Şimdi Ara

LCD de 17'mi 19'mu tavsiye lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sony den başka almayacağım hangi modelini ve hangi büyüklüğü tavsiye edersiniz.

artısı ve aksisi ile fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

• 17"'in nokta aralığı daha düşük. Bu da daha net görüntü elde etmini sağlar. (17" 0.26 19" 0,29) Onun haricinde ekran çönünürlülüğü ikisinde de ayni. Paran varsa 19" al.
  • 19'lar bence çok büyük kaliteli olsun dersen viewsonic vp ile vx 'in son modellerine bakabilirsin Philips de de x,p serisi sağlamdır oyun oynucaksan samsungdan ve sony den uzak dur .Çıplak gözle kontrol et beğen öyle al.
  • />

+1000
    quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

19'lar bence çok büyük kaliteli olsun dersen viewsonic vp ile vx 'in son modellerine bakabilirsin Philips de de x,p serisi sağlamdır oyun oynucaksan samsungdan ve sony den uzak dur .Çıplak gözle kontrol et beğen öyle al.

LCD Monitörde önemli olan marka değil teknik özellikler ve özellikle Response Time süresidir. Forumda biraz araştırma yap.
    http://forum.donanimhaber.com/m_5002636/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasok -- 2 Nisan 2006; 0:23:10 >
  • Yalnız tepki süresinde üreticiye pek güvenmeyin, farklı testleri inceleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sboz

sony den başka almayacağım hangi modelini ve hangi büyüklüğü tavsiye edersiniz.

artısı ve aksisi ile fikirlerinizi yazarsanız sevinirim.

Ben sony HX73b kullanıyorum 17 inç.Memnunum yalnız hoparlörü olduğu için fazladan para verdim.Hiç işe yaramıyor hoparlörleri.O yüzden hoparlörsüz olan ve dvı çıkışlı bi modeli tercih et.
  • Üst konuları takip edin lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.