Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

LCD ekran nasıl temizlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> LCD ekran nasıl temizlenir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11079 Mesaj
    Arkadaşlar bu soru belki defalarca sorulmuştur da ben arama yapmadan önce yazayım dedim, Compaq Laptop war merak eden warsa: Evo N700v. Bu aletin kendisi we ekranı bayağı tozlandı we de kirlendi sayılır. Önerebileceğiniz en kuvvetli çözüm nedir??

|
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    özel bişeyi yok canım.
    benim laptopu ıslak-hafif köpüklü bezle siliyorum gıcır gıcır oluyo.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    662 Mesaj
    Köpük speryler oluyor. Ekrana püskürtüyorsunuz, 2-3 dk bekledikten sonra kuru bir bez ile siliniyor ve ilk günkü gibi pırıl pırıl oluyor. Spreyin adını ve markasını tam olarak bilemiyorum. Ama bilg aksesuarı satan yerlerde bulabilirsiniz.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    +1
    +1

gayet güzel açıklamışlar... sradan bir cifle de silebilirsin özel köpükle de...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    +1
    +1

gayet güzel açıklamışlar... sradan bir cifle de silebilirsin özel köpükle de...
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1223 Mesaj
    ben lcd monitörümde (samsung 172B) mega cleaner kullanıyorum,pırıl pırıl oluyor ve mega cleanerla sildigimde cok fazla toz tutmuyor ekran...tavsiye ederim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    yaw bn eski philips crt monitrün ekranını silerken spreyi ekrana sıktım sildim ekranın tabaaksı kalktı çizik şeklindee sonra kutunun üstünü okudum doğrudan yüzeye sıkamayınız diyo şimdi 17 inç sony lcd aldım aldım alalı hiç silmedim korkuyom wala
    |
    |
  • Yarbay
    3674 Mesaj
    Genelde kullanım klavuzlarında hafif nemli bir bez ile silin derler ama temizleyici köpüklr LCD lere zarar verir mi bilmem? Benim lcd'yi nemli bez ile siliyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    sakın monitör temizlerken camsil kullanmayın.
    yoksa kasayı bozuyor.

arkadaşa bilgisayar almıştık. elaman o heyecanla hemen monitörü sildi. camsil filan sıktı.
    tertemiz oldu ama 10 dk sonra rengi öyle kötü olduki , beyaz kasa tamamen griye dönüştü.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.