Şimdi Ara

Lazerle Göz Ameliyatı ANA KONU (Lasik, i-Lasik, No Touch, Smile Lazer, Femto Lazer, Wavefront, Prk) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
53
Favori
321.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 7129600

Kardeşim bende parasında değilim ama . İstanbulla aramda 1.500 km var. oraya gelip ameliyat olmak cok zor olur. 1ay sonra, 3 ay sonra, 6 ay sonra 1 yıl sonra ki kontrollerede gitmek lazım. O yüzden bana yakın olan yerlerde düşünüyorum. Yoksa bende Dünyagözdeki prof. lara yada Sinan beye yaptırırdım. 500 tl fazla olsun sağlam olsun.

Hocam bende istanbulda değilim ama gittim 3 gün otel ayarladım kaldım orda. Bu işler ciddi işler istanbuldaki tecrübe ve aletler anadolu şehirlerinde olmaz genelde çıkma makineler 2. El makinelerdir. Göz işi ciddi iş istanbulda yaptır 3 gün otelde kal. Sonra ewine dön ben öyle yapmıştım. Kontrolede ertesi yıl gittim müsait bir yaz tatilinde gitmeyecektim ama istanbula maça gitmiştim o sırada kontrolde oldum ztn bir sorun çıkmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklısın kardeşim. Antalyada akrabalarım var Ordaki Talya Göz merkezinede gidebilirim. Yada senin gibi otele giderim. Peki sen ameliyattan sonra muayenelere gitmedinmi. Senı ameliyat eden doktora gözükmüyormusun kontrollerde. Ama dediğim gibi yas daha 19. 1-2 sene sonra gözumdekı bu cercevelerden allahın izniyle kurtulmak istiyorum. Lasek yönteminde 1-2 gün acı oluyormus ve birazda sabır ama Kuruluk, batma gece görüşlerinde azalma, kornea incelmesi gibi durumlar olmuyormuş ve göz muayanelerinde belli olmuyormuş. Bir sürü yöntem var
  • Bugün kontrole gittim.derece ölçümlerimi yaptı.sağ göz 0,50(bu gözle sorunsuz görüyorum) sol göz 1.25 (sağdan kötü görüyor.Ama kötü bir durum) 1 ay sonra aynı kalırsa.düzeltiriz dedi.Yani aklmı 2. kez lazer fikri karıştırdı.Sıkıntı olur mu bunu araştıryorum.Bilgisi olan varsa sevinirim.
  • quote:

Haklısın kardeşim. Antalyada akrabalarım var Ordaki Talya Göz merkezinede gidebilirim. Yada senin gibi otele giderim. Peki sen ameliyattan sonra muayenelere gitmedinmi. Senı ameliyat eden doktora gözükmüyormusun kontrollerde. Ama dediğim gibi yas daha 19. 1-2 sene sonra gözumdekı bu cercevelerden allahın izniyle kurtulmak istiyorum. Lasek yönteminde 1-2 gün acı oluyormus ve birazda sabır ama Kuruluk, batma gece görüşlerinde azalma, kornea incelmesi gibi durumlar olmuyormuş ve göz muayanelerinde belli olmuyormuş. Bir sürü yöntem var

İlk gün muayene oldum 3-4 saat hastanede bir sürü aletle detaylı baktılar.en son lazer için uygun olup olmadığı açıklandı.uygun olmuştum ve ertesi gün ameliyat saati verildi gittim. Parfüm vs sürmeden gidiyorsunuz.ameliyat öncesi sakinleştirici hap veriliyor ve göz kapalı şekilde dışına dezenfektan sürülüyor.göz kapalı 35 dakika bekliyorsun ve gözünü açmadan steril odaya hemşire elinden tutup sokuyor orda açıyorsun. Sonra ytağa uzanıp işlem yapılıyor. İşlemden çıkınca konrtol ediliyor o gece kullanacağın damlalar veriliyor.ertesi gün kontrol yapılıyor.ben şehir dışından geldiğimi söyledim ve kontrole istersen gelirsin dediler ve ben 1 yıl sonra yolum düştüğü için gittim. Yoksa gerekte yoktu hiçbir sorun yoktu.korkanları anlamıyorum hiç korkulcak bişey değil. Sonrasındada damlaları düzenli kullandım batma yanma hiçbişey olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ketoral

quote:

