Şimdi Ara

Lazerle göz tedavisi yaptıran var mı ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
4
Favori
43.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ameliyat fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan yazabilir mi?
  • arkadaşlar izmirde ameliyat olmayı düşünüorum.
    araştırmalarıma göre izmirde 3 hastaneden birinde olcam gibi görünüyor; kaşkaloğlu, batıgöz ve atagöz.
    fiyatlara gelince iki göz için 2500-3000 tl gbi bşy fiyatlar o cıvarlarda yani muayenedir tetkiktir fln.

İzmirde daha önce bu hastanelerden birinde lazer olmuş yada bilgisi olan tavsiyesi olan var mıdır? Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bb487

arkadaşlar izmirde ameliyat olmayı düşünüorum.
    araştırmalarıma göre izmirde 3 hastaneden birinde olcam gibi görünüyor; kaşkaloğlu, batıgöz ve atagöz.
    fiyatlara gelince iki göz için 2500-3000 tl gbi bşy fiyatlar o cıvarlarda yani muayenedir tetkiktir fln.

İzmirde daha önce bu hastanelerden birinde lazer olmuş yada bilgisi olan tavsiyesi olan var mıdır? Teşekkürler...

bende izmirdeyim bu hastanelerden birini düşünüyorum ancak rakamlar bana çok yüksek geliyor ...
  • ben kaskaloğluyla görüştüm son teknoloji bi yöntemden bahsttiler yazmştm biyere ve prof yaparsa 3000 i buluo fiyat ama uzmnlar yaparsa brz dha düşüo.eğer ki son teknolji fln fln haketckse bu fiyatı fiyat önmli dğl bence.çünkü göz milyonlar getirir ama milyonlar gözü geri getiremez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Orijinalden alıntı: KötüKedii

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

geçmiş olsun , numarnaın düşük olması büyük avantaj tabi bu ameliyatta. Benim 6,50 miyop var bende ilerde düşnüyorum ama kararsızım bakalım.

Eskişehir de nerde oldun ? :)

hocam siz 2006 dada ilerde yaptıracağım diyordunuz yıl oldu 2013 hala düşümüyorsunuz o kadarda riskli bi ameliyat değil benim gözler 4.50 idi şimdi sol gözdeki çok hafif bulanıklığın dışında cam gibi görüyorum imkanınız varsa bence işinin ehli bi doktora yaptırın

Ameliyatın başarılı geçmemiş millete nasıl öneriyorsun?Sağlık bu %100 başarı şart.Gözlerim tam düzelemeyecekse yada ileride numaram yine artıcaksa ben niye bu ameliyatı olupta korneamı inceltiyim?

ameliyatın başarısız geçtiğini nerden çıkardın? sol gözümdeki bulanıklık büyük anlamda geçti şuan nerdeyse sıfır derece sağ gözümse cam gibi daha ne isteyeyim burnumun ucunu dahi göremiyordum ben sen neyden bahsediyosun?

• quote:

Orijinalden alıntı: mexico_35

ameliyat fiyatlarıyla ilgili bilgisi olan yazabilir mi?

benim ameliyatım 1000 tl tuttu.
  • quote:

quote:

2000 3000 tl lerin yannda 1000 tl de çok ucuz değil mi ya siz nezmn olmuştunz? bukdr fiyat farkları normal mi
  • quote:

quote:

nerede yaptırmıştınız hangi tarihte bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

İstanbul ve ankarada herkes 900-1000 tl ye oluyor.izmirde tuzluymuş.dünya göz varsa oraya sorun derim
  • quote:

quote:

İstanbul ve ankarada herkes 900-1000 tl ye oluyor.izmirde tuzluymuş.dünya göz varsa oraya sorun derim

dünya göz yok maalsf izmirde.3.büyük şehri türkiyenin ama maalsf dünya göz tenezzül edip açmamş izmire bi şube.istanbula gelip dünya göze gidp de olunablr operasyon ama snra muayenelere fln gel git zor olur işte izmirde kazklancaz illaki öle görünüo da onu geçtim artk izmirde şu hastanede oldum yüzde yüz memmunum tavsiye ederm yada bi yakınım şurda oldu çok memnun fln fln dicek referanslar bulablsem bi hastane için gitcem oraya artk parayı fln geçtim önmli olan güvenilir olsun

