Şimdi Ara

Lazer göz ameliyatı olmayı düşünüyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
10
Favori
141.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karizmanyak

arkadaslar lazer göz ameliyatı oldum heryeri arastırdım fiyatları yazıyorum

dünya göz hast.: 2800 ve 2000 tl bıcaksız lazer işi ticarete dökmüsler yüzde on indirim kredi kartına taksit yapıyolar

avrupa göz hast.:3000 tl bıcaklı ve bıcaksız lazer

bayrampasa göz vakfı:1900 ve 1000 tl bıcaklı lazer world karta 8 taksit yapıyolar

istanbul göz hast.:600 euro ve 500 euro arasında bıcaklı lazer

istanbul cerrahi hast.: 2000 tl bıcaksız lazer 1500 tl bıcaklı lazer sinan göker yaparsa 3500 ve 2600 tl

ben cerrahi hastanesinde oldum iki gün önce iki hastanenin bulamadıgı astigmatı onlar buldu cok detaylı inceleme yapıldı simdi herkese orayı tavsiye ediyorum cogu yer bu isin kasapı olmus kendinizi buralara yedirmeyin murat saylık isimli doktor ameliyat etti cok samimi rahat biri işi bildigi aşikar yani olmak isteyenler oraya gitsin hiç düsünmesin ben aylardır arastırıyorum son noktayı orda koydum.lens kullananlar 15 gün önce cıkarsın gözün oksijen alması gerekiyo.ameliyat oldugum gün batma acıma cok oldu cünkü uzun süre lens kullandım lens gözü hassaslastırıyo o yüzden batma cok oldu koruyucu gözlük verdiler damla verdiler ertesi gün yani dün hiç acı ve batma kalmadı cok sükür miyop astigmat ikiside düzeldi suan cok hafif bulanık oda bi haftaya kadar netlesicekmis damlalarla birlikte ama genede görüyorum cok baska bi duygu on senedir gözlerim bozuktu eksi 2.75 miyop ve astigmat vardı simdi sıfıra indi olmak isteyen arkadaslara umarım yardımcı olmusumdur kimse tereddüt etmesin olması gerekenlere kesinlikle olun derim herkese saygılar..

Vayyy Murat Hocamı yaptı ameliyatını:)Yaklaşık 1 sene Istanbul Cerrahi Hastanesinde yabancı hasta danışmanı olarak çalıştım.Murat hocayla azmı muayene yapmadık yabancı hastaları:)İçin çok rahat olsun dostum, çok iyi bir hastanede çok iyi bir doktora ameliyat olmuşsun.Reklam meklam desinler boşver.Gitsinler dandik dundik yerede akılları başlarına gelsin;)Ayrıca Sinan Gökerinde çok ihtiyacı var ya forumlarda reklam verdirmek, adam hergün televizyonda...Neyse, kal sağlıcakla...

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

quote:

dünya göz hast.: 2800 ve 2000 tl bıcaksız lazer işi ticarete dökmüsler yüzde on indirim kredi kartına taksit yapıyolar

bayrampasa göz vakfı:1900 ve 1000 tl bıcaklı lazer world karta 8 taksit yapıyolar

istanbul cerrahi hast.: 2000 tl bıcaksız lazer 1500 tl bıcaklı lazer sinan göker yaparsa 3500 ve 2600 tl

ben cerrahi hastanesinde oldum iki gün önce iki hastanenin bulamadıgı astigmatı onlar buldu cok detaylı inceleme yapıldı simdi herkese orayı tavsiye ediyorum cogu yer bu isin kasapı olmus kendinizi buralara yedirmeyin murat saylık isimli doktor ameliyat etti cok samimi rahat biri işi bildigi aşikar yani olmak isteyenler oraya gitsin hiç düsünmesin ben aylardır arastırıyorum son noktayı orda koydum.lens kullananlar 15 gün önce cıkarsın gözün oksijen alması gerekiyo.ameliyat oldugum gün batma acıma cok oldu cünkü uzun süre lens kullandım lens gözü hassaslastırıyo o yüzden batma cok oldu koruyucu gözlük verdiler damla verdiler ertesi gün yani dün hiç acı ve batma kalmadı cok sükür miyop astigmat ikiside düzeldi suan cok hafif bulanık oda bi haftaya kadar netlesicekmis damlalarla birlikte ama genede görüyorum cok baska bi duygu on senedir gözlerim bozuktu eksi 2.75 miyop ve astigmat vardı simdi sıfıra indi olmak isteyen arkadaslara umarım yardımcı olmusumdur kimse tereddüt etmesin olması gerekenlere kesinlikle olun derim herkese saygılar..

