Şimdi Ara

LATİTUDE'mu 508'mi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
32.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla 508 otomatik kullanan varsa 1. Vitesten 2. Vitese geçerken meydana gelen inanılmaz sarsıntıyı açıklayabilirmi? O nedir ya,ne biçim bir şanzıman o, kesinlikle latitude şanzıman olarak rezalet,aslında ikiside güzel araçlar ama renault f/p olarak 508 den daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: serhat:_19

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

D SINIFININ tartışmasız iki lider aracı vardır
    1)vw passat
    2)skoda super b
    bunların dışında d sınıfı araç tercihi maddi yetersizlik olduğu için diğer markalara kayıyor ama ben olsam hiç düşünmeden direk reno latidude derim sebep 508 fazla değil 1 yıl sonra dağılmaya başlar piyasası ucuzlamaya başlar dahada önemlisi sıkıntıları başlar

forum yonetıcısı falan gormuyormu abı su adamı bırı uyarsın allah askına..nereye gırsem bu adam ve arkadasları kendı savundukları marka harıc butun aracları kotuluyor..
    hadı ben uzun suredır forum kullanıcısıyım okuyorum hıc dıkkate almıyorum..
    ancak foruma dogru bılgıler edınmek ıcın gıren ınsanları yanlıs yonlendırıyor bence..

ben sadece sürdüğüm araçlar hakkında yorum yapıyorum

beğenip beğenmemek sana kalmış

bu arada bu adam lafı hiç hoş olmamamış

ben kimseye yanlış bilgi falanda vermiyorum nerde yanlışlık var

ben senın yorumlarına heryerde rastlıyorum..vw hayranı sempatızanı bırısın bunu aksını kesınlıkle ıspatlayamazsın yorumların ve yazdıkların hersey ortada..
    ayrıca nasıl oluyorsa yenı cıkmıs yada cıkmamıs aracları bırsekılde temın edıp kullanıp test edıp kullanıp kıyaslıyorsun..
    13-14 yasında cocuklar gıbı davranıyorsun..yukardakı yorumunda d sınfıında superb yada passat almayanların maddı yetersızklıkten almadıgını soyluyorsun..cok talıhsız ve ezık bır yorum olmus senın ıcın..senın ne oldugunu emınım butun forum kullanıcıları bılıyordur..

• biraz mantıklı olsan ytr....son 1 ay içinde 3 tane araç test ettim yalanmı söleyim sana allah allah.....vw evet tam bi opel ve vw hayranlığı var saklamıorm ve bundna da çok hoşnutum yani...araç bilgime sonuna kdr güveniorm...herkesle her bi şeklde tartışabilirim bundan da şüphen olmasın yani..
  • senin arabaya binmişlğin kadar bnm araba sürmüşlüğüm var...bnle si..dk yarıştırmasan ii olurr...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydeli

biraz mantıklı olsan ytr....son 1 ay içinde 3 tane araç test ettim yalanmı söleyim sana allah allah.....vw evet tam bi opel ve vw hayranlığı var saklamıorm ve bundna da çok hoşnutum yani...araç bilgime sonuna kdr güveniorm...herkesle her bi şeklde tartışabilirim bundan da şüphen olmasın yani..

5km arac arac kullanmakla test edılmıyor malesef ?
  • 100 km kullncaz birader...sana bayide 100 km kullanrıdolarsa..helal olsun onlara...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydeli

100 km kullncaz birader...sana bayide 100 km kullanrıdolarsa..helal olsun onlara...

oku bakalım bn su sundan ıyıdır dıye bısey yazmısımıyım..ama sen sadece bu sayfada bıle vw yazacam aralara dıye kendını parcalamıssın..
    ınankı cok komıksınız :)
  • Kırk yılda bir renault adam gibi bir araç üretti nissan sayesinde, latitude diyorum başka bir şey demiyorum.
  • Renault'un sadece Latitude modelini beğeniyorum.Bana göre geri kalan tüm modelleri yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rotflmao

Kırk yılda bir renault adam gibi bir araç üretti nissan sayesinde, latitude diyorum başka bir şey demiyorum.

ney nissan sayesinde mi

• İkiside Fransız birbirine yakın her açıdan LATITUDE diyorum.
  • kesinlikle 508
  • 508 diyorum öndeki aslan amblemi yeter
  • 508
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Kırk yılda bir renault adam gibi bir araç üretti nissan sayesinde, latitude diyorum başka bir şey demiyorum.

ney nissan sayesinde mi

Aldığın araba hakkında bilgi sahibi ol önce, latitude nissan d platform üzerine üretilmiş bir araçtır.

• quote:

quote:

quote:

ney nissan sayesinde mi

Aldığın araba hakkında bilgi sahibi ol önce, latitude nissan d platform üzerine üretilmiş bir araçtır.

bu video sana dostum

• Ikisini de test etmiş biri olarak 508 diyorum.

Bu arada Latitude Kore üretimidir.

Samsung SM5 ile kardeştir.

Güzel bir araç ama 1.5 motor kesmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Ikisini de test etmiş biri olarak 508 diyorum.

Bu arada Latitude Kore üretimidir.

Samsung SM5 ile kardeştir.

Güzel bir araç ama 1.5 motor kesmiyor.

yaklaşık 4 aydır LTT var evet 508 daha güzel ama fiyatlara bakarsan anlarsın LTT en full paketiyle 508 orta paketi eşit 508 aşırı pahalı passatla yanı fiyat
  • latitüde donanım cok zengın olan bır arac aynı zamanda daha uygun fıyatlı..508 bana hıc cekıcı gelmıyor degısık farklı bır arac tasarlamak ıstemısler rıske gırmısler ancak olmamıs belkı 19-20ınc jant anca kurtarabılır tasarımı yoksa orantısız bır arac olmus bence..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ney nissan sayesinde mi

bu video sana dostum

Bu link de sana kardeş

http://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_D_platform

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.