacağını tahmin ediyorum kısır döngüye girer artık.
  • Shy ROX'a transfer olmamış mıydı ? Yedeklerde galiba göremedim dün. Umarım eski şaaşalı günlerine döner.
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Aslında üst koridorları Shy ama yedeğe geçti niyeyse

Eski günler bilmiyorum zor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Aslında üst koridorları Shy ama yedeğe geçti niyeyse

Eski günler bilmiyorum zor ya

Eyvallah kardeşim sağolasın.
  • Güncel,eksiklik varsa belirtin yada gözünüze hoş gözükmeyen düzeltmeye çalışayım
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    İlk mesaja takım kadrolarını ekle bence. Emeğine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 22 Ocak 2017; 12:15:23 >
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim akşama doğru 5.gün maçları tamamlandığında tamamen düzeltirim onuda ekleyeceğim

• Şu anda oyunun en sevmediğim dönemi olduğu için pek fazla maç takip etmiyorum. Çünkü oyun şu anda hem geçen sezondan hem de bu sezondan izler taşıyor ve takımların bir çoğu yeni kurulduğundan takım oyunundan ziyade bireysel oyuncu performansları daha çok öne çıkıyor. SKT maçlarını izledim. KT maçlarına bakmaya fırsatım olmadı. Ama ligin bu iki takım arasında geçeceği belli.

SKT maçlarını yorumlamak gerekirse geçen sezondan + olan tek şey beni çok şaşırtan Huni performansı. Beklentimin çok üstünde performans sergiliyor. Ben batırır diyordum ama şu ana kadar Duke'tan daha iyi performans sergiledi. Bu şekilde devam ederse SKT için çok iyi bir gelişme. Çünkü Marin'den sonra takımda taşıyıcı top lane olmadı. Peanut Jin Air maçında çok iyiydi. Ama dün oynanan ilk oyunda çok bir şey yapmadı. Zamanla oyuna ağırlığını koyacağına inanıyorum. Bunun dışında Faker kaldığı yerden devam ediyor. Blank dün oynadığı karşılaşmada fena değildi. Oyununu geliştirdiğine inanmak istiyorum. Ama SKT'de bile bariz uyum sorunu olduğu ortada. Bir aya kadar tam performansları ortaya çıkacak. Şu ana kadar bireysel oyuncu performansları ile maçlarını kazandılar. KT maçlarını izlemediğim halde onların da farklı olduğuna inanmıyorum. Dediğim gibi bütün takımlar yeni kurulduğu için bir süre böyle olacak.

Seçim yasaklama ekranı çok geç kalınmış bir şey. Geçen seneden bu şekilde olmalıydı. Maç seçim yasaklama ekranında başlıyor ve bu şekilde ilk yasaklamalar atılıp ilk seçimler yapıldıktan sonra ikinci yasaklamalar seçim yasaklama ekranını da daha önemli hale getirmiş. Koçlara çok iş düşüyor. Ayrıca oyuncuların da şampiyon havuzlarını geliştirmeleri gerekiyor. Şampiyon çeşitliliği ne kadar fazla olursa o kadar kaliteli maçlar geçer. En azından geçen sene ki MSI finali gibi iki oyun üst üste aynı şampiyonların oynandığını görmeyiz. Geçen sezon oynanan turnuvaların en büyük sıkıntısı bence buydu.

Konu umarım güncel kalır da bu bölümde vakit geçiren ama LCK takip etmeyen kişiler LCK maçlarını takip etmeye başlarlar. Çöp LCS izleyeceğinize LCK izleyin. Yaklaşık bir senedir bu bölümde açılan turnuva konularına pek ilgi yok. Umarım bu konuya ilgi olur. Konu hayırlı olsun.

• kha-rengar metası

• Bugünün maçları LZ ve KT

Ardından BBQ ve JAG

Sıkıldım çok tek taraflı geçti
  • Kdm ve Longzhu

Sonrasında Kt ve Afreeca

Aurelion Sol seçildi yine farklılık yok

• Youtube da 2.hafta maçların hepsini bulamadım

Linklerini atabilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.