Haklısın kardeşim. Antalyada akrabalarım var Ordaki Talya Göz merkezinede gidebilirim. Yada senin gibi otele giderim. Peki sen ameliyattan sonra muayenelere gitmedinmi. Senı ameliyat eden doktora gözükmüyormusun kontrollerde. Ama dediğim gibi yas daha 19. 1-2 sene sonra gözumdekı bu cercevelerden allahın izniyle kurtulmak istiyorum. Lasek yönteminde 1-2 gün acı oluyormus ve birazda sabır ama Kuruluk, batma gece görüşlerinde azalma, kornea incelmesi gibi durumlar olmuyormuş ve göz muayanelerinde belli olmuyormuş. Bir sürü yöntem var

İlk gün muayene oldum 3-4 saat hastanede bir sürü aletle detaylı baktılar.en son lazer için uygun olup olmadığı açıklandı.uygun olmuştum ve ertesi gün ameliyat saati verildi gittim. Parfüm vs sürmeden gidiyorsunuz.ameliyat öncesi sakinleştirici hap veriliyor ve göz kapalı şekilde dışına dezenfektan sürülüyor.göz kapalı 35 dakika bekliyorsun ve gözünü açmadan steril odaya hemşire elinden tutup sokuyor orda açıyorsun. Sonra ytağa uzanıp işlem yapılıyor. İşlemden çıkınca konrtol ediliyor o gece kullanacağın damlalar veriliyor.ertesi gün kontrol yapılıyor.ben şehir dışından geldiğimi söyledim ve kontrole istersen gelirsin dediler ve ben 1 yıl sonra yolum düştüğü için gittim. Yoksa gerekte yoktu hiçbir sorun yoktu.korkanları anlamıyorum hiç korkulcak bişey değil. Sonrasındada damlaları düzenli kullandım batma yanma hiçbişey olmadı.

İnan gözlük takmak istemiyorum takmayınca özellikle geceleri kör gibi oluyorum :( Biraz daha bekleyip lazer ameliyatı olcam. Antalyada işini iyi yapan sağlam bir doktor bulursam çok daha iyi olur. Bende pek korkmuyorum şuanda göz lazer numaramın durmasını beklemekteyım. benim merak ettiğim lasikte flep bir ömür boyu tam kaynaşmıyormuş. Yanı bir kavgada gözume darbe alsam flep tabakası kayacakmı. ben biraz sinirliyimde ne zaman ne olacağı belli olmuyor

• quote:

quote:

quote:

İnan gözlük takmak istemiyorum takmayınca özellikle geceleri kör gibi oluyorum :( Biraz daha bekleyip lazer ameliyatı olcam. Antalyada işini iyi yapan sağlam bir doktor bulursam çok daha iyi olur. Bende pek korkmuyorum şuanda göz lazer numaramın durmasını beklemekteyım. benim merak ettiğim lasikte flep bir ömür boyu tam kaynaşmıyormuş. Yanı bir kavgada gözume darbe alsam flep tabakası kayacakmı. ben biraz sinirliyimde ne zaman ne olacağı belli olmuyor

Valla benim 7-8 sene oldu bişey yok. Darbe almadım ztn sakin bir yaşantım var.benim zamanımda bıçak kesip kaldırıyordu şimdi bıçak yokmuş lazer kesip kaldırıyormuş daha yeni aletler bişey olcağını sanmıyorum..benim iki gözde 7.25 mi 8.25 mi öle bişeydi yarı kördüm yani. En iyi ben bilirim gözlükle neler çektiğimi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla benim 7-8 sene oldu bişey yok. Darbe almadım ztn sakin bir yaşantım var.benim zamanımda bıçak kesip kaldırıyordu şimdi bıçak yokmuş lazer kesip kaldırıyormuş daha yeni aletler bişey olcağını sanmıyorum..benim iki gözde 7.25 mi 8.25 mi öle bişeydi yarı kördüm yani. En iyi ben bilirim gözlükle neler çektiğimi.

