Şimdi Ara

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
2
Favori
10.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2.HAFTA 2.GÜN TÜM MAÇLAR;

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam 2. ve 3. haftalarda neden az maç oynanıyor bilginiz var mı
  • 10 tane takım var malum fikstür 2.haftada sadece öyleydi yani bi nedeni yok aslında hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rox Tigers yaprak dökümüne dönmüş koçları yakında Ali rıza Bey'e döner

Skt'ninde maçı var bugün

Bu arada gördüğüm bi fan artı paylaşayım çok beğendim

★★★★★LCK 2017 ANA KONU★★★★★ ŞAMPİYON LONGZHU GAMING

• Afreeca 6 SKT 0 oldu. Afreecaya karşı şansı tutmuyor maalesef bu takımın. Faker dağıldı Marinin baskısından. Peanutun rakibin red buff civarında bronz gibi efsane hareketi vardı.

Şu hareket efsane;https://www.youtube.com/watch?v=Sg8klX7v8jQ

Bakalım KT maçında işin farkına varırlar bu kadar rezalet oynamazlar diye düşünüyorum.
  • Özellikle Kuro Cassio ile Faker'ın Ryze'ını sürklase etti. Faker'ın ultisine iki kere Cassio ultisini tutturdu gerçekten zor bir hareket, zamanlamayı güzel tutturmak lazım. Faker'ın Ryze ile bu kadar geri düştüğünü daha önce görmemiştim.
  • Afreeca o kadroyla fazla tutunamaz spirit ve tusin gibi bi oyuncuyla lckda skordan ziyade turnuva ruhu olan takımlar önemli uzun zamandır takip ediyorum artık az çok anlayabiliyorum buda Skt'yi yenilmez yapan şey

Çok kafaya taktıklarını düşünmüyorum tam potansiyelde bu zamana kadar neler yaptılar herkes biliyor kaldı ki en iyi kadroları kesinlikle 2017 senesi oldu gibi herkes taşıyıcı

Bi yandanda Faker'a Lck'da yetenek olarak en yakın orta koridor oyuncusu Kuro,mesela Rox Tigers 2016 yıldızlar kadrosu zamanında göze fazla batmıyordu ama bana kalırsa çoğundan daha kaliteli bi oyuncuydu

Kt umarım rüya takım olarak başlayıp sonra hüsrana uğramazlar tilt olmaya çok yatkın bi supportları var ve biraz eskidi ama Deft yanında pekte o eksikliği hissettirmiyor

Bugün Longzhu ve Skt'nin maçı var Longzhu daha da yükselsin isterdim ama ilk 2017 lck hakkında diye açtığım konuda harcanacaklarını düşünüyordum Pray Gorilla ikilisinin pekte yanlış olmadı gibi

• KT dağıldı bugün neden Camille yasaklamazlar anlamıyorum counterplayi yok işte yok. Hala anlamadı koçlar bile. SKT'de Longzhuya karşı 1-0 geride sponsor durumlarından dolayı sürekli kaybediyorlar, bu takıma karşı en iyi oldukları dönemde bile kaybetmişlerdi bakalım diğer oyunlar ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 14 Şubat 2017; 15:18:13 >
  • kt mvp maçını izledim de çok saçma yenildiler. altta camille oyunu bitiriyor, baronu çalmış mvp, bunlar hala barona yakın fight arıyorlar. en sonda rumble takımından 50 metre önde öldü falan çok saçmaydı.
  • Tipik kore ligi işte yenilmeyi o kadar sorun etmiyorlar

En basit örnekle Kkoma bi röportajda yenilmeye alışık olmamız gerekiyor gibisinden laf söylemişti çünkü tilt olmamak amaçları ve korenin 5 serilik maçlarda en iyi olmasının başlıca nedenlerinden birisi yenilgiye alışık olup tilt olmamaları

Geçen Skt'nin Afreeca maçında misal Huni 2-3 gün Gragas oynayıp ve o maçta seçmişti :D

Bu tip karşılaşmaları yanlış yorumlayan çok fazla tip var hemen takımları kötüleyenler ne güzel işte çekişme oluyor puanlar birbirine yakın oluyor daha ne istiyorlar ki

Şahsen 2015 zamanında ki Skt gibi olmasını istemezdim kimseye yenilmiyorlardı ama bi zevkide kalmamıştı

Şimdide potansiyel olarak kimseye yenilmezler zaten ama böyle farklı seçimlerle bi nebze ligi izlemesi keyifli

Ayrıca Faker'ın Pawn'a daha çok vuracağını düşünüyorum 2014'ün acısı çok kötü şekilde çıkacak

Yanlış olmasın ligde ki her oyuncuyu severim doğal olarak Faker'a karşı ayrı sempatim vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 14 Şubat 2017; 15:20:7 >

• LCK in 2k17 lul
  • Kayle support seçildi herkese hayırlı olsun
  • Konuyu baştan sona olmak üzere tamamiyle değiştirdim,eksikler varsa lütfen belirtin

6 gün sonra 6.haftaya geçiş yapılacak turnuvada
  • Skt vs Kt

Sonunda

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden bir ricam olacak SKT vs KT maçı bittikten sonra match history linkini atıp beni konuya çağırır mısınız ?
  • Noldu la orda Faker naptı öyle
  • Tabi ki

@Painkiller. Faker senpainin kafa yapısını kimse anlayamadı şuana kadar :D
  • Çok acayip maç oluyor hakikaten kalite kokuyor

• Şimdiye kadar izlediğim en iyi maç olabilir.

• 2 maçta harikaydı. İlk maçta Faker Ryze ile çok etkili oynadı ilk maç nispeten seyir zevki daha düşüktü. İkinci maçta da az kalsın Orianna ultisi ile maçı döndereceklerdi ama Pawn izin vermedi. Bakalım 3. maç ne olacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.