Şimdi Ara

Lazer ile ampül yakın (oyun) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
1.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noclip yazsak ışın duvarlardan geçermi :), bu 11. bölüm kafayı yedircek bana
  • süper beaahhhh

ama 5.kaldım.Yaw benim fizik dersinde optik konusu iyiydi ama niye yapamıyom anlamadım :p
  • http://www.corwin.ca/gridlock/

ofline da oynayabilirsiniz soylemeyi unuttum. kesinlikle tavsiye ederim...
  • bu lazerli olan güzelmiş
  • bence diğeride çok güzel
  • gridlock'ta 11. level de kaldım geçebilen varmı???
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by wise</i>
    <br />şştttt !!
    hile yok [dont]
    takıldığın yerde yardımcı oluruz ama baştan hile olmaz. dene biraz [krl]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

wise'ye ithafer:)))))))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Karakedi</i>
    <br />gridlock'ta 11. level de kaldım geçebilen varmı???
    Ben de 11 de kaldım! Şimdi biraz lazer kasacam, sıkılırsam gridlock'a devam :))
  • Lazerde 11. bölümün çözümü

Lazer ile ampül yakın (oyun)

Bu arada 12. bölümü çok rahat geçtim ama 13. bölümü görmemle oyunu kapatmam bir oldu. Şimdi uğraşırsam sabaha kadar uyuyamam kesin :))) en iyisi biraz diğer oyunu deneyeyim, onda da 11. bölümde kalmıştım.
  • Yaff deli olacağım 8. bölümde takıldım kaldım bende:))
  • hangi oyunda kaldınız 8. bölüm de? Lazer mi? Bir bakayım çözümünü yayınlayayım isterseniz.
  • tmm hallettim hocam:)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Karakedi</i>
    <br />gridlock'ta 11. level de kaldım geçebilen varmı???

• gridlock ta takilma yok mutlaka bir cikis yolu buluyorsun, bitti dedigin anda bile..
  • tuna keşke resmi biraz küçültüp post etseydin. Ben 1280*1024 masaüstü çözünürlüğü kullandığım halde taştı ekranımdan. Daha küçük kullanan arkadaşlar yazıları bile okurken sağ sol yapmak zorunda kalacaklar şimdi.
  • gridlock kolay yaw ben 24. levela vurdum
    ama laserlerde dün 11de takılmıştım (şifre not etmedim tabii) şimdi de 8. levela kasıyom
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by vozer</i>
    <br />tuna keşke resmi biraz küçültüp post etseydin. Ben 1280*1024 masaüstü çözünürlüğü kullandığım halde taştı ekranımdan. Daha küçük kullanan arkadaşlar yazıları bile okurken sağ sol yapmak zorunda kalacaklar şimdi.
    ok düzelttim
  • Teşekkür ederim. Şimdi güzel oldu. Sorunsuz okunuyor herşey.
  • Help me, böhüüüüüüüüüü. Deli olacağım yaaa

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />Help me, böhüüüüüüüüüü. Deli olacağım yaaa

İşte çözümü;

Üçgeni bir kademe sağa çektin mi bitti.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.