Senin gözler baya kötüymüş. Hayata yeniden gelmiş gibi olduguna inanıyorum. Benim sakin bir yaşantım yok işte.. Basket futbol, ara sırada çabuk sinirlenen heran kavga yapabilecek bir tipim :)

• Bugün lazerde 15. günüm.Gözümü çevreleyen kızarıklar geçti.Ancak büyük 2 kızarıklık(kesik şeklinde-umarım kalıcı değildir.) hala iyileşmedi.Görüş problemim sol göz için hala devam ediyor.İleride iyileşir mi bilmiyorum ama 2. bir lazer fikri doğrusunu söylemek gerekirse beni ürkütüyor.Aslında şuan gözlüksüzüm ve net görüyorum.Ancak her ne kadar gözlüksüz görsem de Sağ gözümün 0,50'de sol gözümün 1.25'te kalmasının yarattığı hayal kırıklığı biraz düşündürüyor. 3 Damla kullanma işi hala devam ediyor 5 gün sonra 2'sini bırakacağım.Geri kalan yapay gözyaşı ise ömürboyu kullanma seçeneği açık olmakla birlikte 6 ay daha kullanılacakmış(bu da içime sinmedi :( )Hayırlısı diyelim, beklemeye devam edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıdemli

Bugün lazerde 15. günüm.Gözümü çevreleyen kızarıklar geçti.Ancak büyük 2 kızarıklık(kesik şeklinde-umarım kalıcı değildir.) hala iyileşmedi.Görüş problemim sol göz için hala devam ediyor.İleride iyileşir mi bilmiyorum ama 2. bir lazer fikri doğrusunu söylemek gerekirse beni ürkütüyor.Aslında şuan gözlüksüzüm ve net görüyorum.Ancak her ne kadar gözlüksüz görsem de Sağ gözümün 0,50'de sol gözümün 1.25'te kalmasının yarattığı hayal kırıklığı biraz düşündürüyor. 3 Damla kullanma işi hala devam ediyor 5 gün sonra 2'sini bırakacağım.Geri kalan yapay gözyaşı ise ömürboyu kullanma seçeneği açık olmakla birlikte 6 ay daha kullanılacakmış(bu da içime sinmedi :( )Hayırlısı diyelim, beklemeye devam edelim.

Lasik yönteminde iyileşme daha çabuk olmalıydı. Sen Lasek yöntemiyle olmuş olmayasın. Eğer lasek yöntemiyle olmuşsansa 3 aya kadar da göz numaraları netleşmeyebiliyormuş.. Allah yardımcın olsun kardeş umarım gözlerin sıfırlanır.

• Arkadaşlar merhaba.Ben de kazer ameliyatı olmak istiyorum. Yaşım 17.Göz numaralarım şuan sol 10,25 sağ 8,50.10 yıldır gözlük takıyorum.Babamda da gözlük var. Babamda bu numaralardan dönmüş. Babamın numaralarını tam hatırlamıyorum ama hep miyop hem astigmat var. Bu numaralara lazer ameliyatı yaparlar mı. Riskli olur mu

• quote:

