Şimdi Ara

Laz Yemekleri Bögghhh (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
124
Cevap
1
Favori
8.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reaktans

Konuyu görünce aklıma geldi. 10-11 yaşlarındayken amasya'ya gitmiştik. Teyzemlerde kalıyordum.
    Bir ara acıktım sanırım buzdolabını açtım. Baktım bir tencere var, açtım kapağını, bir baktım simsiyah bir çorba.
    Bu ne be deyip içine tükürüp dolabı kapattım. Akşam yemekte yediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazed Wookie

quote:

Orijinalden alıntı: Bentley Motors

Laz Yemekleri Bögghhh

Laz Yemekleri Bögghhh

Laz Yemekleri Bögghhh

Bizim yemeklerimiz güzeldir

Puf pilavı mıydı o

Göbete yada köbete onun adı
    @Gooner Benim yengem çok güzel yapıyor ama ördekli olanını ben sevmiyorum. Tavuklu güzel hastayım hastasıyım. Bu arada mıhlama laz yemeği değilmi ya? Peyniri eritiyorlar falan ben hiç duymadım bizim taraflardan yapanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabelisa

Hepsi hamsili mübareklerin

Alıntıları Göster
    Sırgan (ısırgan) çorbası bu. Olsa da yesek

Laz Yemekleri Bögghhh

Anne tarafından gürcüyüm ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviadam

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Konuyu görünce aklıma geldi. 10-11 yaşlarındayken amasya'ya gitmiştik. Teyzemlerde kalıyordum.
    Bir ara acıktım sanırım buzdolabını açtım. Baktım bir tencere var, açtım kapağını, bir baktım simsiyah bir çorba.
    Bu ne be deyip içine tükürüp dolabı kapattım. Akşam yemekte yediler

Alıntıları Göster
    Laz böreği yemeyenin hayatından bir parça eksiktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 2 Eylül 2012; 16:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .undeRTaker.

Onları yemeğe başladığın an bırakamazsın yanlız

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Laz Yemekleri Bögghhh

Gene sütunları mı kaydırdın nedir bu forumun hali
  • quote:

Laz Yemekleri Bögghhh

Kara lahana yedinmi hiç? Önceden annem evde kara lahana yapardı bu yzden evden gidiyordum 2-3 saat gelmiyordum kokusu gidene kadar
  • quote:

quote:

Laz Yemekleri Bögghhh

Kara lahana yedinmi hiç? Önceden annem evde kara lahana yapardı bu yzden evden gidiyordum 2-3 saat gelmiyordum kokusu gidene kadar

Alıntıları Göster
    o muhlamaya, o hamsi ekmeğine sen nasıl iğrenç dersin. çarpılacan haberin yok.
  • quote:

quote:

Laz Yemekleri Bögghhh

Fena kokuyor evet, onu yemem hiç.

Yediğim yemeklerin bi kısmı: pancar çorbası, hamsili pilav, dibleae (ilginç bi okunuşu var )
  • quote:

quote:

quote:

Laz Yemekleri Bögghhh

Fena kokuyor evet, onu yemem hiç.

Yediğim yemeklerin bi kısmı: pancar çorbası, hamsili pilav, dibleae (ilginç bi okunuşu var )

Alıntıları Göster
    Muhlama süper de diğerlerini bilmiyom. Ama benim yediğim muhlama öyle iğrenç bir görüntüye sahip değildi, öyle olsaydı yemezdim harbiden.
  • en
    güzel yemekler doğu yemekleri ya valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: illmatic

en
    güzel yemekler doğu yemekleri ya valla

kendi çektiğim yediğim resimlerdir bu sene trabzonda şimdi olsada yesemmmm beee pehh

• quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

kendi çektiğim yediğim resimlerdir bu sene trabzonda şimdi olsada yesemmmm beee pehh

Alıntıları Göster
    mıhlama
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

Alıntıları Göster
    şu karadenizin ne haçen li konuşma tarzı ne müziği ne de yemekleri çekici geliyo, bide silah kullanmayı sevdikleri söylenir ki silahtan iğrenirim. bi alıp veremediğim yok kendileriyle ama bitürlü sempati duyamadım karadenize
  • Muhlamaya laf atanlar harbiden agzinizin tadi yok,tadini sevmesenizde yemek zorunda oldugunuz seyler vardir sirf yararli diye,kara lahana bunlarin basinda gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

Muhlamaya laf atanlar harbiden agzinizin tadi yok,tadini sevmesenizde yemek zorunda oldugunuz seyler vardir sirf yararli diye,kara lahana bunlarin basinda gelir
    Mıhlamaya laf yok.Genelde tadı güzel olan yemekleri görüntüsü,tadı kadar iyi olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

şu karadenizin ne haçen li konuşma tarzı ne müziği ne de yemekleri çekici geliyo, bide silah kullanmayı sevdikleri söylenir ki silahtan iğrenirim. bi alıp veremediğim yok kendileriyle ama bitürlü sempati duyamadım karadenize

Kardes kusura bakmada oyle filmlerde
    ,dizilerdeki gibi degil karadeniz insani,oyle yerlerde oyle akilica isleri varki karadenizlilerin dunyada kimsenin aklina gelmez oyle hacen macende hikaye git bi gez gor karadeniz insani nasil,acim de 1 hafra evinde agirlasin seni Turkiyenin hicbiyerinde yuzune bakmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

Kardes kusura bakmada oyle filmlerde
    ,dizilerdeki gibi degil karadeniz insani,oyle yerlerde oyle akilica isleri varki karadenizlilerin dunyada kimsenin aklina gelmez oyle hacen macende hikaye git bi gez gor karadeniz insani nasil,acim de 1 hafra evinde agirlasin seni Turkiyenin hicbiyerinde yuzune bakmazlar

Alıntıları Göster
    O yemekler hem çok ağır hem de görünüşü hiç güzel değil. 3 yıl Karadeniz'de kaldım, sevdiğim 1 tane yemekleri yok.

2 yıl Antep'te kaldım, o bölgenin yemek kültürüne aşık oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: League0fLegends

O yemekler hem çok ağır hem de görünüşü hiç güzel değil. 3 yıl Karadeniz'de kaldım, sevdiğim 1 tane yemekleri yok.

2 yıl Antep'te kaldım, o bölgenin yemek kültürüne aşık oldum.

Alıntıları Göster
    yiyip yiyeibileceğin en güzel yemeklerden bazılarıdır.Hiç yoktan türk insanın zevkine göre yapılıyor.Kuymak favoridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respectful Man

yiyip yiyeibileceğin en güzel yemeklerden bazılarıdır.Hiç yoktan türk insanın zevkine göre yapılıyor.Kuymak favoridir

Alıntıları Göster
    Görünüşü acayip ama tadını bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.