Şimdi Ara

Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
7.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de alacaktım ama tavanın boyutu beni endişelendirdi. Biraz daha uzun olsa çift ocakta kullanılır ya da kısa olsa tek ocakta ama bu haliyle ikisinin ortasında kalıyor. Galiba en iyisi yuvarlaktan almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ik defa kullanacak arkadaşlara bir tavsiyem olsun mutfağınızda güçlü bir aspiratör yada davlumbaz yoksa, yaklaşık 15 dakika et pişirdikten sonra evde göz gözü görmeyebilir, yerlerde yağ buharından muazzam kaygan olabilir haberiniz olsun.

Tava güzel olmaya güzel ama ev için bir takım handikapları da var. Yağlı et sevenler mutlaka çok sağlam davlumbaza sahip olmalı "BENCE".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BUGATTI -- 18 Kasım 2017; 8:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

bildiğin cam tozu. sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi yok.

teflon, granit, titanyum kaplamalar ile kıyaslanamaz bile.

en azından benim bildiğim bu yönde.

Faydalı bir bilgi. Bende bugün gidip alayım inşallah atıl olmaz ve ile yarar. Gitmişken yuvarlak fiyatına da bakayım.

@Mitrovic iyi günlerde kullanın, afiyet olsun

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    Duman ve ortalığın batması haricinde çok memnun kalırsınız hocam. Bunun için de sağlam bir davlumbaz şart sanırım arkadaşın dediği gibi

• yuvarlağı online aldım, geldi ve denedim süper oldu,

bu arada arkadaşlar size tavsiyem bu boyu almanız değil, zaten br tarafı iz yapmıyor ve güzel görüntü olmuyor... 26x26 kare olanı yada yuvarlak olanı alın...

yuvarlak olan 4,5 kilo (üşenmeden tarttım) muhtemelen üşenir insan bi kaç kez yaptıktan sonra ama ızgara lezzeti müthiş..

1- Eti 2 dk bir tarafını 2 dk diger tarafını pişirdim, ama et inceydi...sulu oldu süperdi. tavuk ve köfte de denicem...
    2- unutmayın yaklaşık 10 dk kadar tavayı ısıtmanız lazım, youtube da videolar var izlemeyi unutmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Ben de alacaktım ama tavanın boyutu beni endişelendirdi. Biraz daha uzun olsa çift ocakta kullanılır ya da kısa olsa tek ocakta ama bu haliyle ikisinin ortasında kalıyor. Galiba en iyisi yuvarlaktan almam.

merhaba
    bu tavadan bende kullanıyorum ocağın ortaboy gözünde 330c sıcaklığa ulaşıyor tavanın diğer kısımları biraz daha düşük sıcaklıkta oluyor içine et girince sıcaklık dahada düşüyor,tavayı ocağın büyük gözü ile orta gözüne tam denk gelmesede denemiştim tavanın içinde etlerden çıkan yağlar alev alıyor bir dahada denemedim,
    Lava ahşap standlı döküm tava 49.90 Carrefour

• Ankara Cepa da indirim yok, ahsapsiz olan 59 tl
    ++ahsap standli 26x26 84.90 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naseb -- 18 Kasım 2017; 13:39:44 >
  • mmm , mr lava lava .. mr.bombastic

• https://www.carrefoursa.com/tr/lava-izgara-tava-26x26-cm-p-30168664

Arkadaşlar bu ürün daha küçük olduğundan dolayı daha çabuk ısınmaz mı?

• Baristatales B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Sizin olaydan da anladığım kadarıyla bana en iyi hitap eden yuvarlak olan modeli. GittiGidiyor ya da uyguna satan herhangi bir yerden yakın bir zamanda alayım bari. Bununla yapacağım etin lezzetini çok merak ediyorum :)

• Arkadaşlar online olarak ben de bir adet aldım ve az önce teslim ettiler bakalım en yakın zamanda deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ameka -- 18 Kasım 2017; 16:46:27 >
  • sipariş verdim ahşap standsız getirmişler. 4 ürün aldım 2 si sorunlu. ketçap mayonzez seti aldım küçük gramajlısını yollamışlar.

bir daha tövbe carrefour online sipariş.. migros varken

nasıl iade edilir bu ürünler? gidip vermekle uğraşamam gelip alıyorlar mı evden iade ürünleri?

müşteri hizmetlerini aradım 10 dakika beklettiler sonra suratıma kapandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

mmm , mr lava lava .. mr.bombastic

İs fantasticCc

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

mmm , mr lava lava .. mr.bombastic

İs fantasticCc

• Bende online aldım arayıp kalmadı dedi marmara park carrefoursa bakalım olmadı beylikdüzüne gidip bakarım.

• Aldım arkadaşlar yuvarlak yoktu mecburen paylaştığım ürünü aldım. Çizgili alanı küçük olduğundan 26x26 mı alsam dedim ama fiyatı daha pahalıydı.Yukarıda bir arkadaş 44.90 diye paylaşmış o fiyat olduğunu bilsem belki onu da alabilirdim. Birde resimini paylaştığım şu ürün vardı fiyat 33.90 oda alınabilir gibi

• hala ayni fiyat mi?

sizin linkte 49.90 ama stokta yok diyor

;lava diye aratip ayni urunu buldugumda ise 84.90 tl diyor
    https://www.carrefoursa.com/tr/lava-standli-izgara-dokum-tava-26-26-cm-p-30121948

o kadar ovguden sonra lip et ve tavuk yapasim geldi... ama yukaridaki fiyata yok gibi...

ankarada bulan var mi?
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Ben edremit mağazasından aldım 8-10 tane vardı alanda yok sanırım

• Ben tahtasız olanı almıştım. Çok memnunum. Eşe dosta hediye aldım. Izgara keyfi veriyor. Pişireni geliştirdikçe koku olayı azalıyor. Tavsiye ederim. Tavuk ve ette çok güzel sonuçlar alıyorum. Balıkta güzel oluyor ama tavsiye etmem. Kokusu siniyor.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Ankara Gordion gurme Carrefour’da mevcut@voodoo child@voodoo child

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.