Şimdi Ara

LATİTUDE'mu 508'mi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
32.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • latütü tü görmüştüm beğenmiştim ancak 508 i geçenlerde istinye park da gördüm görünüş açısından gerçekten çok üst sınıf bi araç olmuş kalitesi nası bilmem ama dış görünüş en iyi arabalardan biri
  • bence reno latidudenin tek eksiği 1.5 dizel motorda otomatik vites olmayışı onunda sebebi bence reno yeni geliştirdiği 1.6 dizel 130 beygir motoru bu araç otomatik vites olarak uyguluycak o olursa kimse renoyu tutumaz
    kıyaslamaya gelince ise
    bence pejo ne yaparsa yapsın bu sınıfta kendisine iyi bir yer bulamıycak reno ise gerçekten latidude ile sınıf atladı burda aracın ortak yapıım olduğuda unutulmamalı tabi pejo 508 in arka kısmı tamamen berbat olmuş sırf bunun için bile latidude alınır bence ve dahada önemlisi bence reno pejodan daha kaliteli bir firma ben olsam hiç düşünem direk latidude alırım bir passata rakip olamaz ama 508'e rahatlıkla olur

• Hiç düşünmeden Latitude ye yönel. 2 sinide uzun süre araştırdım. 508 görüntüsü daha hoş ama o arabaya 5 para vermem :) Şahsen ben Latitude aldım. 1 aydır kullanıyorum. Yol tutuşu, kalkışı ve agır görünümüyle Reno ya 10 üzerinden 9 verdim :P Arabada tek sorun Klasik dizel sesi (içine ses pek almıyo tabi) birde arkadaki koltuk arasndaki yükseklik var az. (İç tasarımı ve genişliği fevkalade 6 kisi rahat yolculuk yapabiliyoruz :D

Passat almayı düşünüyordum ama İç tasarımı büyüledi beni :) ve Hiç pişman değilim.

NOT: Arabayı denemeden yorum yapanlar bence boş konusuyorsunuz :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

D SINIFININ tartışmasız iki lider aracı vardır
    1)vw passat
    2)skoda super b
    bunların dışında d sınıfı araç tercihi maddi yetersizlik olduğu için diğer markalara kayıyor ama ben olsam hiç düşünmeden direk reno latidude derim sebep 508 fazla değil 1 yıl sonra dağılmaya başlar piyasası ucuzlamaya başlar dahada önemlisi sıkıntıları başlar

forum yonetıcısı falan gormuyormu abı su adamı bırı uyarsın allah askına..nereye gırsem bu adam ve arkadasları kendı savundukları marka harıc butun aracları kotuluyor..
    hadı ben uzun suredır forum kullanıcısıyım okuyorum hıc dıkkate almıyorum..
    ancak foruma dogru bılgıler edınmek ıcın gıren ınsanları yanlıs yonlendırıyor bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_ozturk05

ARKADAŞLAR ŞİDDETLE RENO LATİTUDE TAVSİYE EDİYORUM. GİDİPDE PASSAT A ,508 E ,MONDEO YA,SUPERB YE,İNSİGNİ YAYA. ÇOK PARA VERMENİZE GEREK YOK. ONLARDAN DAHA FAZLASINI LATİTUDE DE BULACAKSINIZ. PARANIZ ÇOKMU GİDİN MERCEDES ALIN. VEYA ÜSTTEKİLERİ ALIN AĞIR SERVİS BAKIMLARIYLA UĞRAŞIP DURUN.AMA LATİTUDE YE HERKEZ SAHİP OLABİLİR. MANUEL 110 HP TAVSİYEMDİR. SERİ VE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.İÇERDE TIK SES YOK.BOSE MÜZİK SİSTEMİ MÜKEMMEL ÖTESİ. . BENCE EXECUTİVE ALIN.... RENAULT KALİTESİ TÜM DÜNYAYI SARDI TABİ TÜRKİYE YİDE. PİŞMAN OLMICAKSINIZ... 69000TL ŞUAN... EN FULU MANUELİ... RENAULT TÜRKİYENİN OTOMOTİVDEKİ PRESTİJİ.

