Şimdi Ara

LCD alcam..ama WIDE istiyorum!??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LCD monitor almak istiyorum. ama almisken, laptoplardaki gibi wide olanlardan arıyorum.

su ana kadar "wide" olarak tv siz birtek "CREA 19" LCD MONİTÖR" markasını bulabildim.

ote yandan "DELL E176FP 17" LCD MONİTÖR" de resimlerinde wide gibi gorunuyor, ozelliklerinde "SXGA" yazıyor ama emin olamadim.

sizin araştırmalarınızdan bildiginiz bir marka/model varsa lütfen yazın.

saygılar

• Şu anda türkiyede bulabileceğin en hesaplı widescreen monitör VIEWSONIC - VA1912W 399$ + KDV'ye satılıyor
    Specleride fena gözükmüyor ama fazla bir alternatifi olmadığı için ben almaya bir türlü karar veremedim.. Sanırım widescreen almak için biraz daha beklemek daha doğru olacaktır..

Buradan detaylarına bakabilirsin :
    http://www.hs.com.tr/uretici_urunlist.asp?uretici=VIEWSONIC
  • yabancı sitelere bakıyorum artık wide ekranlar yollara dökülmüş geliyor, fazla surmez 1-2aya kadar her markada görürüz.

@teaser senin dediğine baktım viewsonic kalitedir zaten.

crea markasının adresini buldum email attim bulundugum yerdeki yetkili satıcının bilgilerini verdiler, bugun gittim. vitrine koymuş 19" wide ekran taş gibi duruyor. ama bana cok buyuk geldi yaa..film/oyun filan ok, normal pc işlemleri için de ohoo köşeden köşe kolum yorulur walla:P ....17" e alıştı gözümüz ondan mıdır, anlamadım.

ogrendigim kadarıyla bu marka samsung un kardeş markası. uzerindeki auto ayarları filan samsung u andırıyor. crea nın sitesinde de zaten monitor arizalari icin samsung un yetkili servislerine yonlendiriyorlar.http://www.hepsiburada.com/department.aspx?Categoryid=91221

ote yandan onumuz bahar-yaz, pc dunyasının hareketlendiği aylara giriyoruz ve fiyatlar da modeller de kıpırdanmaya başlıcak, yani benim gibi alma niyetinde olan arkadaşlar, bence biraz daha sıkalım dişimizi...

saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.