Şimdi Ara

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsaneydi huni rumbela şiir gibi ultiler attı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efsane maçtı. GG Huni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 2 Mart 2017; 14:12:15 >
  • 3.maç mükemmelin ötesinin mükemmeliydi çok çok çok iyi adamlar . izlediğim en iyi maç budur net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu kalite farkı var ciddi anlamda

Deft KT de yoktu Skt'de ise Blank yoktu resmen

Blank full tank Rengar ile hiç iş yapmamasına rağmen resmen 4 kişi oyunu yendi SKT daha ne olabilir ki

Faker öyle bir kompozisyona karşı Zed ile nasıl oynanır sorusuna resmen videolu kanıtı oldu

Kilit nokta Rumble,Huni çok güzel oynadı,Bang zaten bi ara oyun sonunda mataya yarım candan fazlayken tek attı 4.vuruşla

Wolf rotasyondaydı sürekli Tahm Kenc'in hakkını fazlasıyla verdi

Benim bi konudan hoşnutsuzluğum var Blank'in oynadığı Rengar Peanut'a kalsa bu kadar uzamazdı

Her zaman diyorum Skt boşuna dünya şampiyonu değil adamlar hakediyor

Ayrıca bu kalitede bi maç daha izlemek isterseniz MSI turnuvasında RNG-SKT maçını izleyebilirsiniz
  • Şu zamana kadar izlediğim en iyi maçlardan bir tanesiydi. Maç bir o tarafa bir bu tarafa gitti geldi, huni Rumble ile mükemmele yakın oynadı. Bence Smeb'in Gragas tercihi yanlıştı.
  • Öncelikle tavsiyem sadece 3.maçı izlemenizdir yinede 3 maçıda atıyorum

1.MAÇ

2.MAÇ

3.MAÇ

• Skt'nin çoğu maçını izledim ama şu seriye kadar hala aklımda "Acaba Huni Korede yapabilecek mi?" sorusu vardı. Şu seriden sonra Huni bence herkese kendini kanıtladı. Sezon sonu listesinde 1 numarada görürsem hiç şaşırmam.

Ayrıca Faker'a da değinmek lazım. Sezon 3'ten beri pek çok kişi ile karşılaştırıldı ve bunların arasında en iyisi Pawn'du. Ancak o da tek sezonluk bir oyuncu olduğunu gösterdi.

• Faker mı Pawn mı tartışmaları bitmiş oldu. Huni ve Bang de efsane oynadı süper bir seriydi.

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam bir de şu oyuncuların hangi rün kabiliyetlerle girdikleri lolesports sitesinde oluyodu baktım bulamadım eklenme süresini biliyor musunuz ?
  • pawn, smeb, bang,huni parladı bu seride ama pawn üstün olduğu matchuplarda bile çekingen oynadı.faker ın son maçtaki zed performansı izlenmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanZ

Faker mı Pawn mı tartışmaları bitmiş oldu. Huni ve Bang de efsane oynadı süper bir seriydi.

hiç bi zaman karsılaştırmadım. pawn bi ara sezonundan dolayı ön plandaydı formda oldugu için o kadar. faker en kötü sezonunda bile 1 hareketi ile bile oyun, gidişat, yön belirleyen biri. Lol'ün M.Jordanı cocuk.
  • SKT-KT maçı var buralar boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 5 Mart 2017; 11:51:1 >
  • Tritlum kullanıcısına yanıt
    Maçı izlerken konuya yazmayı unuttum

• Score 1 tane yetmez 2 sıçra worth diyerek,bu arada 2.maçın seçim ekranı böyle sonlandı

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Mart 2017; 12:7:56 >
  • Pawn çöp diyenler gelmeden

Edit:Profit WTF?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hot Mad Scientist -- 5 Mart 2017; 12:59:58 >
  • Cidden Kkoma yı anlayabilmiş değilim son maç için 2 oyuncu değiştirilir mi?
  • SSW Talon Pawn
  • SKT 2 seriyi de 2-1 kazandı. Ama oyunlar birbirlerine çok yakındı.
  • İzlerken üzüldüm keşke daha fazla ezmeselerdi diye

Youtubede bi yorum vardi

Kt=Korean Team

Skt=Super Korean Team

Gg Wp tek taraflı olsada güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 5 Mart 2017; 14:0:19 >
  • kt 3.maçta biraz picklerden kaybetti diyebiliriz ama skt gerçekten mükemmel özellikle faker ktnin bütün skillshotlarını dodgeladı . faker resmen bir robot diyebiliriz . bir insan bu kadar mı obsesif olur bir oyna anlamış değilim .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.