Bugün lazerde 15. günüm.Gözümü çevreleyen kızarıklar geçti.Ancak büyük 2 kızarıklık(kesik şeklinde-umarım kalıcı değildir.) hala iyileşmedi.Görüş problemim sol göz için hala devam ediyor.İleride iyileşir mi bilmiyorum ama 2. bir lazer fikri doğrusunu söylemek gerekirse beni ürkütüyor.Aslında şuan gözlüksüzüm ve net görüyorum.Ancak her ne kadar gözlüksüz görsem de Sağ gözümün 0,50'de sol gözümün 1.25'te kalmasının yarattığı hayal kırıklığı biraz düşündürüyor. 3 Damla kullanma işi hala devam ediyor 5 gün sonra 2'sini bırakacağım.Geri kalan yapay gözyaşı ise ömürboyu kullanma seçeneği açık olmakla birlikte 6 ay daha kullanılacakmış(bu da içime sinmedi :( )Hayırlısı diyelim, beklemeye devam edelim.

hocam sen nerede lazer oldun? hangi yöntemle.. ayrıca kaç numaraydı gözlerinde.doktor sıfırlayamadı birini 0.50 diğerini 1.25 yaptı.. o zaman sorunu kendinde değilde yaptırdığın yerde ara derim..

benim 8.25 lerden sıfırladılar gözü..yaptırdığın yerde sorun var o zaman. ben yaptırdığımda ameliyattan çıkınca her saat damla vardı sonra 1 hafta antibiyotikli damla..ondan sonra suni göz yaşı 32 adet..ondan sonra birşey kulanmadım..

acaba sen çokmu kafana takıyorsun,çokmu kafanda kuruyorsun..yada yaptırdığın yerde sorun var başarılı olamadılar.. nerede yaptırdın? gözün kaç numaraydı? wavefront lasik mi oldu..forumda cevap bekleyenleri aydınlatırsan sevinirim.

• wavefront lasik verdiği kağıda göre lazerin son sistemi dedi. Ben videoları izlemiştim.intralase lasekle yaptı.Ayrıca gözümün flep kısmını lazerle kesti.Bunu biliyorum.biriyle lazer yaptı diğeri ile kesti. Neden bu şekilde oldu o konuda bir fikrim yok.Ancak 2400 lira (1050 euro) verdim. Bu işi yapan doktor işinde usta...ilklerden diyeyim.Özellikle araştırdım.Bu isme ulaştım.Paradan çok işi iyi yapan aradım.İsim vermekten şuan için kaçınıyorum.Çünkü daha ne olduğu konusunda bir kanıya varamadım.3 hafta sonraki sonuca göre yanlış olan bir şey varsa yazacağım yine. Ancak başka bir göz merkezine gidip hata var mı yok mu bunu anlamaya çalışacağım. Göz derecem 2.75 .2.50 idi başka da kusurum yoktu.ameliyattan kalan gözümde 2 kızarıklık var bunlar hala duruyor.foto eklemeye çalışıyorum ama bir türlü eklenmiyor.
    Yanlış fikrine inanmak istemiyorum.Ve hala dua ediyorum bir yanlış olmasın diye.

Lazerle Göz Ameliyatı ANA KONU (Lasik, i-Lasik, No Touch, Smile Lazer, Femto Lazer, Wavefront, Prk)

• yok intralase yöntemi ile oldum.en son teknoloji.şu astronotların yaptırdığından.Korkum bu şekilde kalması.inşallah gözüm iyileşir ve sıfırlanır.
  • quote:

