Şimdi Ara

LC Waikiki Her Şey 14.90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
17.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mağaza geçerliyse yarın gider bi bakarım
  • başlıkla alakasız olucak fakat ama kale outlet mağazasında de facto nunda depo mağazası var fiyatları uygun 20 liraya cok güzel kazak aldım 15 liraya bile var
  • Hepsi çin malı bir tane kaliteli ürün olmazmı arkadaş.
  • iyimiş netden magaza alışverisi yapmadım magaza ya gidelim bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Mağazada geçerli mi? Telefonun internetini hotspot yaparak kullandığım için çok fazla sitelerde surf yapamıyorum, malum kota.

o uzun kollu tişörtlerden aldım mağazadan 14.90 dı aynı fiyat
    pijama olarak kullanıyorum %100 pamuk

Hafta sonu collezione'a gideceğim 1+1 kampanyası için, kapıdan girebilirsem (istiflenmiş müşterilerden) LCW'ye de bakacağım.

1+1 derken bir alana bir bedava kampanyası mı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Mağazada geçerli mi? Telefonun internetini hotspot yaparak kullandığım için çok fazla sitelerde surf yapamıyorum, malum kota.

o uzun kollu tişörtlerden aldım mağazadan 14.90 dı aynı fiyat
    pijama olarak kullanıyorum %100 pamuk

Hafta sonu collezione'a gideceğim 1+1 kampanyası için, kapıdan girebilirsem (istiflenmiş müşterilerden) LCW'ye de bakacağım.

1+1 derken bir alana bir bedava kampanyası mı var?

http://forum.donanimhaber.com/m_67789000/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

İstanbul'da oturanlar için LCW nin 212 AVM yakınlarındaki outlet mağazasını öneririm. Mağaza çok büyük. Alt kat çocuklar için, Orta kat erkekler için, Üst kat ise bayanlar için ayrılmış. Outletin yanı sıra defolu ürünler de çok ucuza satılyor.

En son bayramın 4. günü kuzenlere 2 adet eşofman takımı bir adet de sweatshirt aldım(Biri 6 yaşında biri 13). Toplam 60 tl verdim.
    Erkek chino pantolonlar 10-15 arası. Kotlar 25-30 arası. Kazaklar 15-20. Montların iyileri 50 tl den başlıyor. 70 -80 civarı güzel modeller var.

Bir de o bölgede 212 nin yanı sıra DeFacto, Seven Hill, RodiMood, FLO, Altınyıldız outlet mağazaları da var.

Adrese buradan bakabilirsiniz.https://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=41.050477,28.810916&spn=0.002326,0.004823&t=h&z=18&vpsrc=6&iwloc=A&q=Lc+Waikiki&cid=7121492442408351416

mesajı okurken tam "dur alıntı yapayım da google'den koordinatlarını isteyeyim" diyecektim, aşağıya vermişsin. yalnız o bölgedeki diğer outletlerin de koordinatlarını isteriz

Hocam LCW nin bulunduğu sokakta zaten hepsi Tanyeli Sokakta. LCW nin karşı tarafı Rodimood, onun sağı Defacto onun yanında Flo var.
    Flonun karşısı lcw nin hizasında Seven hill var. orada aynı konseptte bir mağaza daha var. Çocuk giyim mağazası var. Altınyıldız sokağın başında. Karşısında klasik giyim mağazası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

İstanbul'da oturanlar için LCW nin 212 AVM yakınlarındaki outlet mağazasını öneririm. Mağaza çok büyük. Alt kat çocuklar için, Orta kat erkekler için, Üst kat ise bayanlar için ayrılmış. Outletin yanı sıra defolu ürünler de çok ucuza satılyor.

En son bayramın 4. günü kuzenlere 2 adet eşofman takımı bir adet de sweatshirt aldım(Biri 6 yaşında biri 13). Toplam 60 tl verdim.
    Erkek chino pantolonlar 10-15 arası. Kotlar 25-30 arası. Kazaklar 15-20. Montların iyileri 50 tl den başlıyor. 70 -80 civarı güzel modeller var.

Bir de o bölgede 212 nin yanı sıra DeFacto, Seven Hill, RodiMood, FLO, Altınyıldız outlet mağazaları da var.

Adrese buradan bakabilirsiniz.https://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=41.050477,28.810916&spn=0.002326,0.004823&t=h&z=18&vpsrc=6&iwloc=A&q=Lc+Waikiki&cid=7121492442408351416

212AVM ve altınyıldız vs giyim outletlerine anadolu yakasından metrobus ile nasıl gelebiliriz. hazır gelmişken etrafta kolay ulaşabileceğimiz kaliteli özellikle klasik elbise ve ayakkabı outlet mağazaları var mıdır?

Metrobüsle gelenler için Yenibosna metroda inip Koçtaşa doğru yürüyorsunuz. Yolun sağında minibüsler bekliyor. 212 den geçenlere binebilirsiniz.
    Bir de orası basınekspres yolundadır. İkitelli başakşehir yönüne giden bazı otobüsler yakından geçiyor.
    212 nin ücretsiz servisini de kullanabilirsiniz. Koçtaş dan kalkıyor. Zannedersem yarım saatte bir

Klasik giyim için mağazalara girmedim. Fiyatları da bilmiyorum ama Lcw nin olduğu sokaktan yukarı gidince sağda bir tane var. Sol çaprazında ise Altınyıldız mı Damat mı büyük markalardan birinin outlet mağazası var. Bir de Lcw nin arkasında otoban ile paralel bir mağaza var. Onun da ismini unuttum . Sarar olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko_88 -- 10 Kasım 2012; 9:35:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.