Şimdi Ara

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skt her seferinde daha rahat yeniyor Haterların tavan yapacağı sene olabilir çünkü hiç bir bölgede şu anda Skt'yi zorlayabilecek ve devirebilecek takım yok. Bu sene Skt'nin en rahat sezonu olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

İzlerken üzüldüm keşke daha fazla ezmeselerdi diye

Youtubede bi yorum vardi

Kt=Korean Team

Skt=Super Korean Team

Gg Wp tek taraflı olsada güzeldi

SKT Lulu ve Zilean'ı çok doğru şekilde kullanıyor. Bang hızlandığı zaman çok agresif oynuyor ve izlemesi çok keyifli. Ama o kadar drake aldıktan sonra Smeb daha iyi performans gösterseydi bu maçı o skora rağmen KT kazanırdı.
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Dostum bariz oyuncu farkı söz konusu Skt istediği zaman kaybedip istediği zaman kazanıyor gibi bi durum var,zaten Deft'i Ziggs'e seçmeye mecbur bıraktılar hadi oyuncuları geçtim Kkoma gibi bi koçları var maç sonunda Bang'in agresifliğini izlerken gülüyordum bi yandan hoşumada gidiyordu çünkü dediğin gibi seyir zevkini arttıran etkenler bunlar,zaten bu sene sadece Lck izlenir Eu Lcs Na Lcs falan yalan

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    KT maçlarını takip etmiyorum. Ama SKT-KT maçlarına göre konuşacak olursak KT'de Smeb yeterli performans göstermiyor. Bunun sebebi Tigers döneminde olduğu gibi bütün takım bütün kaynakları ona ayırmıyor. Kendi ormancısı onu kamplamıyor. Bu yüzden asıl performansı ortaya çıkmış gibi. Deft ve Mata ise koridor nasıl geçerse geçsin takım savaşlarında Bang ve Wolf kadar etkili değiller. Score iyi oynarsa erken oyunda iyi kule alıyorlar. Ama her konuda ona bağlılar. Bunun dışında Pawn iyi oynuyor. Ama yetmiyor. KT aynı Deft'in zamanında ki EDG gibi ormancısına muhtaç. LPL'de Deft ve Mata kendi performanslarından çok uzaklaşmış. Mata konusunda emindim. Deft'i Worlds'te anlamak zordu ama şu seriden anlaşılıyor. Koç farkına değinmek istemiyorum. O zaten olan bir şey. Huni SKT'ye geldiği zaman çok korkmuştum. Ama bugün Huni'nin geldiği nokta gerçekten de çok farklı boyutta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hot Mad Scientist

Cidden Kkoma yı anlayabilmiş değilim son maç için 2 oyuncu değiştirilir mi?

anlayamadıgın için o adam dünyanın en iyi koçu. yaptıgı degişilikler oyun okuması dıyoruz.
    Heh bahsetmek istediğim o aslında,malum LPL'de oyuncular sürekli skor peşinde ve aşırı agresiflikleri yüzünden çok hata yapıyorlardı,Kt'yi izlerken Kore takımından ziyade Çin takımı izliyor gibi hisse kapılıyorum gerçekten beklediğim bu değildi potansiyel olarak Dünyanın en iyi oyuncularından ilk 20 rahat denilebilecek düzeyde oyunculara sahipler ama bu oyun tarzıyla 1.olamazlar oynanış tarzı değişikliğinede gidebilirler Tigers'in yaptığı gibi tüm kaynakları Smeb'e de ayırabilirlerdi hadi onuda geçtim Deft/Mata ikilisi Pray/GorillA ikilisi gibi olamayacaklar eminim,gereksiz bi agresiflik var örnek olarak Mata, 2.maçta 4 kişi zaten garanti skor çıkarcaklarında Lulu ile flash atmıştı rakibin üstüne,hayır zaten alacaksınız skoru bu agresiflik niye

Son maç resmen madem siz agresiflikten anlıyorsunuz bizde o tarz yapalım der gibi oynadı Skt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Mart 2017; 15:2:40 >
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    Maç bitiminde bunu yazmak kolay tabi
  • Lolun bitişi Skt yüzünden olacak bu gidişle

• Skt maçı var yine

Jin Air ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Mart 2017; 11:37:1 >
  • Maç var bugünde Skt/Kongdoo

Kesinlikle ve kesinlikle yoruma katılmıyorum. Öncelikle oluşmuş yeni takım ve asla muhteşem bir düzeyde başlangıç diyemeyiz. Smeb kendi oyununu oynuyor ve skt maçlarının hepsinde farkını koydu diyebiliriz. Laning olarak özellikle. (huni rumble maçı hariç hero difference). Deft Matanın laningini övüp teamfightını karşılaştırmak haksızlıktır. Mata zaten shotcalling de herkesten önde olduğu ve doğru hareketleri yaptığı ortada. (zyra 4 man knock up gibi). Mata ile wolf arasında dağlar var. Ki deft ile bangi sakın karşılaştırayım deme. Gelelim mide. Faker çok üst düzey mid diyebiliriz. Worldste tek dengi olan oyuncu crowndı. Fakat pawn ile geçmişlerinde denklik ve pawnın biraz üstünlüğü var ki pawn gerçekten iyi idare ediyor mid lanei. Peanut ve blankin formsuz oyunları da score ile karşılaştırılamaz. Asıl olay tamamen oturmuş bir takım ile oturmamış takım farkı. Ve biraz da comp farkı diyebilirim.