Vayyy Murat Hocamı yaptı ameliyatını:)Yaklaşık 1 sene Istanbul Cerrahi Hastanesinde yabancı hasta danışmanı olarak çalıştım.Murat hocayla azmı muayene yapmadık yabancı hastaları:)İçin çok rahat olsun dostum, çok iyi bir hastanede çok iyi bir doktora ameliyat olmuşsun.Reklam meklam desinler boşver.Gitsinler dandik dundik yerede akılları başlarına gelsin;)Ayrıca Sinan Gökerinde çok ihtiyacı var ya forumlarda reklam verdirmek, adam hergün televizyonda...Neyse, kal sağlıcakla...

kartalizma cok saol dostum sonunda anlasıldıgıma sevindim cok dogru sölüyosun;) insanlara yardım etmek isteyende hata hemen yanlıs anlasılıyosun neyse dogru anlayanlara ne mutlu cogu insan hastanenin adını bile duymamıs reklam yapmadıkları burdan belli zaten iş yapmayan müsteri arayan insanların işidir reklam gördügüm kadarıyla oranın hiç böle seylere ihtiyacı yok yabancı hasta danısmanıydın demek benden önce iki alman bir amerikalı ve iki de is adamı ameliyat oldu baya yabancı hasta geliyo sanırım iyi hizmet veriyolar helal olsun diyorum baska bisey demiyorum sende saglıcakla kal saygılar dostum:)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: possedion

quote:

usta sen bu fiyatları gerçekten gidip bizzat aldınmı ??

possedion kardesim gidip bizzat aldım ist göz hast. haric orayı aradım ögrendim fiyatlar bunlar ben ameliyat olalı 20 gün oldu daha degismemistir sanırım

mudur fiyat baya artmis ben tek gozden olmuatum istanbul gozde 6 kusurdu 2.5 seneyi gevmistir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

quote:

Orijinalden alıntı: ozgeoz

arkadaşlar benim göz numaram 5di. geçen sene bir çok dr araştırdıktan sonra tavsiye üzerine doktor bozkurt sener le tanıştım ve maslak acıbadem hastanesinde ameliyat olmaya karar verdim. ameliyat sırasında ve sonrasında hafif bi acı oluyo tabi ama değer diyorum. ben cok memnun kaldım. olmak isteyenlerede doç. dr. bozkurt seneri tavsiye ederim.

bu tip kullanıcıların mesaj sayılarını ciddiye almayın. reklam amaçlı mesajlar

neyin reklamini yapicaz adam bisey yazmis bizde yapmisiz adami bilgilendiriyoruz yok adamin babasi demis lazer i bisey olsaydi doktorlar yapardi neden hepsinde gozluk var falan bakin bole bos laflarla kendinizo ve cevrenizdeki insanlari kandirmayin evet ben lazer ameliyat oldum gece isiginda isik yansimasi filani falani yasamadim benim ameliyat olma sebebim sol goz 2.70 sag.6.85 miyop idi aranizda hangi lerinizi bu tip gozlugu var ve siddetle soyluyorum gozluk numaraniz buyuk ise yapin kucuk ise yapmayin hangi doktorda 6.75 numara gozluk gordunu hanginiz takar siniz biri 2.75 biri 6.85 bu numarafaki fark keci ile deve kadardir miyop san camin daha kalin olur burnun uzerinde o agirlik nasil olur bunu dusunun sonra reklam diyin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