wavefront lasik verdiği kağıda göre lazerin son sistemi dedi. Ben videoları izlemiştim.intralase lasekle yaptı.Ayrıca gözümün flep kısmını lazerle kesti.Bunu biliyorum.biriyle lazer yaptı diğeri ile kesti. Neden bu şekilde oldu o konuda bir fikrim yok.Ancak 2400 lira (1050 euro) verdim. Bu işi yapan doktor işinde usta...ilklerden diyeyim.Özellikle araştırdım.Bu isme ulaştım.Paradan çok işi iyi yapan aradım.İsim vermekten şuan için kaçınıyorum.Çünkü daha ne olduğu konusunda bir kanıya varamadım.3 hafta sonraki sonuca göre yanlış olan bir şey varsa yazacağım yine. Ancak başka bir göz merkezine gidip hata var mı yok mu bunu anlamaya çalışacağım. Göz derecem 2.75 .2.50 idi başka da kusurum yoktu.ameliyattan kalan gözümde 2 kızarıklık var bunlar hala duruyor.foto eklemeye çalışıyorum ama bir türlü eklenmiyor.
    Yanlış fikrine inanmak istemiyorum.Ve hala dua ediyorum bir yanlış olmasın diye.

Lazerle Göz Ameliyatı ANA KONU (Lasik, i-Lasik, No Touch, Smile Lazer, Femto Lazer, Wavefront, Prk)

Hocam istanbuldamı yaptırdın. 2.25 2.50 yi sıfırlaması lazım. Nasıl sıfırlamamış ya 1.25 te kalmış. Ben 7-8 sene önce eski aletlerle sinan gökere oldum 8 mumarayı sıfırladı adam. 0.50 sorun etmezde 1.25 çok. Görüşü etkiler 1.25. İyi para vermişin . Göz numaran 7-8 olsa tam sıfırlayamasa anlarımda 2.50 çok düşük sıfırlaması lazım.olumsuz düşünme ama araştır bence bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpe Diem 10

Arkadaşlar merhaba.Ben de kazer ameliyatı olmak istiyorum. Yaşım 17.Göz numaralarım şuan sol 10,25 sağ 8,50.10 yıldır gözlük takıyorum.Babamda da gözlük var. Babamda bu numaralardan dönmüş. Babamın numaralarını tam hatırlamıyorum ama hep miyop hem astigmat var. Bu numaralara lazer ameliyatı yaparlar mı. Riskli olur mu

bende 19 yaşındayım.. 2.50 ve 2.75 miyop ve astigmatım var. Yaşın 17 daha çok erken. Göz numaralarının ilerlemesinin durması lazım. Sakın durmadan ameliyat olma. Ve birde göz yapısının uygun olması lazım. Kornea kalınlığı, göz tansıyounu, bombeleşme filan. En erken 21 yaşından sonra öneriyorlar ameliyatı. İdeal yaş 24müş.
  • quote:

wavefront lasik verdiği kağıda göre lazerin son sistemi dedi. Ben videoları izlemiştim.intralase lasekle yaptı.Ayrıca gözümün flep kısmını lazerle kesti.Bunu biliyorum.biriyle lazer yaptı diğeri ile kesti. Neden bu şekilde oldu o konuda bir fikrim yok.Ancak 2400 lira (1050 euro) verdim. Bu işi yapan doktor işinde usta...ilklerden diyeyim.Özellikle araştırdım.Bu isme ulaştım.Paradan çok işi iyi yapan aradım.İsim vermekten şuan için kaçınıyorum.Çünkü daha ne olduğu konusunda bir kanıya varamadım.3 hafta sonraki sonuca göre yanlış olan bir şey varsa yazacağım yine. Ancak başka bir göz merkezine gidip hata var mı yok mu bunu anlamaya çalışacağım. Göz derecem 2.75 .2.50 idi başka da kusurum yoktu.ameliyattan kalan gözümde 2 kızarıklık var bunlar hala duruyor.foto eklemeye çalışıyorum ama bir türlü eklenmiyor.

Okadar paraya senin gözünüde sıfırlayamamışsa vay halimize. Göz numaran yüksekte değil hani ketoral kardeşimizin 8 numara gözünü sıfırlamışlar. Hemde eski teknolojiyle. Ya arkadaşlar biz nam salmış deneyimli doktorlar diyoruzda bence birçoğu paraya doymuş ve hastayla ilgilenmeyen tipler. Mesela bizim burda d.bakır batıgöz var Tacettin Gürkan diye bir doktor ameliyat etti.. bilgisayarcımın gözü baya bozuktu. Astigmat çok vardı. Lasik yöntemiyle 2 gözüde şimdi sıfırlanmış. Hemde 1.600 tlye mal olmuş herşey. Adamın hiçbir şikayeti yok kuruluk vs. Kartal gibi görüyor valla. ameliyatı olalı 1.5 yıldan fazla oldu.

