Şimdi Ara

Lazerler hakkında her şey. (2.6W'lık lazerim geldi, 10.sayfa!) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.215
Cevap
129
Favori
104.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Sitesinde yorumum yayınlanmış.

http://lazerer.com/Blue_Laser_Pointer?product_id=144

• hocam videolarin birkacini izledimde baktim hic elinle dokunmuyorsun acaba o kadarmi zararli bunlar
  • Peki bu kırmızı laserlar nasıldır.Kırmızı laser beami mesela yeşil lasera göre nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeaTing -- 23 Aralık 2011; 18:56:35 >
  • Mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemâl

hocam videolarin birkacini izledimde baktim hic elinle dokunmuyorsun acaba o kadarmi zararli bunlar

Çok feci şekilde canını yakıor.

quote:

Orijinalden alıntı: BeaTing

Peki bu kırmızı laserlar nasıldır.Kırmızı laser beami mesela yeşil lasera göre nasıldır.

660nm kırmızı lazerlerin beami yine 532nm ler kadar belli olmaz fakat dotu daha parlak oluyor. Yani beamin duvara, herhangi bir cisme çarptığında ki gördüğümüz nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Aralık 2011; 22:37:01 >
  • Gümrüğe takılmıyor mu bunlar GoldPunch?
  • Ufak tefek bişey almak istiyorum yine en az 200 m falan olsun yani nerden ne kadara alabilirm?
  • @jay jay justified, gümrük için ayrı işlem yapıyoruz fakat ülkemizin ve forum yasaları gereği burada paylaşmıyorum.

HAAltuntas, kaç nm lazer istiyorsunuz ve bütçeniz ne kadar?
  • takip
  • bu ne biçim hobi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: aböRjin

bu ne biçim hobi ya

Niye ki, hobiden kasıt illa menapoz teyzelerle resim kurslarına katılmak veya bilimum sahil gitaristi yetiştirme amaçlı gitar kurslarında la minör mi majör diye gezinmek midir?
  • quote:

@jay jay justified, gümrük için ayrı işlem yapıyoruz fakat ülkemizin ve forum yasaları gereği burada paylaşmıyorum.

İbrahim abi benim bütcem yok ama yurtdışından getirteme sorunum var ne önerirsin şöyle iyi bir şeyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

@jay jay justified, gümrük için ayrı işlem yapıyoruz fakat ülkemizin ve forum yasaları gereği burada paylaşmıyorum.

İbrahim abi benim bütcem yok ama yurtdışından getirteme sorunum var ne önerirsin şöyle iyi bir şeyler?

Türkiye'den alacaksan herşeye hazır olacaksın. Yani bir kere gerçek değerini veren lazer bulman imkansız gibi birşey. Sadece lazer satan yabancı sitelerde bile gerçek değeri bulmak zor oluyorken gittigidiyor gibi adamın nereden aldığı belli olmayan yerlerden alınan lazere güven olmaz.

Bu arada niye yurtdışından getirtemiyorsun mebrar? Olmadı birini bulup, o senin adına paypal ödemesini yapsın, sen banka havalesi ile ona öde. Yani çözüm yolu bulunur.

• Bana 30-40 $ arası laser önerebilirmisin ? (nm farketmez)
  • quote:

quote:

quote:

Türkiye'den alacaksan herşeye hazır olacaksın. Yani bir kere gerçek değerini veren lazer bulman imkansız gibi birşey. Sadece lazer satan yabancı sitelerde bile gerçek değeri bulmak zor oluyorken gittigidiyor gibi adamın nereden aldığı belli olmayan yerlerden alınan lazere güven olmaz.

Bu arada niye yurtdışından getirtemiyorsun mebrar? Olmadı birini bulup, o senin adına paypal ödemesini yapsın, sen banka havalesi ile ona öde. Yani çözüm yolu bulunur.

senin 200mw liğin şuanki fiyatı nedir kargoyla beraber? Bi de pili ne ile şarj ediyosun onu da ayrı alıyoruz galiba?

• quote:

Tekniği konusunda (nm falan) bilgim yok bütçe açısından da ekonomik bişey söyleyiver işte para ayırmadım. Fiyata göre para ayarlıyacam.
  • Pm attım bir kaç şey için
  • quote:

quote:

quote:

Hadi ya. Yurtdışından olunca annem babam güvenemiyormuş. Neyse şimdilik askıya alalım bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer06

dostum bi de bunu yorumlasan bizim için :
    http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=21669&b=&CFID=11098579&CFTOKEN=73169620&jsessionid=86306be3407e30e694b0236f86f406059565TR

30mw bile olmayan, çakma bir lazer.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.