Şimdi Ara

LATİF DOĞANA YAPILAN ŞAKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkdaşlar iki haftadır latif denen şu elemana yapılan şakadan bahsediliyor... çok merak ettim. acaba nette bu şakayı yayınlayan bir site dikkatinizi çekti mi????[frndsp]

• Ya o şaka tam bi "EŞŞEK" şakası..Adamın saflığından faydalanarak "dünya rekoru kırdığını" iddia ediyo şakaya yapan kişi..Adamın pskilojisi bozulmuş, gece rüyalaırna giriyormuş, kimseye güvenemiyormuş artık..Ama hala o şakacıyla TV lere çıkıp sırıtıyo..Herif çok saf yaa
  • Ya da paranın dayanılmaz cazibesi ile şebeqlik yapıyor.
  • ya o şaka yapan adam en sonra dayak yemişti hastanelik olmustu. haberciler nooldu efenim diye soruyolar. adam da ben sadece insanları mutlu etmek, onları güldürmek istedim diyodu ağzı yüzü kan içinde...

latif doğana yapılan bi şaka daha vardı. böle bi aksiyon sahnesi ortasında bunu kacırıyolar sonra seni denize atcaz diye yavasca bırakıyolar yere. adam manyak tırsmıstı ya
  • Yaw ben böyle şaka görmedim...! Elemanın birde Tabut şakası vardı. Adam aşmış olayı. [ops]
  • Tam bir türk işi eşek şakası...
    garibe yapması kolay..yiyolarsa ibo'ya yapsınlar bakim..sağ çıkıyorlar mı...
    heriflerde kafa yokki usta işi şaka yapsınlar.sırf amelasyon.
  • ahaha latif doğanın suçu ne ya :P
  • mesele memleket meselesi haline geldi sayenizde.. uyğraşın bakılım nere olacak
  • valla adama helal olsun iyi cesaret böyle şakaları yapmak
  • hangi insan evladı böyle bir şaka yaparki lafit doğan o adamı dövse bence yeridir.resmen EŞŞEK ŞAKASI denir ona.
  • latif doğanda harbi salakmış ya.böyle bi şaka yenirmi.adam atla diyo buda su soğuk diyo mantığa bak [^]bu herif geçen bi kişiye daha şaka yaptı(benim kardeşimi hamile bırakmışın çocuğuna sahip ol diye) adam dövüyodu bunu
  • nasıl bir şaka bunlar???
  • harbiden o neydi öyle bu haftaki adam almanyaya gidip geliyorum diyor ama orda ne yapıyor kendinin haberi yok adam acaba hangi kız diye düşünüyo.
  • muahahha beyler o şakayı yapan adamı hastaneye götürüyorlardı dayak yemiş güya hayranlarından adamı sendeyle ambulanstan indirirken yere düşürdüler acayip güldüm sonra neden çünkü herif orda da şaka yapıyormuş yani dayak falan atmamışlar.

Laitfciğim bu adama gene acıyıp hastaneye ziyaretine gittiğinde şakacı zıplıyor yataktan latif gene dumur tabi [krl]
  • of bea of diğer topicimde olduğu gibi açtığım topic ile yazılan postlar arasında bir bağlantı kuramıyorum....

arkadaşlar size şakayı eleştiri için topic açmadım sadece o şakayı görmedim merak ediyorum acaba nette bu şakayı yayınlayan bir yer biliyorsanız linkini rica edecektim umarım bu sefer anlaşılmışımdır...[ban]
  • linke gerek yok kı pazar gunlerı herzaman verıyorlar.
    ayrıca o sakayı yapan adam manyagın bırıne benzıyor.
  • Herife yapılan şakadan sonra anladım ki ben arkadaşlarıma şaka falan yapmıyorum
    biz böyle şaka yapsak arkadaşlar .... beni walla
  • latif doğan şakadan sonra küstüm şarkısını söylemiştir büyük ihtimal :p
  • O kadar yorum yapılmış fakat videosu yok.
    İşte olay şakanın videosu izleyin....
    Gerçekten profesyonelce yapılmış, biraz eşşek şakası gibi olmuş bence....

http://www.youtube.com/watch?v=X7Y-bYT2YDY&mode=related&search=
  • Yapmışken bacağına iki tane de sıksaymış gerçek silahla.

Helikopterden atlaması da eşekten düşmüş karpuza dönmek cümlesini hatırlattı bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood -- 26 Kasım 2006; 5:16:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.