quote:

kartalizma cok saol dostum sonunda anlasıldıgıma sevindim cok dogru sölüyosun;) insanlara yardım etmek isteyende hata hemen yanlıs anlasılıyosun neyse dogru anlayanlara ne mutlu cogu insan hastanenin adını bile duymamıs reklam yapmadıkları burdan belli zaten iş yapmayan müsteri arayan insanların işidir reklam gördügüm kadarıyla oranın hiç böle seylere ihtiyacı yok yabancı hasta danısmanıydın demek benden önce iki alman bir amerikalı ve iki de is adamı ameliyat oldu baya yabancı hasta geliyo sanırım iyi hizmet veriyolar helal olsun diyorum baska bisey demiyorum sende saglıcakla kal saygılar dostum:)

Evet, çok yabancı hasta geliyor.Bazen 70 kişi bir gelirdi, pestilimiz çıkardı o gün :)))Güzel günlerdi ama.Özellikle Murat hocayla baya geyik yapardık :D Çok kafadardır kendisi:))Istanbul Cerrahiye gidecekler hiç düşünmesin gitsin.Daha iyisi zaten yok , alın size reklam, hahaha :D Ablamda başka bir göz hastanesinde yabancı hasta danışmanı KUDRET GÖZ Hastanesi ilasik yapıyorlar (Oranında reklamını yapmassak olmaz şimdi:D ) orasınıda tavsiye ederim...Herkes gözlükten kurtulsun bir an önce :)))

• bu fiyatlar çok yüksek .nerede bunların sgk ile anlaşmaları.zaten buraya giden adam bu iş için gider kulak burun boğaz hizmeti vermiyorlarki diyelimki anlaşma onlar için sadece göz ile ilgili hizmet veriyorlarbu nasıl anlaşma böyle.
  • arkadaşlar ben antalya dünya göz hastanesinde ve andeva yıldız hastanesinde kontrollerimi oldum ve fiyat : 800 ve 850 euro dediler.
    ben de göz tansiyonu şüphesi var tetkikler devam etmekte inşallah ben de gözlükten kurtulacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıbırcan

Ben iki yıl önce lasik yöntemiyle oldum 3,50- 3,75 miyop ve 1,25 -1,00 astigmat vardı.....Ve şu an çok rahatım şükürler olsun

nerde oldunuz siz bilgi verriseniz sevinirim bu konuda sevgiler geçmiş olsun
  • Arkadaşlar ben dünyagöz hastanesinin lazer göz operasyonlarında %40 a varan indirimler yaptığını duydum. Arkadaşım dünyagözün facebook sayfasında gözlükkafayatakılcakşeydeğil isimli oyunu oynamış. Sonra da ona mail gelmiş. Lazer operasyonlarında %40 a varan indirim kazandınız diye. Bunu bende sizinle paylaşmak istedim. Oyunun linki:

https://www.facebook.com/dunyagoz/app_208195102528120

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayko

quote:

Orijinalden alıntı: cıbırcan

Ben iki yıl önce lasik yöntemiyle oldum 3,50- 3,75 miyop ve 1,25 -1,00 astigmat vardı.....Ve şu an çok rahatım şükürler olsun

nerde oldunuz siz bilgi verriseniz sevinirim bu konuda sevgiler geçmiş olsun

Ankara kudret göz de oldum, yukarda bi arkadaş sadece bi sefer yaptırabiliyosunuz falan yazmış bu yanlıştır,
    lazer öncesi öncelikle bi ön muayene yapılarak kornea kalınlığı ölçülüyor ve lazere uygun olup olmadığı değerlendiriliyor, yani lazer bir kişiye hiç uygulanamayadabilir bir kaç defada uygulanabilir, bu tamamen kişinin kornea kalınlığıyla alakalı

• Arkadaşlar ben bir göz hekimiyim.

