Şimdi Ara

LATİTUDE'mu 508'mi (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
32.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rotflmao

Bu link de sana kardeş

http://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_D_platform

bunlar sana kardeş ceviri kullandım

The Renault Latitude is a large family car produced by the French automaker Renault, and announced in June 2010. It debuted at the Moscow International Motor Show, at the end of August 2010.[3]
    The Latitude is a sedan, based on the Renault/Nissan D platform platform, and already developed as the third generation (L43) Renault Samsung SM5.[4]
    Renault Latitude is scheduled to be offered in Asia, Africa, Russia, Turkey, Persian Gulf, Australia, from Autumn 2010. In Mexico was launched during the first quarter of 2011 as the Renault Safrane.[5]

European version of Renault Latitude, with full details of the model's equipment lists and engines ranges, was shown at the 2010 Paris Motor Show, and sales began in early 2011

The Samsung SM5 is a mid-size car produced by the Korean manufacturer Renault Samsung Motors.
    Contents
    [hide]

Türkçesi

Latitude Fransız otomobil üreticisi Renault tarafından üretilen büyük bir aile otomobili ve Haziran 2010'da duyurdu. Ağustos 2010 sonunda, Moskova Uluslararası Motor Show'da giriş yaptı. [3]
    Enlem, Renault / Nissan D platformu, platform tabanlı bir sedan ve üçüncü nesil (L43) Renault Samsung SM5 olarak geliştirilmiştir. [4]
    Latitude, Asya, Afrika, Rusya, Türkiye, Basra Körfezi, Avustralya, Sonbahar 2010 tarihinden itibaren sunulacak planlanıyor. Meksika'da Renault Safrane olarak 2011 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunuldu. [5]

Latitude, model ekipman listeleri ve motorları aralıkları tam detayları ile Avrupa sürümü, 2010 Paris Motor Show'da gösterilen ve 2011 başında satış başladı

Samsung SM5 Koreli üretici Renault Samsung Motors tarafından üretilen bir orta boy bir araba.
    içindekiler

[hide]

şunuda ekleyim dostum nissan reno motoru sayesinde tutulmaya başladı bunu bil DCI motor sayesinde etrafımızdaki nissanlar çogaldu örn olarak juke ve gasgai sürüsüne bereket farkındaysan en çok satılan modelleri DCI olan 1.5 motora sahib

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 18 Ağustos 2011; 19:33:19 >

• Çeviri yapmana gerek yok kardeş ana dilim zaten ingilizce.
  • samsung olması mı kötü nissan olması mı? neyi alıp veremiyorsunuz?
  • quote:

Çeviri yapmana gerek yok kardeş ana dilim zaten ingilizce.

ne güzel işte :))nissan sayesinde üretilmedi reno sayesinde üretildi faket reno nissan ittifakı yüzünde(DCI motor dan dolayı) aynı platformda yerini aldı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

ne güzel işte :))nissan sayesinde üretilmedi reno sayesinde üretildi faket reno nissan ittifakı yüzünde(DCI motor dan dolayı) aynı platformda yerini aldı ...

Nissan yüzünden üretildi demiyorum. Renault araçları daha önce afedersin dandik di. Nissan araçları binerim.
    Git 97 model maxima ya bin, 97 model laguna ya bin aradaki farkı gör. Nissan-Renault ittifakı sayesinde renault un kalitesi arttı.
  • quote:

quote:

quote:

Nissan yüzünden üretildi demiyorum. Renault araçları daha önce afedersin dandik di. Nissan araçları binerim.
    Git 97 model maxima ya bin, 97 model laguna ya bin aradaki farkı gör. Nissan-Renault ittifakı sayesinde renault un kalitesi arttı.

renault nissanla sadece DCI motor ittifakı yaptı ve ve bu olay 2010 da oldu LTT ise 2009 üretilmeye başlayan bir arac (97 kasa laguna çok başarılı bir arac maxsima hangi segmente tam bilemiyorum ve yorum yapmam dogru olmaz ama renoyu okadar kötülüyorsunuz bir safranesine bakın ) fransız araclarını pek sevmem ama içlerinde iyişlerde yok degil

• quote:

quote:

quote:

quote:

renault nissanla sadece DCI motor ittifakı yaptı ve ve bu olay 2010 da oldu LTT ise 2009 üretilmeye başlayan bir arac (97 kasa laguna çok başarılı bir arac maxsima hangi segmente tam bilemiyorum ve yorum yapmam dogru olmaz ama renoyu okadar kötülüyorsunuz bir safranesine bakın ) fransız araclarını pek sevmem ama içlerinde iyişlerde yok degil

Renault ve Nissan 1999 beri birlikte çalışıyor.