• quote:

quote:

Okadar paraya senin gözünüde sıfırlayamamışsa vay halimize. Göz numaran yüksekte değil hani ketoral kardeşimizin 8 numara gözünü sıfırlamışlar. Hemde eski teknolojiyle. Ya arkadaşlar biz nam salmış deneyimli doktorlar diyoruzda bence birçoğu paraya doymuş ve hastayla ilgilenmeyen tipler. Mesela bizim burda d.bakır batıgöz var Tacettin Gürkan diye bir doktor ameliyat etti.. bilgisayarcımın gözü baya bozuktu. Astigmat çok vardı. Lasik yöntemiyle 2 gözüde şimdi sıfırlanmış. Hemde 1.600 tlye mal olmuş herşey. Adamın hiçbir şikayeti yok kuruluk vs. Kartal gibi görüyor valla. ameliyatı olalı 1.5 yıldan fazla oldu.

zaten çevrenizden duyun görün yaptıran memnun olan öyle yerlere gidin.görmeden etmeden kulaktan duyma bilgilerle gitmeyin..

ben lazer ilk çıktığında dünya göz vardı sadece 1 hastanesi ve sinan göker vardı tvye çıkıyordu ünlülere lazer yapmıştı. bu ikisi dışında lazer yapan yoktu yani güvenilecek.. ben lazeri türkiyeye ilk getiren uygulayan amerikada bu işin eğitimini almış ve hergün tvlere çıkıyordu ve ünlü sanatçılara oyunculara lazer yapmıştı ordan bakarak sinan gökere gittim..yani etrafımda lazer olan edende yoktu çünkü yeni bir olaydı.. wavefront kartal göz dedikleri yöntem ama bıçaklı yani bıçak kesiyordu kapakçığı..7-8 lerden süper sonuç aldım..iyikide yaptırmışım dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum..zaten hayatımada yansıdı ölü gibi bir yaşantım vardı 7-8 no göz bozukluğu ile..kurtulduktan sonra daha aktif süper bir yaşam oldu..yani çeken bilir sadece bunu..

şuanda aletler daha yeni teknoloji süper aletler vardır..çok iyi sonuç çıkması lazım.. istanbulda sinan göker ve dünya göze yaptırılabilir..hiç olmazsa tecrübeliler.. diğer şehirlerdede çevrenizden mutlaka yaptıran görün edin memnun olan o şekilde yaptırın..

• quote:

quote:

quote:

zaten çevrenizden duyun görün yaptıran memnun olan öyle yerlere gidin.görmeden etmeden kulaktan duyma bilgilerle gitmeyin..

ben lazer ilk çıktığında dünya göz vardı sadece 1 hastanesi ve sinan göker vardı tvye çıkıyordu ünlülere lazer yapmıştı. bu ikisi dışında lazer yapan yoktu yani güvenilecek.. ben lazeri türkiyeye ilk getiren uygulayan amerikada bu işin eğitimini almış ve hergün tvlere çıkıyordu ve ünlü sanatçılara oyunculara lazer yapmıştı ordan bakarak sinan gökere gittim..yani etrafımda lazer olan edende yoktu çünkü yeni bir olaydı.. wavefront kartal göz dedikleri yöntem ama bıçaklı yani bıçak kesiyordu kapakçığı..7-8 lerden süper sonuç aldım..iyikide yaptırmışım dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum..zaten hayatımada yansıdı ölü gibi bir yaşantım vardı 7-8 no göz bozukluğu ile..kurtulduktan sonra daha aktif süper bir yaşam oldu..yani çeken bilir sadece bunu..

