Şimdi Ara

LCD Monitör Fiyatları ARTACAK !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar panel fiyatlarının artması dolayısı ile önümüzdeki haftadan itibaren bütün markalar fiyat artışına gidecek, bundan dolayı alacak olanlar kararını verip satın almasını öneririm.

Bilgi: KOYUNCU

• önceden ithal edilenlerin fiyat artışına maruz kalacağını sanmıyorum ama yeni gelecek monitörler için fiyat
  • Ya gelmiyo ki monitor alalım .. 205BW alıcam hıcbıyerde yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SiN_

Ya gelmiyo ki monitor alalım .. 205BW alıcam hıcbıyerde yok

cumartesi gelecekmiş bu ürün.
  • 205 i bende bulamadım ankarada yaw
  • serpantin @ sen mailmi attın koyuncuya nerden biliyorsun artacağını ??
  • anlasıldı fıyatlar artacak
    pıyasada olmayan butun monıtorler bı anda raflarda boy gosterecek
    olay bellı oldu arkadaslar...

yurt dısında aylardır raflarda olan monıtorlerın neden bıze gelemedıgının ıspatı buymus meger
    ben de hep "bu fırmaların bu urun getırınce para kazanacagı bu kadar acıkkken neden getırmıyorlar kı?" dıyordum
    zamlanacakmıs meger o yuzden getırmıyolarmıs..

bu yazdıklarımı usttekı postu dogru oldugunu kabul ederek yazıyorum ve sınrıme ancak bu kadar hakım olabılıyorum..

boyle satıcılara ve ıthalatcılara

Edit: sinir sebebiyle yapılan yazım hatalarının duzeltılmesı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mimaron -- 11 Kasım 2006; 1:25:47 >

• Bir hayli uzun zamandır fiyatlar aynıydı.Böyle gitse iyidi aslında.
  • 205bw arayan arkadaşlar vatanı arayıp sordunuzmu?
    ürünün yanında telefonla sorun işareti var..
  • yok.
  • vatan izmir de iki tane vardı bundan 2 hafta once su anki durum nedir bilmiorum..
  • arkadaşlar gümrükte bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta 205BW dahil birçok model satışta olur.
  • ram den sonra ilk defa bi bilgisayar parçasının pahalandığını görüyorum ilginç
  • fiatlar düşecek derken yukarı cıkması satışını gene zora sokacak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

ram den sonra ilk defa bi bilgisayar parçasının pahalandığını görüyorum ilginç

pahalılasmasının tek bır sebebı olabılır o da vergılere yapılan zam.

cunku dunya genelınde acılan fabrıkalara sebebıyle fıyatlar duserken bu urunlerın zamnlanmasının baska hıc bır acıklaması yok

ama bızım fırmaların da bu zammı beklemesı ve ondan sonra urunlerı pıyasaya sokacak olması daha da korkunc..

gecen gun benq satıs bolmuyle konustum su meshur hdmı gırıslı ekranları ıcın o kadar yuksek vergıler uyguluyorlarkı bız urunu getırmemeye karar verdık dedıler bunu o baslıga da yazdım.

Sagolsunlar ekonomıyı daha ıyıye tasımak ıcın yatırım yapılmasındansa bazı fırmalarla ısbırlıgı yapılmasındansa
    bızım cebımıze yonelınmesı yetmıyormus gıbı vergılerın arttırılması benı oldukca sınırlendırıyor..
    bıldıgınız gıbı bu ulkede satılan bır cok urunun nerdeyse yarısı vergı yakıt tasıt elektronık vs vs cunku bunlar luks...

yorum sızın

Modlara :
    Bu mesajın polıtık ıcerıklı oldugunu ve belırlı bır sıyası gorusu yansıttıgını dusunmuyorum o yuzden gonul rahatalıgıyla yazdım.
    Bana sorcak olursanız sadece durum degelendırmesınden ıbaret..

• Bende LCD ekran alsammı diyodum
  • biz düşecek diye pusuda beklerken artması ters köşeye yatırdı
  • ben almamaya karar verdim, teknoloji S-S kuralına göre gelişecek, fiyatlar ise aslında değişmiyor...
    Yeni model eski modelin yerini alıyor, fiyat aynı...Sürekli tartıştığımız TN panel olayı zaman ile yok olup gidecek. MVA lar falan TN panel fiyatına düşecek...
    Tabi bu sorun çözüldüğü manasına gelmiyor, HDMI giriş daha cici duruyori, şu an ne ekran kartlarımız, ne de en cicisinden LCD monitörlerimizde yok bu bağlantı..Bu sefer onu tartışıcaz, MVA ve IPS ler TN lerin yerini alacak da onların yerini başkaları doldurmayacak mı, şu an geliştirilen fakat fiyatları çok yüksek olan manyak paneller o zaman MVA ların IPS lerin yerini alacak, ondan sonra diyecez ki ben MVA ya IPS ye para vermem, burada bazıları TN lere para verilmez diyor. Parası olmayan ne yapsın, üstelik TN ler canavar gibi panel...2 sene önceki panellere para verilmezdi, şimdi oyun da oynanıyor, herbişey de yapılıyor valla...

Ben bekleyecem biraz daha, zaman işin üstesinden gelecektir, takipteyim, internetten gördüğümüz cici panelleri bekleyecem...mesela neden 971p yerine aynı görünüşte, aynı karizmada 1600x1200 çözünürlükte bir monitör almayayım ya, ya da 1680x1050 çözünürlükte bir ekran...Manyak şekli var görüntü kalitesi de istediğimiz gibi, ama herkesin işini görecek kadar çeşidi yok. Ben de beklerim kardeşim, siz çıkartmazsanız BEN DE ALMAM, türkiyeye gelmezse gene almam...

• ayrıca şunu da söylemeliyim, önceden (5 sene önce yanlızca) cad-cam çalışmak için ekran kartı bulamazdık...Parçayı çizerken ekran kartı yeterli gelmiyordu...Şimdi piyasanın orta seviye bir ekran kartı FAZLA FAZLA yetiyor...monitör olarak CRT lerde en babasını 1600x1200 çözn. de kullandığım philips brilliance 202p4 850 YTL ye falan alabiliyorduk 2 sene öncesine, ozamanlar LCD ler hep problemliydi...Şimdi fıstık gibi 20" 1600x1200 LCD ye 1250 YTL para istiyorlar...philips ile aynı görüntü alanını sunuyor...Yani herkesin bir yeterlilik derecesi var, benim işimi 1600x1200 CRT görüyor, ama çok yer kaplıyor, iş yeri için uygun fakat ev için büyük geliyor, örneğin salonda çalışamam böyle hayvani bir CRT ile, na televizyon kadar...Benim için yeterlilik bu görüntü kalitesinde bir LCD, gerisi boş, fiyatı düşünce ya daTÜRKİYE'ye gelince bu monitör zıplıyacam, sonra ne çıkarırlarsa çıkarsınlar, benim işimi görüyo mu görüyo, tamam....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.