Şimdi Ara

Launch Pad [Ana Konu] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
14
Favori
45.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GhostKiller0840

FullHd hocam ben bu aleti uzun zamandır araştırıyorum alıcam ama project filenin kullanımını çozemedim anlatırsanız sevinirim

Project file hazır dosyalar yani... Indiriyorsun direk videolarda ki gibi kombinasyonlar hazır atılıyor programa. Size sadece doğru tuşlara basarak çalmak kalıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    Çok saolun bakalım okul var öğrenciziy almakta kesin kararlıyım ama ne zaman olur bilemiyorum ilk hedefin Skrillex Kyoto :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostKiller0840

Çok saolun bakalım okul var öğrenciziy almakta kesin kararlıyım ama ne zaman olur bilemiyorum ilk hedefin Skrillex Kyoto :)

Kyoto yu da düzgün yapan olmadı hala :) en iyisi kötünün iyisi :)))

• Kolay gelsin ben launchpad hakkinda sende bilgi almak istiyorum lutfen beni facebooktan ekleyip konusabilirmiyiz bu isi cok yapmak istiyorumda facebook link:https://m.facebook.com/akin.gulen1?ref=bookmarks lutfen ekle konusalim

ableton 9 live kullanmaya çalışıyorum fakat kaydetmiyo felan herangi bişeyler dediler ben nerden nasıl indiriyim anlamadım hiç kardeşim yazılarınızı okdum aleti ilk gördüğümde aldım çokda hevesliyim yardımcı olursanız sevinirim indirdiğimiz müzik formatlarını nasıl ekliyoruz programa veya nasıl çalıyoruz anlatırsanız çok sevinirim pmden sana telefonumuda attım pek buraya giremiyorum whatsapp veya bi msj atarsan gün içerisinde sana dönüş yaparım çok sevinirim kardeşim saolasın yorumlarınız için teşekkür ederim
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=1044991306 bilen birileri yardımcı olabilicek varsa gerçekten çok sevinirim eklerseniz çok çaresiz kaldım bazı konularda
  • arkadaşlar benim alet geldi simdi bişeyler öğürendim fakat söyle bişey öğrendim müziği attım fakat tuşlar farklı yerlerde ve hepsi dolu değil bazıları boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkcn0621

ableton 9 live kullanmaya çalışıyorum fakat kaydetmiyo felan herangi bişeyler dediler ben nerden nasıl indiriyim anlamadım hiç kardeşim yazılarınızı okdum aleti ilk gördüğümde aldım çokda hevesliyim yardımcı olursanız sevinirim indirdiğimiz müzik formatlarını nasıl ekliyoruz programa veya nasıl çalıyoruz anlatırsanız çok sevinirim pmden sana telefonumuda attım pek buraya giremiyorum whatsapp veya bi msj atarsan gün içerisinde sana dönüş yaparım çok sevinirim kardeşim saolasın yorumlarınız için teşekkür ederim

Tmm

• tmm derken kardeşim nerden yazarsın bana acaba baya heyecan tuttu beni
    üstad selam.
    ableton live 9 da hazır samplelar ı açmak istediğimde (proje dosyaları) resimdeki uyarıyı alıyorum.
    bütün proje dosyalarında hata alıyorum. projelerde sıkıntı yok yani. bir ayarı mı vardır acaba???
     Launch Pad [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: one_size

üstad selam.
    ableton live 9 da hazır samplelar ı açmak istediğimde (proje dosyaları) resimdeki uyarıyı alıyorum.
    bütün proje dosyalarında hata alıyorum. projelerde sıkıntı yok yani. bir ayarı mı vardır acaba???
     Launch Pad [Ana Konu]

selam. resim görünmüyor

• Arkadaşlar sizce nasıl olmuş? İlk denemelerimden biri bu arada.

https://soundcloud.com/user-885709962/dream-trance-by-st-at-istanbul
    resim bazen kırık gözüküyor ancak onun üzerine tıkladığında açılıyor üstad.

bir de şuradan bakmayı dener misin.

her proje dosyasını açarken bu uyarıyı alıyorum. kafayı yiyecem çözemedim bir türlü.

https://store.donanimhaber.com/3c/3f/6f/3c3f6f4cccecce01df65162a703ced90.jpg

Launch Pad [Ana Konu]

• quote:

resim bazen kırık gözüküyor ancak onun üzerine tıkladığında açılıyor üstad.

bir de şuradan bakmayı dener misin.

her proje dosyasını açarken bu uyarıyı alıyorum. kafayı yiyecem çözemedim bir türlü.

https://store.donanimhaber.com/3c/3f/6f/3c3f6f4cccecce01df65162a703ced90.jpg

Launch Pad [Ana Konu]

programınız full değil.

abletonu ilk açtığımda tanıtımı yaptım aslında launchpad ile gelen ableton

sadece proje dosyalarını açarken bu uyarıyı veriyor. normalde abletonu açarken değil. program full olmasa abletonu açarkende hata vermesi gerekmez mi?

nereden aktifleştiriliyor ki program bi link vs var mı girerek kullanıcı adı şifremle tanıtabileceğim.
  • quote:

abletonu ilk açtığımda tanıtımı yaptım aslında launchpad ile gelen ableton

sadece proje dosyalarını açarken bu uyarıyı veriyor. normalde abletonu açarken değil. program full olmasa abletonu açarkende hata vermesi gerekmez mi?

nereden aktifleştiriliyor ki program bi link vs var mı girerek kullanıcı adı şifremle tanıtabileceğim.

youtube a yazarsanız çıkar ableton live 9 full diye. Açtığında hatayı vermez. Proje dosyası açmaya çalıştığında verir sadece. silip tekrar düzgün bir link rahatlıkla bulup kurabilirsin. orada herşey gösteriliyor...
  • bir çok kişi launchpad mini almayın demiş doğru mu çünkü s in fiyatı çok uçuk

• quote:

Orijinalden alıntı: aniltuna30

bir çok kişi launchpad mini almayın demiş doğru mu çünkü s in fiyatı çok uçuk

Küçük ve kullanışsız görüşünde herkes

anladım teşekkürler

• ACİL YARDIM ARKADAŞLAR SAMPLEARMIDIR NEDİR BULDUM AYARLADIM AÇTIM (ABLETON LİVE 9.5) LAUNCHPAD MİNİ O ARADA VURUŞLARI HİSSEDİYOR ANCAK IŞIK VE SES ÇIKMIYOR ACİL MESAJ ATIN ÇOK SEVİNİRİM PARAM BOŞA GİTSİN İSTEMİYORUM

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.