şuanda aletler daha yeni teknoloji süper aletler vardır..çok iyi sonuç çıkması lazım.. istanbulda sinan göker ve dünya göze yaptırılabilir..hiç olmazsa tecrübeliler.. diğer şehirlerdede çevrenizden mutlaka yaptıran görün edin memnun olan o şekilde yaptırın..

aynen öyle sana katılıyorum da. Dünya gözde veya sinan gökerde olanların dediği şu cümle var. Kasap havası var ameliyatta doktoru bir kere görüyorsun daha sonra memnun kalmayınca seninle hiç ilgilenmiyorlar. Atıyorum 15 kişi sıraya gırıyor, sırayla yapıyorlarmış. Bence deneyimli hastasıyla ilgilenen doktorları bulmak lazım.

• Ameliyattan önce 3-4 saat Kontrol oluyorsun.aletlerle gözüne bakıolar uygunmu diye. en son sinan gökerle başbaşa odasında konuşuyorsun.sana uygun olup olmadığını lazeri anlatıyor.ameliyattan önce konustuk biz detaylı bir şekilde.zor bir işlem değil 10dk da bitiyor. Onun için sırayla alıyolardır içeri. Önemli olan onların aletleri en son teknoloji ve tecrübeli doktor olması. Ayrıca hastayla ilgilenilecek bir durum yokki lazerden çıkınca bakıyolar ertesi gün gidiosun bakıolar. Birdaha istersen gidersin istersen gitmessin. Ben istanbul dışından gittim ve kontrol için ertesi yıl yolum düşünce gittim. Bu işte alet ve doktor önemli. Doktor iyiyse sonuç iyi olur. Sinan göker türkiyede 1 numara bu işte. Dünya göz heryere yayıldı ama kİm yapıo hangi doktor yapıyo tecrübelimi araştırmak laZım. Gözlük lens ile uğraşmayın maddi imkan varsa yaptırın korkulcak birşey değil.benim hayatımı çok etkilediği için benim için hayata yeniden gelmek gibi bişey oldu lazer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketoral -- 19 Mart 2013; 14:11:54 >

• quote:

Ameliyattan önce 3-4 saat Kontrol oluyorsun.aletlerle gözüne bakıolar uygunmu diye. en son sinan gökerle başbaşa odasında konuşuyorsun.sana uygun olup olmadığını lazeri anlatıyor.ameliyattan önce konustuk biz detaylı bir şekilde.zor bir işlem değil 10dk da bitiyor. Onun için sırayla alıyolardır içeri. Önemli olan onların aletleri en son teknoloji ve tecrübeli doktor olması. Ayrıca hastayla ilgilenilecek bir durum yokki lazerden çıkınca bakıyolar ertesi gün gidiosun bakıolar. Birdaha istersen gidersin istersen gitmessin. Ben istanbul dışından gittim ve kontrol için ertesi yıl yolum düşünce gittim. Bu işte alet ve doktor önemli. Doktor iyiyse sonuç iyi olur. Sinan göker türkiyede 1 numara bu işte. Dünya göz heryere yayıldı ama kİm yapıo hangi doktor yapıyo tecrübelimi araştırmak laZım. Gözlük lens ile uğraşmayın maddi imkan varsa yaptırın korkulcak birşey değil.benim hayatımı çok etkilediği için benim için hayata yeniden gelmek gibi bişey oldu lazer.

senin olduğun dönemde lazer çok yaygın degıldi. Ozaman doktor oturmus anlatmıs sana ilgilenmiş . Aradan 8 yıl geçti be kardeşim.. Şimdi o adam günde defalarca senın gibi insanı yapıyor. Gerçektende sinan göker adı marka yani. Kücüklükten televi<yonlarda görüyorduk :))

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.