Şimdi Ara

Lava Izgara Tava 26 x 32 cm Metal Kulplu Metro 69.90tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lava Izgara Tava 26 x 32 cm Metal Kulplu 69.90

Metro markette, Nata Vega karsisinda bayagi bir stok vardi

• Gerçekten kullanmayacaksaniz almayın derim. Cok uzun sürüyor pişirmek. Ocakta baya ugrastiriyor. 1 kere kullandım 1 sene yattı kenarda. Ortaya cikan urun ugrastigima temizliğine kesinlikle değmedi. En son aileye giderken götürdüm bıraktım. Muhtemelen simdi aile evinde bir köşede yatıyordur.

Forumdaki antrikotcularin gazına gelip almıştım forum pişmanlıktır
  • Çok memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gg dun 49 tlye verdi

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    Hala yok mu acaba bu tavalardan alacagim 100 lira diyor her yerde

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    keske yazsaydi biri
  • Gittigidiyorda bir kaç gün önce 50 liraydı. Konusu da vardı ben orada gördüm ve aldım bugün geldi. Başarılı ürün.

• urun 1 kat emaye kapli diyor nasil dokum oluuor anlamadim?

• Bu tava odun ateşine uygun olurmu,yoksa başka döküm tavayamı bakalım.deneyimleyen varmı_?
  • Bizde yıllardır var. Standart gazlı ocakların tek gözü yetmiyor buna. Bir tarafı pişerken diğer tarafa ısı ulaşmıyor bile. Sürekli bir tarafı ocak gözüne yakınlaştırıp döndüre döndüre kullanmak gerekiyor. Bu tavanın yuvarlak olanı vardı aldığımızda, keşke onu alsaydık diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Aslında ham haliyle satışa sunabilirler,ama ham haliniyle çok az insan kullanır muhtemelen,bakımı,kullanıma hazır halde tutmak vs biraz zahmetli,ama yine de asıl sağlıklı olan ham halidir.
    Ama kalın emayeyle kaplı olması kullanımını kolaylaştırıyor,bulaşığa atabiilyorsun,rahat temizleniyor vs..
  • Emaye kaplı olmasa ülkenin yarısı zehirlenir zaten, ben 10 kere pişirdikten sonra anca temizliyorum
  • Herkes gittigidiyorda 50 tl di diyor ortada konu yok bari konu açsaydınız yada açtınızda ben mi görmedim?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Gg kazananlar kulubü-biten sıcak fırsatlarda paylaşılmıştı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten kullanmayacaksaniz almayın derim. Cok uzun sürüyor pişirmek. Ocakta baya ugrastiriyor. 1 kere kullandım 1 sene yattı kenarda. Ortaya cikan urun ugrastigima temizliğine kesinlikle değmedi. En son aileye giderken götürdüm bıraktım. Muhtemelen simdi aile evinde bir köşede yatıyordur.

Forumdaki antrikotcularin gazına gelip almıştım forum pişmanlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 13 Ekim 2019; 12:44:45 >
  • Bende gaza gelip almıştım döküm tava lezzetli ve güzel oluyorda çok fena kirleniyor etraf baya yağ atıyor her tarafa bende kıyıya kaldırdım anca piknik tüpüyle açık alanda kullanırım

• Her yere yağ sıçrıyor ama emin olun değiyor. Ben döküm tavasız bir et düşünemiyorum. Et en iyi bu tavada pişer. Hamburger köftesi de. Yağ sıçramasından hoşlanmıyorsanız etrafa 2-3 tane gazete kağıdı serin sorun kalmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eti evde bundan daha güzel pişirebileceğiniz bişey yok

herkes yağ sıçratıyor diye şikayet etmişde arkadaşlar şöyle bir ürün var bilginiz olsn
    https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/yemek-pisirme/pisirme/tencereler-ve-buharda-pisiriciler/10112530/stabil-yag-sicratmaz.aspx
  • Dönüm tava kullanım emek ister, ilgi ister, araştırma ister.

Bunlara vakit ayırmam diye bir heves ile boşa para verip almasin derim, yoksa evde bir köşede yatar sadece

• Ben gg'den aldım bir tane.
    Forumdan 80/20 kod ile 75 civarına denk geldi.
    Ürün elime ulaştı. Oldukça ağır. Tavsiye edebilirim.
    Linki de vereyim. Başka satıcıdan alabilirsiniz. Bir alakam yoktur.

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/lava-dokum-demir-metal-kulplu-yuvarlak-kizartma-tavasi-28-cm-485806274

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.