Şimdi Ara

LastZombie Elmas V ADC Solo Duo Rank Stream (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
1
Favori
18.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mephisto1

videocreds daha iyiydi.farklı çözünürlükler vardı.

evet o konuda katılıyorum ama burada deneme partnerliğim var ondan sonra video çözünürlük seçenekleri gelicek zaten bir sorun olursa motioncredse geçmeye hazırım geri =)
  • yayın açılmıştır iyi seyirler...
  • Stream açılmıştır erken saatlerde 1-2 deneme yaptım hashd düzelmiş gibiydi oraya geri döndüm iyi seyirler şimdidenwww.lastzombie.tv
  • Loading ekranını nasıl değiştirdin ? yani oyuna giriş yerini farkı client fln mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmoPlayer

Loading ekranını nasıl değiştirdin ? yani oyuna giriş yerini farkı client fln mı ?

O tarz bir değişiklik yok. Yaptığım şeyler hep stream programındaki sahne ayarlarından üstüne resim otrutarak falan =)
  • www.lastzombie.tv yayın açılmıştır arkadaşlar iyi seyirler.
  • internetim 360 p de kastığı için yayını izleyemiyorum yokmu kaliteyi düşürme falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _fizz_

internetim 360 p de kastığı için yayını izleyemiyorum yokmu kaliteyi düşürme falan :D

Şu an bu sağlayıcıda yok ne yazikki kısa zaman içinde ekleteceğim.
  • izliyoruz bakalım
  • www.lastzombie.tv Team rank tr serverında stream açılmıştır iyi seyirler.
  • Güzel ve kaliteli yayın yapan bir arkadaşımız takip etmenizi tavsiye ederim
  • Herşey iyi güzel de, fps drop oluyor sanki. Oyun ayarlarından Vsync kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Herşey iyi güzel de, fps drop oluyor sanki. Oyun ayarlarından Vsync kapatın.

Fps drop 0 streamde. Vsync açık çünkü streami de 60 fps ile yapıyorum. Oyun fpsi ile stream fpsinin aynı olması daha iyi oluyor. Takılma varsa sizin internetiniz ya da bilgisyarınız ile alakalıdır. Tarayıcı ve flash player versiyonu da baya etkili bu konuda. Ayrıca flash playerın donanım hızlandırmasını kapatmak bazen daha akıcı bir görüntü almanızı sağlayabiliyor.
  • Bu akşamın son maçı arkadaşlar iyi seyirler!!!
    edit: stream bu akşamlık kapnmıştır izleyenlere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastzombie -- 4 Mart 2013; 1:25:43 >
  • www.lastzombie.tv team reank streami başlamıştır iyi seyirler
  • www.lastzombie.tv yayın başlamıştır arakadaşlar iyi seyirler
  • Yayın açılmıştır iyi seyirler arkadaşlar.
  • LastZombie bu akşam ağırlıklı West serverında soloq que ile karşınızda iyi seyirlerwww.lastzombie.tv
  • www.lastzombie.tv yayin başlamıştır arkadaşlar bugün kısa lol oynamayacağım ve biraz kısa tutacağım yayını ama karşınızdayım =)
  • www.lastzombie.tv stream açılmıştır 5 dakikaya ısınma turları ile başlıyorum =)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.