Şimdi Ara

Launch Painkiller! yardımmmmmmm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3cü bölümde yanan ateş çukuru bide canavar var bütün mermileri boşalttım ölmüyor namussuz bu zombi nasıl ölecek yaw

• ???????????????????????*****
  • o ateş edince ölmüyo hocam. Orada bir şey yapıyorduk ama unuttum. Onu çukura doğru çekip son anda bi yere atlıyoduk galiba. Biraz bu konu üstüne yoğunlaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLaVa -- 13 Şubat 2005, 23:53:16 >
  • vaybae kimsenin bilmediği oyunumu oynuyoz biz simdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: öztin

3cü bölümde yanan ateş çukuru bide canavar var bütün mermileri boşalttım ölmüyor namussuz bu zombi nasıl ölecek yaw

Yardımcı olayım... Bu bölüm biraz sabır istiyor, mermileri idareli kullan, ateş baloncukları yaratığın hizasına geldikçe balonları patlat, bu yaratığı oldukça kızdırır dikkat et. Oldukça fazla baloncuk patlatman lazım ve hepsi yaratığa denk gelmeli, birini bile es geçmemelisin, dediğim gibi sabırlı oynamalısın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Orjinalden alıntı: öztin

3cü bölümde yanan ateş çukuru bide canavar var bütün mermileri boşalttım ölmüyor namussuz bu zombi nasıl ölecek yaw

Yardımcı olayım... Bu bölüm biraz sabır istiyor, mermileri idareli kullan, ateş baloncukları yaratığın hizasına geldikçe balonları patlat, bu yaratığı oldukça kızdırır dikkat et. Oldukça fazla baloncuk patlatman lazım ve hepsi yaratığa denk gelmeli, birini bile es geçmemelisin, dediğim gibi sabırlı oynamalısın...

Hocam yanlış teri anlatmışsın... Senin söylediğin son bölüm...

Arkadaşım, o ateş çukurunun tepesinde tahtalar var... Onu kır, oradan ışık gelsin...

Sonra ateş çukurunun önünde bir çıkıntı var (ışık tam bu çıkıntıya geliyor). Orada bekle, adamı üzerine çek... Tam seni yakalayacakken aşağıdaki merdivenler zıpla... Işık arkadaşın sonu olacak...

• quote:

Hocam yanlış teri anlatmışsın... Senin söylediğin son bölüm...

Arkadaşım, o ateş çukurunun tepesinde tahtalar var... Onu kır, oradan ışık gelsin...

Sonra ateş çukurunun önünde bir çıkıntı var (ışık tam bu çıkıntıya geliyor). Orada bekle, adamı üzerine çek... Tam seni yakalayacakken aşağıdaki merdivenler zıpla... Işık arkadaşın sonu olacak...

Hah hah evet öyleydi. Neredeyse tekrar yükleyip oynayacaktım oraya kadar...
  • ya kardeşim bende şu launch painkillerin ilk bölümünü geçemiyorum sonuna vardım 2ci lwle geçmiyor ne yapmam lazım?
  • ya kimse bilmiyormu kardeş ya öle sıkıldım bu bölümde kaldım
  • 6 sene önce hatırlardım ama şu an ne yazık ki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.