Şimdi Ara

LCD ama hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde kullandığımız televizyon miadını doldurdu sayılır. Yenisi için LCD düşünüyoruz.

Öyle pekte yüksek bir bütçemiz yok. Dediğim gibi eski tv mizin yerini alacağından ötürü öncelikli olarak tv kanallarını izlemek için kullanacağız. Gerek ben şehir dışında öğrenci olduğumdan gerekse babamın teknolojiden pek anlamamasından 720p filmleri izlemek 2. planda kalmakta.

İncelemelerimizde
    *Sony 32L4000
    *Samsung LE32A431
    modelleri ön plana çıktı. Fiyat olarak birbirine yakın ürünler. Teknosadaki görevli Samsung modelin 2 görüntü işlemcisi ve 3 hdmı girişi olduğundan bahsetti. 24p gibi bir özelliğininde olduğundan dem vurarak filmleri daha iyi izleyebileceğimi belirtti. Kararsız kaldım biraz. Pekte aşina değilim LCD panel özelliklerine.

Bu bahsi geçen ürünlerden hangisini almalıyız? Neden? Yada almalı mıyız? Farklı önerilerede (LG,Phillips,Toshiba vs.) açığım? Fikirler beyan edilirken "neden" sorusunuda cevaplarsanız çok makbule geçer.

Teşekkür ederim.

• 32LG6000
  • Philips32pfl9603 ...
  • 32''te Full HD fazla önemli değil zaten, ben yerinde olsam ucuz bir plazma alırım. Çünkü normal uydu kanalları + film izlemek için LCD almak iyi bir seçim olmaz. Uygun fiyatlı Panasonic Plazmaları araştırırsanız daha hayırlı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ichbinozan -- 13 Nisan 2009; 21:21:16 >
  • Adam İki Marka DİYOR__SONY-Sammy

Biri LG-Diğeri-PHILIPS Diyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.