• GodyB G kullanıcısına yanıt
    Merhaba ama yorumunuzda Skt hakkında tek iyi yorum bile yok :D
  • GodyB G kullanıcısına yanıt
    Pawn>=Faker
    Deft>Bang
    Mata karar verme ustası ama SKT 2 karşılaşma da gold olarak geriden gelip kazandı. Üstelik KT o maçlarda en az 3 drake almıştı. 3 dağ, 3 infernal. Şanssızlık olur öyle.
    Huni oynadığı herolar sayesinde Smeb'ten daha etkili oynadı.

Tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 11 Mart 2017; 16:31:3 >
    Skt ile kt in çok üst düzey olduğunu biliyoruz. Sktnin uyumunu övmem küçük bir şey değil gerçekten. Kt fanboyu olduğum açıkça görülebilir ancak kaç sezondur sktnin uyum ile başı çektiğini biliyoruz. Allstar tarzı bir takım kurulduğunda belli bir süreç gerektiğini düşünüyorum. Bireyselleri göz önüne aldığımda kt sktden iyi kat kat yani en azından ben öyle görüyorum. He bir de yukarda şeyi görmem beni triggerlamış olabilir. Kt korean team skt super korean team

Pawn Fakerdan iyi demedim geçmişte win farkını ortaya döktüm iyi idare ediyor dedim o da ezilmediği anlamına geliyor. Deft Bangden bir iki gömlek üstün kesinlikle. Ben support main olarak özellikle supportların mic checkinden her adımına kadar takip ederim ve shotcalling açısından muhteşem olduğunu söyleyebilirim. Biliyoruz ve görüyoruz ki skt kt ilk serisinde 3.maçta huninin rumble ile 82 damage atması ve kt nin düzgün bir fight kazanamaması compla ilgili. Ki tahm kench jhin de mükemmel oturtulmuş bir sinerji. Smeb huniyi karşılaştırman büyük haksızlık dostum.

Kibar yaklaşım için teşekkür ederim bu arada

• Rica ederim herkesin görüşüne saygım var 2 tarafıda kırmadan güzel bi açıklama yapmak niyetindeyim isterseniz okuyun,Faker hep oyunculuğunun üstüne koydu,Deft/Mata/Pawn bu oyuncular Çin ligine giderek oyunculuklarını körleştirdiler,Çin liginde oyunlar çok skor peşinde koşarak gerçekleşir hattaha genelde alay konusu olur çünkü hiç gerekmeyen agresiflik gösterirler buda kendilerini zor duruma sokmalarına neden olur hata yapma eşikleri daha yüksek olur ve çok övdüğünüz Mata o takımda en kötü kişi diyebilirim kabul etsekte etmesekte eskidi,zaten onun metası değil bu daha çok Alistar/Thresh tarzı şampiyonlarla kalitesini ortaya döker,KT tarafında Score ve Smeb en iyi oyuncuları yani gerçekten tartışmaya açık herkesin farklı fikirlerini belirteceği oyuncular

Deft mekanik olarak ve şampiyon havuzu söz konusu olunca çok özel bi oyuncu yıllar önce Faker'a takım kurmak istesen nasıl olurdu sorusuna nişancı olarak Deft'i isterdim demişti,ama bu eskidendi şuanda Bang çok ayrı düzeyde bi oyuncu,lütfen onu Deft karşısında o kadar küçümsemeyin kariyerine SKT'de başlamadı ve Skt k takımından beri Wolf ile beraber

Deft Skt karşısında maalesef gösteremedi kendisini ve göstereceğinide sanmıyorum Mata ona uyumlu birisi değil,yıldızlar kadrosu yapacağız diye sezon 4 yıldızlarını toplamanın bi mantığı yok

Evet en nihayetinde Skt taraftarıyım 2017 için tek şüphemde Huni olmuştu ama KKooma'nın bi bildiği vardır diye hiç kafa yormadım severim analiz etmeyi ve defalarca izlemeyi söz konusu Skt olunca

Bu sene Skt'nin en rahat yılı olucak daha halen kendilerini gösterdiklerine inanmıyorum,herşeyden ziyade eleştiriyi yaparken eskiye dönüpte maçları izlemenizde fayda var ben KT oyuncuları için Smeb ve Score haricinde gelişme gördüm diyemem maalesef

Buda benim fikrim zaten

@GodyB @Tritlum

Mata konusunda kısmen katılıyorum takımın zayıf halkası olma durumunda. Ancak takıma shotcaller alınacaksa en mantıklı seçim oydu.Wolfün de metası değil aslında bakarsak. Her neyse Bangi küçümsemiyorum gerçekten ancak Deftin rakip yetenek gözlemini ve girmesi gereken yeri çok başarılı hesapladığını düşünüyorum. Zaten yıllardan beri iyi pozisyon aldığı konuşuluyor. Ben bu spliti kt nin de kazanma ihtimali olsa da Skt nin alacağını düşünüyorum ancak diğer splitte ktden çok büyük beklenti içerisindeyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer atacağım videoları sağlam bulmassın diye bunu atıyorum sağlam kaynak ne de olsa

https://www.youtube.com/watch?v=Zk-wePPQepQ
  • Skt-Afreeca maçı başlıyor

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.