• 508
  • ikisi de neticede fransız. Kardeşimde peugeot 308 vardı, her yerinden ses geliyodu. Sırf bu sebepten sattı 2009 megane 2 aldı. Aynı sıkıntıları bu arabada da yaşıyor. Ayrıca bu markalarda fransız ekolü olduğu fazla bi konfor beklememeliyiz. Yanlız önemli bir ayrıntı; peugeot'un kasası renoya göre kıyaslanamayacak ölçüde sağlam. ben olsam o paraya bmw 3 serisi ya da honda accord tercih ederdim.. Saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quattroporte'S

ikisi de neticede fransız. Kardeşimde peugeot 308 vardı, her yerinden ses geliyodu. Sırf bu sebepten sattı 2009 megane 2 aldı. Aynı sıkıntıları bu arabada da yaşıyor. Ayrıca bu markalarda fransız ekolü olduğu fazla bi konfor beklememeliyiz. Yanlız önemli bir ayrıntı; peugeot'un kasası renoya göre kıyaslanamayacak ölçüde sağlam. ben olsam o paraya bmw 3 serisi ya da honda accord tercih ederdim.. Saygılar..

fransız aracına ses geliyor deyin fakat konfor dediğiniz zaman fransız araçları akla gelir ön yargılı yaklaşmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Peugeot amblemi altında hatchback olmayan araba görmek farklı geliyor ya yakışmıyor

aynen katılıyorum, Peugeot nun sedan arabaları itici geliyor.
  • Peugeot = HB.
  • arkadaşlar bence ikisi de iyi hoşta o paraya bir alman arabası alınır mesela passat!...
  • renault kendini aşmış.latidut
  • bence o kadar paraya renaulta vermem komforuna diyecek yok ama peugeoto yavana atılacak araba değil
  • kabinleri benzer iki araç. ama car dergisi editörlerinin de dediği gibi; 508in kabini 5seriesi andırıyor. gerçekten ço ihtişamlı active ve üstü donanım kabinleri. latitude klasik ihtişamdan uzak renault çizgileriyle yaratılmış araç. 508in yol tutuşu mondeo kadar iyi olmamakla suberB kadar iyi ve passat kadar ağırbaşlıdır. dizel olarak 508 active sedan 1.6 hdi 112 bg 61.300 tl, 2.0 hdi 163 bg+otomatik vites 75.840 tl. 2.2 gt otmtk ise 110.000 bin tl. ilk ikisinden birini tercih edeceksiniz sanirım. şimdiden hayırlı olsun.

• Latitude Passatla bile karşılaştıralamayacak araç 508 neki :D E segmenti olarak karar verilmişti sonradan indirildi bilmiyorsunuz sanırım :).Aracın uzunluğu E serisinden uzun 5serisinden 2mm kısa araçtaki konfor 5 serisi E'de var Passattın fullüne verilcek o paraya gidin Mercedes Alın Renaulta taktıysanız kafayı.Ön yargınızı şey edeyim.

Son söz:Bindinizdemi konuşuyonuuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke552

Latitude Passatla bile karşılaştıralamayacak araç 508 neki :D E segmenti olarak karar verilmişti sonradan indirildi bilmiyorsunuz sanırım :).Aracın uzunluğu E serisinden uzun 5serisinden 2mm kısa araçtaki konfor 5 serisi E'de var Passattın fullüne verilcek o paraya gidin Mercedes Alın Renaulta taktıysanız kafayı.Ön yargınızı şey edeyim.

Son söz:Bindinizdemi konuşuyonuuz?

bu mesajda yazar zannedersem latitude ü övüyor
  • 508
  • Övme gibi bir amacım yok çoğu yerde ve dergide Latitudeın ustunlugu kabul edılmıs durumda tek DH'de Passat hayranlığı var hayırdır Passat kardeşiniz falanmıda biz bilmiyoz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.