RENAULT LATİTUDE EXECUTİVE 1.5 DCI 110HP. NAV.2 CAM TAVAN, GERİ GÖRÜŞ, EN FULU

sanki renault mais kendi reklamını yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_ozturk05

ARKADAŞLAR ŞİDDETLE RENO LATİTUDE TAVSİYE EDİYORUM. GİDİPDE PASSAT A ,508 E ,MONDEO YA,SUPERB YE,İNSİGNİ YAYA. ÇOK PARA VERMENİZE GEREK YOK. ONLARDAN DAHA FAZLASINI LATİTUDE DE BULACAKSINIZ. PARANIZ ÇOKMU GİDİN MERCEDES ALIN. VEYA ÜSTTEKİLERİ ALIN AĞIR SERVİS BAKIMLARIYLA UĞRAŞIP DURUN.AMA LATİTUDE YE HERKEZ SAHİP OLABİLİR. MANUEL 110 HP TAVSİYEMDİR. SERİ VE YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.İÇERDE TIK SES YOK.BOSE MÜZİK SİSTEMİ MÜKEMMEL ÖTESİ. . BENCE EXECUTİVE ALIN.... RENAULT KALİTESİ TÜM DÜNYAYI SARDI TABİ TÜRKİYE YİDE. PİŞMAN OLMICAKSINIZ... 69000TL ŞUAN... EN FULU MANUELİ... RENAULT TÜRKİYENİN OTOMOTİVDEKİ PRESTİJİ.

RENAULT LATİTUDE EXECUTİVE 1.5 DCI 110HP. NAV.2 CAM TAVAN, GERİ GÖRÜŞ, EN FULU

sanki renault mais kendi reklamını yapmış

• tabii ki 508 latitude´ un tasarımı çok sıradan önü aynı symbol gibi çok çirkin
  • Peugeot 508 tabiki. Tasarımı, dizel otomatik seçeneği ve konforu artıları lato'ya göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Peugeot ile maceraya girmezdim ben olsam.

Latitude

komik bir yorum
  • 508 i hergün kullanıyorum belki . gerçekten peugeot gibi hissettirmiyor. çok sıkı alet sürmesi çok keyifli . tavsiye ederim ama latitude u bilemem. zaten renault ya o arabayı getirip lagunaya kuma ettiği için kılım :D
  • Peugeot'u bilmiyorum ama Ankara-Bodrum arası Latitude ile gidip geldim. Yaklaşım 900 km hiç durmadan tek başıma gittiğim halde inanılmaz derecede konforlu, iyi yol tuttuşa sahip ve rahat bir araba. Her şartta kullanıcısına güven veren bir araba. Ben olsam LAtitude'u tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat:_19

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

D SINIFININ tartışmasız iki lider aracı vardır
    1)vw passat
    2)skoda super b
    bunların dışında d sınıfı araç tercihi maddi yetersizlik olduğu için diğer markalara kayıyor ama ben olsam hiç düşünmeden direk reno latidude derim sebep 508 fazla değil 1 yıl sonra dağılmaya başlar piyasası ucuzlamaya başlar dahada önemlisi sıkıntıları başlar

forum yonetıcısı falan gormuyormu abı su adamı bırı uyarsın allah askına..nereye gırsem bu adam ve arkadasları kendı savundukları marka harıc butun aracları kotuluyor..
    hadı ben uzun suredır forum kullanıcısıyım okuyorum hıc dıkkate almıyorum..
    ancak foruma dogru bılgıler edınmek ıcın gıren ınsanları yanlıs yonlendırıyor bence..

ben sadece sürdüğüm araçlar hakkında yorum yapıyorum

beğenip beğenmemek sana kalmış

bu arada bu adam lafı hiç hoş olmamamış

ben kimseye yanlış bilgi falanda vermiyorum nerde yanlışlık var

• ikiside parasının arabası değil.... bunlara verilecek parayı passat 1.6tdı hıghline na veririm rahat bi 7-8 sene sorun çıkarmaz...
  • 55 bine passat 1.6 dizel higline varsa söyle bizde alalım
  • 55.000 TL'ye 1.2 motorlu Jetta versek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

55.000 TL'ye 1.2 motorlu Jetta versek.

Yok bak aynı paraya passat dizel highline varmış :)
  • bnden 55000 die bi kelime çıkmadı dikkat edin....3ününde dizelini fulu 80000-90000 civarı..o parayı passata vermek mantıkllı onu dmeye çalışıorm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre BİÇER

İki aracı da kullanmadan yorum yapmak zor ama dizayn açısından 508 epey önde

arkadaşa katılıyorum.
  • fransızları..almanlarla bir tutuolar.... komik gerçktn..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.