• Arkdaşlar benimde yaş 19. ilk okul 4.sınıftan beri gözbozukluğum var. Bu miyop ve astigmat çocukluk yaşında ortaya çıkmışsa 20lli yaşlarda ilerlemesi duruyor. Benim göz 17 yaşındaki ölçümlerde sağ göz 2.25 sol göz 2.00dı astıgmatta vardı. bu sene yine ölçtürdüm. sağ göz 2.50 sol göz 2.25 yani 2 senede göz ilerlemesi çok yavaşlamış. Ergenliğe erken girenlerde miyopide erken duruyor diye biliyorum. 21-22 yaşında ameliyat olmayı düşünüyorum. iLASIK yöntemiyle ameliyat olmayı düşünüyorum. Wavefront teknolojisiyle gece görüşleri ve ışık patmaları gibi yan etkileri pek olmuyormuş. Önerebileceğiniz, deneyimli hasta memnuniyeti olan doktor varsa söylersiniz seviniriz. Ameliyat olan arkadaşlar hangi yöntemle olduklarını, doktorlarını, yaşlarını, göz derecelerinin ne zaman durduğunu söylerse memnun oluruz. Çünkü çoğu arkadaş dünyagözde oldum diyor ee iyide bir sürü adam var hangisinde :)

• quote:

quote:

quote:

dünya göz yok maalsf izmirde.3.büyük şehri türkiyenin ama maalsf dünya göz tenezzül edip açmamş izmire bi şube.istanbula gelip dünya göze gidp de olunablr operasyon ama snra muayenelere fln gel git zor olur işte izmirde kazklancaz illaki öle görünüo da onu geçtim artk izmirde şu hastanede oldum yüzde yüz memmunum tavsiye ederm yada bi yakınım şurda oldu çok memnun fln fln dicek referanslar bulablsem bi hastane için gitcem oraya artk parayı fln geçtim önmli olan güvenilir olsun

dünyagöz bi ara alsancak kapalı spor salonunun yanındaki altnordu hastanesinin binasını satın alıcak diye duymuştum ancak sonrasında bir gelişme olmadı -
    ki gelse zaten o kadar uygun değil fiyatları 1000 euro gibidir diye biliyorum

• biraz paylaşım yahu...güncel...

lazerle ilgili bilgisi olanlar paylaşssın ltfen
  • quote:

biraz paylaşım yahu...güncel...

lazerle ilgili bilgisi olanlar paylaşssın ltfen
  • bi aksilk olmzsa pazrtesi ben oluorum lazer ben paylaşrm isteyene bilgileri artk :)
  • quote:

bi aksilk olmzsa pazrtesi ben oluorum lazer ben paylaşrm isteyene bilgileri artk :)

biraz bilgi verebilirmisiniz nerede olacaksınız hangi fiyata ve kaç derece bozukluğunuz var
  • quote:

quote:

bi aksilk olmzsa pazrtesi ben oluorum lazer ben paylaşrm isteyene bilgileri artk :)

biraz bilgi verebilirmisiniz nerede olacaksınız hangi fiyata ve kaç derece bozukluğunuz var

kaşkaloğlunda olcam.1390 euro.3 4 senedr lens kullanıodum göz numaralarm da 6 ya 7 miyop.
  • quote:

quote:

quote:

kaşkaloğlunda olcam.1390 euro.3 4 senedr lens kullanıodum göz numaralarm da 6 ya 7 miyop.

hayırlısı olsun inşallah hocam, ben biraz daha bekliycem galiba fiyatlar beni aşıyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlısı olsun inşallah hocam, ben biraz daha bekliycem galiba fiyatlar beni aşıyor

eyw inş sorunsz bi şeklde atlatrm bu süreci.
    evt fiytlar baya var ama ben sağlklı olcksa olsun btsn ne olursa olsun noktasndym artk beklemenn anlamı yok

• Hadi hayırlı kardeşim. İnşallah başarılı geçer.. Hangi yöntemle olacağını ve yaşını söylersen sevinirim. bende D.bakırın ilçesinde oturuyorum mecburen d.bakır batıgözde olcam. Ama 21- 22 yaşlarında. Miyop ve astigmatım var durmasını bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.