Şimdi Ara

LCD Monitör Fiyatları ARTACAK !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yurt içinde erişimi olmayan şeylere ağır vergi yükü getiriliyor,,,,,,,,,,,,

Teknolojik ürünler vs............................
  • çıksın anasını sataım 19é 2000 lira olsun belki galeyana gelir millet.benzinde 10 ytl olsun....
    Gerçi yükselsede düşecek lcd.Geçen gün vatana gittim 3-5 tane crt vardı.Hep lcd ye dönmüş.TÜplüler bitiyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

Arkadaşlar panel fiyatlarının artması dolayısı ile önümüzdeki haftadan itibaren bütün markalar fiyat artışına gidecek, bundan dolayı alacak olanlar kararını verip satın almasını öneririm.

Bilgi: KOYUNCU

arkadaşlar benim anlamadığım,panel fiyatları neden artıyor ki.yeni ve pahalı bir teknoloji mi bulmuşlar.ne bileyim;artık hiç bir monitörde ölü pixel olmayacak mı?yada arka plan işık ploblemini mi çözmüşler?yok sa bütün monitörler artık gerçek renkleri verecek ve tepkime süreleri artık 1 ms nin altında mı olacak?tamam bundan 3-5 sene evvel ,pahalı olması normaldi.çok satılmamaları,teknolojinin yenilenmesi gerekiyordu,yatırım gerekiyordu.ama şimdi bütün firmalar neredeyse CRT monitörden çekilip,LCD monitöre geçiyor ya.bir de peynir ekmek gibi satılıyor.ayrıca bizim buradaki gibi ,adamlarda enflasyon da yok.fiyatlar artacak sa,ki ben sanmıyorum,bunun sebebi başka şeydir.panell fiyatlarının artışı değildir.bence firmalar bunun tek sebebi.daha fazla kar yapmak için,böyle şeyler uyduruyorlar.sonrada bizim suçumuz yok,panel fiyatları arttı diyecekler.bakın size bir örnek vereyim;Dell UltraSharp™2407WFP 24 inc monitör yurt dışında 570-690 DOLAR arasında değişiyor.bizim burada kaç para biliyormusunuz(bizzat ben sordum)1500 DOLAR + KDV ,yani yaklaşık 1770 DOLAR.hem de adamlar tık para istiyor.size yakın zamndan kendimle alakalı bir örnek daha vereyim.APPLE nin 23 inc monitörünü aldım ideefix DEN,2285 YTL 6 taksitle,ama piyasada 3600 YTL ye kadar satan vardı.hele DELL in fiyat farkını görüyormusunuz arkadaşlar,2 katını da geçiyor.tamam vergiler ağır olabilir ama ,nerdeyse monitörün fiyatına vergi olmaz.o zaman çıksın distribitör bir firma ,göstersin geliş faturasını,koysun masraflarını(ama resmi evraklar ile)bize örnek versin.ama yapamazlar.çünkü distribitör firmalar tek tabanca türkiyede.adamlar istedikleri ürünü,istedikleri fiyata satıyorlar.yurt dışında bir çok ürünlerde indirim oluyor,peki bunları bize yansıtıyorlar mı?hayır yada bir kaç firma.ama ürünlerin fiyatı arttğında ise hemen yansıtıyorlar.1-2 ay daha ucuza verelim demiyorlar,yada hemen ürünleri piyasadan çekiyorlar. neyse çok uzun oldu.hepinie sevgilerle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2004 -- 11 Kasım 2006; 15:19:50 >

• Uzun zamandır lcd fiyatlarında azar azar bir düsüş vardı geniş takip edenler bilirler şuanda da bir kıtlığa girildiği için bence ilk gelenlerde bir artış olsada fazla bir zaman geçmeden gene piyasa eski halini alır diye düşünüyorum hatta tek ilerledikçe 20 inçler 19 u solladığı gibi 22 inç te 20 inç sollayacak
    Ve bunlarında fiyatlara yansıyacağını düşünüyorum
  • Bu fiyat değişimi yalnızca Koyuncu'nun fiyat politikasıyla ilgili de olabilir.Çünkü tüm markaların aynı anda fiyatlarını yükseltmesi pek mantıklı gelmedi bana,ayrıca böylesine büyük çaplı bir haber yerli-yabancı web sitelerinde defalarca yazılırdı.LCD üretimleriyle ilgili genel bir sorun yoksa,neden tüm markalar fiyat arttırımına gitsin ki?Ayrıca böylesine genel bir sorun neden yalnızca Türkiye'ye yansısın ki?
    Bu ülkeye yalnızca Koyuncu monitör getirmiyor.Ben,alacağım monitörü Kont'un getirmesini özellikle bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt DoUrden

Bu fiyat değişimi yalnızca Koyuncu'nun fiyat politikasıyla ilgili de olabilir.Çünkü tüm markaların aynı anda fiyatlarını yükseltmesi pek mantıklı gelmedi bana,ayrıca böylesine büyük çaplı bir haber yerli-yabancı web sitelerinde defalarca yazılırdı.LCD üretimleriyle ilgili genel bir sorun yoksa,neden tüm markalar fiyat arttırımına gitsin ki?Ayrıca böylesine genel bir sorun neden yalnızca Türkiye'ye yansısın ki?
    Bu ülkeye yalnızca Koyuncu monitör getirmiyor.Ben,alacağım monitörü Kont'un getirmesini özellikle bekliyorum.

haftaya artınca görürsün arkadaşım, phipsler de artacak.
    Bu arada SONY monitör üretimini bitirmiş bilmeyenlere duyrulur, inanamayan SONY Türkiyeyi arayıp sorabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: JSPci

quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt DoUrden

Bu fiyat değişimi yalnızca Koyuncu'nun fiyat politikasıyla ilgili de olabilir.Çünkü tüm markaların aynı anda fiyatlarını yükseltmesi pek mantıklı gelmedi bana,ayrıca böylesine büyük çaplı bir haber yerli-yabancı web sitelerinde defalarca yazılırdı.LCD üretimleriyle ilgili genel bir sorun yoksa,neden tüm markalar fiyat arttırımına gitsin ki?Ayrıca böylesine genel bir sorun neden yalnızca Türkiye'ye yansısın ki?

haftaya artınca görürsün arkadaşım, phipsler de artacak.
    Bu arada SONY monitör üretimini bitirmiş bilmeyenlere duyrulur, inanamayan SONY Türkiyeyi arayıp sorabilir.

Philips'ten resmi açıklama geldi mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.