Şimdi Ara

Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
7.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara cepa carrefourda var mi. Bilgisi olan yazarsa memnun olurum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için sagolun...
    yarın ogleden sonraya ancaya gidebilirim gordion a.. o zamana kalır mı bilemedim gitsem mi diye
  • izmirden online sipariş veremiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35ben35 -- 18 Kasım 2017; 22:46:48 >
  • sapi cikan modelse(fritozlerdeki gibi tak cikar) hic kullanisli gelmedi bize sadece kestane psiriyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes bişey yazmış kafam karıştı öğrenci evi için alıcamda sürekli tavuk yapıyorum kuş başı doğrayıp tavuk şiş gibi sosyalıp pişiriyorum ocakda öyle çok kuvvetli bişey değil. Hangi tavayı önerirsiniz yuvarlak olan mı dikdörtgen olan mı ? birde çizgili mi çizgisiz mi ?
  • -hay@let- kullanıcısına yanıt
    sen wok tava al kardeşim.,

wok tavaya tavuk, sebze, sos, mos ne varsa at afiyetle ye .

döküm tavada sadece et, tavuk, balık (o da büyük balık, hamsi falan olmaz) ızgara yaparsın.

haaa paran varsa ikisini de al. ikisini 150-200 tl.ye alabilirsin şu an.
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin aldığınız altta linkini verdiğim mi? Bunun aynıları GittiGidiyor da var ama onlar 3.5 kg ağırlık demişler acaba sizin aldığınız farklı bir model mi?

https://www.carrefoursa.com/tr/lava-yuvarlak-izgara-tava-30-cm--p-30027273

• Maltepe parktayım 4 tane kalmış ama çok ağır ya. Bunun ısınması için kaç dakka ocakta kalması lazım çok kalın yapısı var.

• Arkadaşlar bu döküm tavada et pişirirken tavaya yağ koyacazmı

• Arkadaşlar bu nasıl

https://urun.n11.com/tava/lava-dokum-tava-30-cm-P218960068

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuru

Maltepe parktayım 4 tane kalmış ama çok ağır ya. Bunun ısınması için kaç dakka ocakta kalması lazım çok kalın yapısı var.

O sebeple dokum tava aliyoruz. 10-15dk isinmali. Hafif duman cikinca isiyi iyice almis demektir. isiyi absorbe edince eti koydugunuz anda yuzey cok hizli bir sekilde pisip karamelize oluyor. Boyle yuzeyden etin suyunun kacmasini engelliyor. Diger tarafini pisirmeden once 5dk bosta bekleyip, tavanin ayni sekilde isisini yukseltmesini beklemek lazim.

• Elinizi üstüne yaklaştırıp ısıyı kontrol edin kuvvetli bir isi geliyorsa yeterli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuru

Maltepe parktayım 4 tane kalmış ama çok ağır ya. Bunun ısınması için kaç dakka ocakta kalması lazım çok kalın yapısı var.

O sebeple dokum tava aliyoruz. 10-15dk isinmali. Hafif duman cikinca isiyi iyice almis demektir. isiyi absorbe edince eti koydugunuz anda yuzey cok hizli bir sekilde pisip karamelize oluyor. Boyle yuzeyden etin suyunun kacmasini engelliyor. Diger tarafini pisirmeden once 5dk bosta bekleyip, tavanin ayni sekilde isisini yukseltmesini beklemek lazim.

Hocam 5 dakika bekletirsek et suyunu salmaz mı? o 5 dakikada sanki et suyunu bırakabilir. ya da fırına mı koymak lazım?

ben suat durmuş gibi yapacağım eti mühürledikten sonra dilim dilim kesip tavada biraz ateşi göstereceğim

• Siteden aldığım böyle diyor. Gelmeyecek sanırım.

Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour
  • Gaza getirdiniz beni Marmara Forum dan online sipariş verdim geldi. Gillette fusion jel de 4.98 idi. 12 yeni havlu 7.90.

Bu tavayı ilk kullanımdan önce işlem gerek var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargoyu sıkıntısız kapıda ödeme ile teslim aldım:

Sorularım olacak:
    --

Eti tırtıklı yerde mühürlemek yerine düz yerde mühürlesek farkı olur mu? Ben olmaz diye düşünüyorum. bunun böyle yapılmasının mantığı tırtıklı yerde eti mühürlemek düz yerde sebze sotelemek mi;?

Kullanım kılavuzunda tavayı 10-15 dk ısıttıktan sonra eti atıyoruz ardından kısık ateşte pişirmemizi o tavanın ısısının yeterli olacağını söylüyor, bu konuda ne düşünüyorsunuz? O zaman suyunu salmaz mı?

Hatta direk şunu koyayım bunun üzerinden konuşalım. Fikirlerinizi yazarsanız memnun olurum:

• ya bu sefer kesin alacaktım dun gidemedim az once gordion avm yi aradım elinizde var mı gelip alacağım diye yok dediler..

ankara'da goren var mı? bu standlı olandan gidip almak istiyorum...

bir magazada iki adet varmış... birini akşama kadar ayırdılar... ( tabi gerçekten varsa ) aldıktan sonra varsa başka mağaza ismini yazarım.. muhtemelen bir iki defa kullanıp atacagım ama çok heves yaptım.. güzel olursa surekli de kullanabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 20 Kasım 2017; 13:54:17 >
  • İlk defa döküm tava almaya niyetlenen biri olarak sorularım olacak
    1- 26*32 olanın yarısı (muhtemelen) 16cm kısmı ızgara şeklinde. bu durumda 26*26 olanı daha iyi olmaz mı?
    2- 30 cm lik yuvarlak ocaklar için daha uygun değil midir?
    3- Birde bu ürünler emaye kaplı mı ? değil mi?

https://www.carrefoursa.com/tr/lava-yuvarlak-izgara-tava-30-cm--p-30027273?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://www.carrefoursa.com/tr/lava-izgara-tava-26x26-cm-p-30168664?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://www.carrefoursa.com/tr/lava-ahsap-standli-bolmeli-tava-26x32-cm-p-30176720?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• adapazarı carrefourdan hediye için aldım çok güzel oldu arkadaşlar beğendi.
    stokta vardı önceki güne kadar.
    bende iki adet lava tavası var memnunum tavsiye ederim fiyat güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.