Tüm cerrahi işlemlerde belli oranda komplikasyon görülür. Tüm dünyada en çok yapılan cerrahi ve en yüksek başarı oranı ile yapılan cerrahidir LASİK cerrahisi. Ama dediğim gibi kendisi de cerrahi işlem olduğu için hastadan mutlaka aydınlatılmış onam alınır. Bu belgede cerrahinin olası komplikasyonları anlatılır ve siz bunları kabul ettiğinize dair işlemden önce belgeye bir imza atarsınız.

Bu komplikasyonlar gece araba kullanırken göz bebeğiniz genişlediğinde eğer lazer uygulana alan daha dar bir alansa gelişecek halo-glare gibi kamaşmalardan görmeyi tehdit edecek diğer durumlara kadar değişir. Fakat şunu da belirteyim bu cerrahinin asıl hayati kısmı cerrahi işlemde değil doğru hastaların seçilmesindedir. Günümüzde neredeyse hemen her hastaya uygun refraksiyon cerrahisi metodları bulunmaktadır (PRK, LASEK, LASİK, epi-LASİK vs....) Bir grup hasta ise geçirdikleri kornea hastalıklarından, kornealarının yeterli kalınlıkta olmamasından, çok yüksek derecede göz kusuruna sahip olmalarından veya retinalarındaki çeşitli problemlerden ötürü ya cerrahiye uygun aday değillerdir ya da cerrahi öncesi takipleri gerekir.

Mesajımı kapatırken şunları ekleyeyim doğru ellerde çok yüksek başarı oranına sahip bu cerrahi kontakt lens kullanamayan hastaların önlerinde her zaman bir opsiyondur.

• İnternette baya okudum herkes kötülüyor ama anlamış değilim babam kaç sene öncesi istanbulda olmustu ki iyi bi doktor vardı şimdi adını hatırlıyamam ama sorarım bi ara babam oldu şuan hiç bi sıkıntısı yok her şeyi cok net görüyor kuruluk vs. sorunuda yok ama başka bi komşumuz izmirde olmus ve o yakın ayrı uzak ayrı tekrar gözlük kullanıyor göz numarasına gelince o komşumuzun 2.25 gibiydi babamın 3.50 hatta üstü olması lazım gerçekten sorun nasıl oluyor anlamıyorum bende çizdirmek istiyorum ama ben bile yine kararsız kaldım
  • Klasik bi soru var bu konuyla ilgilli. Bilim adamlari doktorlar vs neden yaptirmiyor bu ameliyati ? Merak ediyorum bunu bende ameliyat yaptirmayi dusunenlerdenim
  • +1
  • düşünüoyrum bende .D
  • İstanbul Cerrahi Hastanesinde lazer operasyonu geçiren arkadaşlar!

Sinan GÖKER'e operasyon yaptırmak istiyorsak daha fazla ücret ödüyormuşuz. Fakat Operasyon başında giriyor sonra çıkıyormuş geri kalanını diğer operatörler sürdürüyormuş bir bilginiz varmı?

Ben Sinan Göker'e olmak istiyorum falan başkası daha uygunsa ve farketmeyecekse neden daha fazla para verilsin diye de düşünüyorum.

Bilgilerinizi paylaşırmısınız?
  • Bi hortlatalım

Arkadaşlar bende bu excimer olanından düşünüyorum 3 sorum var daha önce olanlar bir cevaplasa

1- Bu ilasik/excimer ameliyatlarından 10-15 yıl sonra korneanın sarkması diye bir durum söz konusuymuş böyle birşey varmı yaşayan yada tanık olanlar?
    2- Birde ameliyattan sonra geceleri ışıkların rahatsız etmesi vb bir durum varmış bunun görülme sıklığı nedir bugün artık aşılan bir sorunmudur?
    3- Bu ameliyattan sonra görme yetisinde normal seviyelerinde üstüne çıkıldığı kartal göz diye tabir edilen bir görme durumunun oluştuğundan bahsediliyor aslı varmıdır?

Teşekkürler
  • Arkadaşlar bende düşünüyorum bilenler mesaj atarak yardım edebilir mi fiyatları ve yan etkileri nelerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.