Şimdi Ara

Launch Pad [Ana Konu] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
14
Favori
45.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar launchpad almayı planlıyorum fakat iki marka arasında kaldım

1- Novation Launchpad S
    2- AKAI APC Mini

Yardımcı olursanız sevinirim.
  • öğrenecek çok şey var anlaşılan
  • Bende almak istiyorum da............................... işte da'sı var
  • full hd bende lpmini aldım çalıyorum anladım 1 güne ama hazır project files alıp ledlerini nasıl ayarlayabilirim mesela hep sarı yanan yeri kırmızı veya yeşil yapsam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: xemrex61

full hd bende lpmini aldım çalıyorum anladım 1 güne ama hazır project files alıp ledlerini nasıl ayarlayabilirim mesela hep sarı yanan yeri kırmızı veya yeşil yapsam teşekkürler

nasıl yapacağını pm olarak atıyorum.
  • adam 2 yılı aşkın süredir yardım ediyor

konuyla alakam yok da , teşekkür ediyim bari

lançpet iyidir

ipad sürümü ne kadar dandirik olsa da fl ile birleştirince işimi gördü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

adam 2 yılı aşkın süredir yardım ediyor

konuyla alakam yok da , teşekkür ediyim bari

lançpet iyidir

ipad sürümü ne kadar dandirik olsa da fl ile birleştirince işimi gördü

İpad sürümü cihazın yanında hiç bir şey dediğiniz gibi.

Yardımların lafı olmaz ya. Taş atıp kolumuz mu yoruluyor.
    FL studio ile iyi kombine oluyor alet:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa123

ACİL YARDIM ARKADAŞLAR SAMPLEARMIDIR NEDİR BULDUM AYARLADIM AÇTIM (ABLETON LİVE 9.5) LAUNCHPAD MİNİ O ARADA VURUŞLARI HİSSEDİYOR ANCAK IŞIK VE SES ÇIKMIYOR ACİL MESAJ ATIN ÇOK SEVİNİRİM PARAM BOŞA GİTSİN İSTEMİYORUM

inputdan tekrar launchpad seçip chanell ayarlarını 5 e getirin. windows ise.

MAc ise 1 e getirin.

• session dan neden user 1 e geçmiyor yardım edermisiniz
  • elimden yere düşmüştü ama bi çizik yok açılırken görsel efekt iyi ok işaretleri yanıyor session ara sıra yanıyor ama user 1 a geçmiyor ara sıra ses de geliyr anlamadım
  • xemrex61 X kullanıcısına yanıt
    Geçmesi Lazım. Düştüğünde donanımsal bir arıza oluşmuş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugün aldım bazı şarkıları yarısına kadar çalabiliyorum ama malesef hiç bir yerde türkçe yardım veya rehber tarzında birşey mevcut değil.
  • Merhaba; Fullhd hocam sorum size nette baya araştırma yaptım (anlayabildiğim kadar ingilizce forumlarda vs. dahil) ancak launchpad s ve pro arasında tuşlarının fazla olması haricinde bir fark bulamadım (gerçi fazla tuşlarında ne işe yaradığını öğrenemedim). Sizden ricam aradaki fiyat farkına değer bir fark varmı acaba bilginiz dahilinde beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Hocam ben launchpad alacağım da , olayları az buçuk anladım . Bana türkçe tutorial videosu önerir misiniz pls ?

• Öncelikle konunun hala aktif olması beni sevindirdi :D FullHd hocam uzun zamandır yardımcı oluyor konuyla ilgim yok (henüz) ama kendisine teşekkürü borç bildim :D Ben de herkes gibi birkaç skrillex dinleyip bu alete merak duyanlardanım ama gördüğüm kadarıyla alan kişilerin çoğu kolay olduğunu düşünüyor ve bu yüzden satıyor.Çok kararsız kaldım fiyatı da çok pahalı değil aslında ama türkçe rehber olmaması beni caydırıyor :D İlerleyen günlerde bir sorum olursa yazarım.

@FullHD
  • Tamam hocam aramıza tekrar hg. Buralardayız... Aleti aldıktan sonra çalışacaksan hem öğrenirsin hem zevk alırsın. Programı inceledikçe İngilizce kaynakları izledikçe öğreniyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FullHD -- 14 Şubat 2016; 1:21:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Tamam hocam aramıza tekrar hg. Buralardayız... Aleti aldıktan sonra çalışacaksan hem öğrenirsin hem zevk alırsın. Programı inceledikçe İngilizce kaynakları izledikçe öğreniyorsun.

bir süredir gitar çaldığım için böyle bir şeyi öğrenmenin zorluğunu tahmin edebiliyorum :D beni uzaklaştıran kaynakların azlığı hocam ya,bunu alırsam sana mesaj atarım umarım yardımcı olursun her zmaanki gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Cube K

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Tamam hocam aramıza tekrar hg. Buralardayız... Aleti aldıktan sonra çalışacaksan hem öğrenirsin hem zevk alırsın. Programı inceledikçe İngilizce kaynakları izledikçe öğreniyorsun.

bir süredir gitar çaldığım için böyle bir şeyi öğrenmenin zorluğunu tahmin edebiliyorum :D beni uzaklaştıran kaynakların azlığı hocam ya,bunu alırsam sana mesaj atarım umarım yardımcı olursun her zmaanki gibi :D

Yani :))

• FullHD kullanıcısına yanıt
    üstad bana da atar mısın.
    ayrıca launchpad ile ilgili doküman varsa başka dokümanları da atar mısın. çok öğrenmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum.

birkaç parça öğrendim prj. file den ancak temel mantığını kavrayamadım, kendim üretmem için.
    yardımcı doküman gönderirsen çok memnun olurum. şimdiye kadar verdiğin bilgiler ve yardımlar için çok teşekkürler.
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    nette fl studio ile ilgili (kullanımı) doküman var onlardan fl studio yu öğrenebilirim ancak launchpad ile ableton live çalışıyor diye biliyorum.
    fl std. ile de launchpad'ı çalıştırabilir miyim. belirli bir ayarı var mıdır.

sizce fl std. mu yoksa ableton mu yardımcı olur musunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.