Şimdi Ara

LCD TV'De USB Ile Nasil Film Izlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
13.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yarin Philips 42PFL7696 hayirlisiyla Geliyor Carsamba gunu 2.399 TL ye aldik Teknosadan Kampanya ile :)

Ilk olarak bir oneriniz haa su da aklinda bulunsun kesinlikle soyle yap dediginiz bir sey var mi???

Ikinci olarak bu USB den veya Hard Disk ten baglayip FILM (HD,3D) Nasil izlenir?

Filmi nerden indiriyorsunuz? (bildiginiz guzel bir site var mi?)

Indirecegim film hangi formatta olmali?

Indirdik USB ye attik Taktik USByi simdi ne yapmaliyiz?

Sorulari cevaplandirirsaniz cok mutlu olurum simdiden cook tesekkurler :)

ayni konuyu TV tavsiyelerine de aciyorum o tarafa bakan daha cok sanirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omsima -- 13 Kasım 2011; 15:51:15 >

• up? :(
  • torrentten .mkv formatlı film indirebilirsiniz daha sonra flashbellek veya harddiski usb girişinden takıyorsunuz zaten sonra panel sizi yönlendiriyor

hayırlı olsun güle güle kullanın
  • anladim HD film denedim oldu ancak 3D ariyorum artik 3D torrent var ama seed az yavas indiriyor bir siteye premium uye olup mu indirsem diyorum 16 mbit sinirsiz ama 50 gb kota gozukuyor asarim diye korkuyorum + boyutlar cok yuksek bende 8 GB usb var :D yeni bir tane alcam HDD
  • Bu gibi soruları şurda sorarsan daha net ve çabuk cevaplar alırsın;

*** 3D ( Film, Belgesel, Animasyon ve Oyun ) *** TAVSİYELERİ ANA KONU
  • 8 GB lik usb 1080 filmlerde işe yaramıyor hatta 5,5 gb olan film nedense usb de başka bişi yoksa bile oraya atılamıyor..Ama MKV ve Divx ler için ideal
  • eğer 8 gb lık usb bellek ntfs ile formatlanmamışsa 2GB dan büyük dosyaları usb bellegin icine atamazsınız.

Onun için USB Belleği ntfs ile formatlayın o zaman 7,5 gb kadar dosya atabilirsiniz.

Ayrıca USB den 3D film izleyebiliyormusunuz bu modelde
  • 2 değil 4GB olacak
    7xxx ye en son USB den 3D oynatabilmesi için yazılım güncellemesi geldi sanırım. 3D çeviri fonksiyonu yok halen ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.