Şimdi Ara

Lazerle göz ameliyatı oldum--soruları alayım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
13
Favori
99.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 haftaoldu olalı lasek ve wavefront yöntemleriyle oldum. 2.5 ve 2.75 astigmattım.şimdi durum 10 numara 5 yıldız net.görüşüm ultra hd bazende 3d .lasek yöntemi biraz sancılı geçiyot ilk 3gün .lens çıkartılınca rahatlama oluyor .yarım saat kadar sürüyor.iyileşmesüreci 6 ayı netleşme de yaklaşık bir ay sürüyormuş.bu arada yaşım 43

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dive_e -- 15 Aralık 2014; 16:43:56 >
  • KötüKedii kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 2 sene geçmiş aradan. gözleriniz ne durumda acaba ? Ben de çizdirmeyi düşünüyorum da tereddütler işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 24 Şubat 2015'de Oldum,Dünya Göz Hastanesinde.Soruları Olanlar ve Bilgi Sahibi Olmak İsteyenler Facebook'dan Bana Sorabilir
    https://m.facebook.com/muhammed.yondemir

• Muhammed Yondemir M kullanıcısına yanıt
    Hocam toplam fiyat ne kadar etti

Bir de hangi hekim ve hangi yöntem lazerle cizdirdiniz gözlerinizi acaba ?

• Fiyat konusunda bilgilendirmeleri bekliyoruz .
  • recepkuruu R kullanıcısına yanıt
    2000 ₺ Kardeşim

• braveheart89 kullanıcısına yanıt
    Bayram Yapıcı,Lasek...

• Bende 24 Şubat 2015'de Oldum,Dünya Göz Hastanesinde.Soruları Olanlar ve Bilgi Sahibi Olmak İsteyenler Facebook'dan Bana Sorabilir
    https://m.facebook.com/muhammed.yondemir

• 2014 yılı araştırmalarına göre 2500 hastadan %45i kalıcı komplikasyonlar ile uğraşıyor (görüşleri artık gözlük veya lens ile de düzelmiyor). Lasik'e zamanında onay veren şahıs da bugün piyasadan kaldırılması için savaş veriyor zira çok riskli ve gereksiz. Düşünün çok gereksiz birşeyle çok gerekli birşeyi yok ediyorsunuzhttp://lasikscandal.com/What/Who-Is-Morris-Waxler.
  • Arkadaslar 2.25-2.50 miyopum, ameliyat olmak istiyorum ne tavsiye edersiniz? Devlet hic karsiliyor mu? Yardimci olursaniz sevinirim.

• uniqlo kullanıcısına yanıt
    Devlet hiç karşılamıyor. Hastaneden hastaneye fiyatlar bayağı farkediyor. Muayene olman, bu konuda açılan Konuları okuman Lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: feriköylü24

Devlet hiç karşılamıyor. Hastaneden hastaneye fiyatlar bayağı farkediyor. Muayene olman, bu konuda açılan Konuları okuman Lazım.

Eyvallah hocam tesekkurler

Merhaba Kardeşim,

Pendik Dünya Göz'e muayene oldum. Operasyon için uygun olduğum söylendi. Sol Göz 4.25 sağ göz 4 numara . Bayram Yapıcı' ile görüştüm, ilasik için 3100 TL olarak pazarlık yaptık.

2000 tl'ye nasıl yaptırdın merak ettim. Operasyon vb için tavsiyen varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelcreative

Merhaba Kardeşim,

Pendik Dünya Göz'e muayene oldum. Operasyon için uygun olduğum söylendi. Sol Göz 4.25 sağ göz 4 numara . Bayram Yapıcı' ile görüştüm, ilasik için 3100 TL olarak pazarlık yaptık.

2000 tl'ye nasıl yaptırdın merak ettim. Operasyon vb için tavsiyen varsa sevinirim.

O lasek yaptırmış; sen ilasik için fiyat almışsın. Her Göze lasek yapmıyorlar. Gerçi senin numaralarına yapılır ama bilemiyorum neden ilasik Demiş doktor.

• Bugun saat 16 da ankara mayada femto lasik olacagim tekk korkum numara kalmasi cok heyecanliyim bugune kadar bisi yoktu ama icimde kotu bi his var. Rabbim hakkimda hayrlisini verssin

• Ben 17 yaşindayim. 2-3 yildir numara değişmiyor. Yaptirabilir miyim ?
    Ayrica ameliyat sirasinda caniniz acıyor mu ?

• 11hazieandaran persembe aksami femto lasik ameliyat oldum. Ameliyat sonrasi 4-5 saat tarofsiz aci cektim
    Gozlerim henuz duzelmedi asiri derece bulanik goruyor.bu normal mi bilmiyorum. Yarın kontrole gideceğim numara kalmasindan korkuyorum. Bu tur işlem geciren varmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: bekir.ozen

11hazieandaran persembe aksami femto lasik ameliyat oldum. Ameliyat sonrasi 4-5 saat tarofsiz aci cektim
    Gozlerim henuz duzelmedi asiri derece bulanik goruyor.bu normal mi bilmiyorum. Yarın kontrole gideceğim numara kalmasindan korkuyorum. Bu tur işlem geciren varmi??

Lazerden sonraki klasık korkulardır bunlar. Hiç endişelenme. Herkes panikle yazıyor buralara :) geçecektir 👍

• Bekir bey son durum nedir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.