Şimdi Ara

LATİTUDE'mu 508'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
0
Favori
32.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda araba almayı düşünüyorum. ancak kararsızım. iki seçenek düşünüyorum. ya laatitude olacak ya da 508.

508 henüz piyasaya çıkmadı nisan da geleceğini söyledler. istanbulda ki oto fuarını gezip görme fırsatım da olmadı. ancak fotolarda gayet ihtişamlı ve konforlu bir görünümü var. ama internet sitesinde ki yetersiz bilgiler beni kahretti doğrusu

latitude ise oldukça güzel donanımlı bir araba. benzer özellikler taşıyor 508'le

derin tecrübelerinzle bana yol gösterebilrseniz çok mutlu olurum

• D sınıfı bir araçta olmazsa olmaz olan otomatik şanzımanı küçük hacimli dizelle sunduğu için 508 derim ben.
    Kişiden kişiye değişir ama fikrimi söylemek istiyorum: Lattitude'nin ön kısmı o kadar çirkin ki 508 varken dönüp bakmam bile.
  • 508
  • 3 aylık aracı yolda itilirken gördükten sonra Peugeot benim için bitmiştir.
    Latitude diyorum kesinlikle.
    Son kararı sürüş testinden sonra vermeni öneririm ama 508 sürüş testi için bayağı bir zaman beklemen gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 27 Şubat 2011; 12:06:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyrax

ancak fotolarda gayet ihtişamlı ve konforlu bir görünümü var.

Sen fotoğraftan bile bunu anlıyorsan bize sormana gerek yok
  • Laguna derim sonuçta yol tututş açısından porsche'den daha iyi hem E sınıfı konforu hemde formula'da mercedes motorları yanarken bu araç size uzun yıllar hizmet edecektir

Düşünmeyin daha fazla
  • etrafımdan, sağdan soldan, arkadaşlarımdan.. Peugeot ile iyi hikayesi olan kişi sayısı bir elimin beş parmağını geçmiyor ne yazık ki.. onun dışında herkes şikayetçi..

bende Renault Latitude alırdım bu iki seçim arasından..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 27 Şubat 2011; 12:08:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

Laguna derim sonuçta yol tututş açısından porsche'den daha iyi hem E sınıfı konforu hemde formula'da mercedes motorları yanarken bu araç size uzun yıllar hizmet edecektir

Düşünmeyin daha fazla

Vay bee yol tutuşu porcheden iyimiş
  • 508 in beyaz rengi çok can alıcı duruyor.

LATİTUDE'mu 508'mi
  • bence ikiside sizi piÅŸman etmeyecektir, 508 geldiginde ard arda mümkünse aynı gün latitude ve 508 in test sürüsunu yapın, kararı siz verin..ı
  • 508 beklediğim kadar çarpıcı olmadı. Renault un bagajlı D sınıfı yaratma çabası ortaya karakter fakiri bir model çıkardı; dikkat ettildiyse Renault TR ceo su İbrahim aybar bile araç hakkında kemküm etti.
    Kapı içleri megane ,radyo paneller laguna, klima kontrol nissan...
    neyse henüz D sınıfında zaten elle gösterilecek bir model yok
  • Allah allah latitude yi bir ben beğendim heralde

508 resimlerde görüldüğü gibi gelmeyecektir.16-17 inç jantla pek gösterişli duracağını zannetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rosea -- 27 Şubat 2011; 12:36:34 >
  • Latitude hem fuarda hem de Türkiye'ye gelen araçlarda inceleme fırsatım oldu.
    Aracın içi klasik Renault araçlarınkinden çok daha güzel geldi bana.Ayrıca arka kamera vb.. ek özellikler de artıları.
    Bir de beyaz Latitude + açılır tavan oldu mu 508'e şans vermiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: rosea

Allah allah latitude yi bir ben beğendim heralde

508 resimlerde görüldüğü gibi gelmeyecektir.16-17 inç jantla pek gösterişli duracağını zannetmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Latitude hem fuarda hem de Türkiye'ye gelen araçlarda inceleme fırsatım oldu.
    Aracın içi klasik Renault araçlarınkinden çok daha güzel geldi bana.Ayrıca arka kamera vb.. ek özellikler de artıları.
    quote:

Bende bayide inceledim aynen dediğiniz gibi klasik renault araçları gibi basit durmuyordu.Yanında laguna vardı onuda inceledim.Laguna çok sönük kaldı. Latitude bir üst sınıf havası veriyordu.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyrax -- 27 Şubat 2011; 12:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

etrafımdan, sağdan soldan, arkadaşlarımdan.. Peugeot ile iyi hikayesi olan kişi sayısı bir elimin beş parmağını geçmiyor ne yazık ki.. onun dışında herkes şikayetçi..

laguna'nın arka tasarımı başarısız değil mi sizce??
    quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

etrafımdan, sağdan soldan, arkadaşlarımdan.. Peugeot ile iyi hikayesi olan kişi sayısı bir elimin beş parmağını geçmiyor ne yazık ki.. onun dışında herkes şikayetçi..

• bende chevrolet epica diyorum hade burdan yakın
  • quote:

quote:

quote:

Bende bayide inceledim aynen dediğiniz gibi klasik renault araçları gibi basit durmuyordu.Yanında laguna vardı onuda inceledim.Laguna çok sönük kaldı. Latitude bir üst sınıf havası veriyordu.

kesinlikle katılıyorum. renault'un diğer araçlarına göre farklı bir yeri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hyrax

quote:

quote:

quote:

kesinlikle katılıyorum. latitude'un diğer araçlarına göre farklı bir yeri var.

• İki aracı da kullanmadan yorum yapmak zor ama dizayn açısından 508 epey önde
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.