Şimdi Ara

Lastik üzerindeki rakamların anlamları.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
42.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • FARKETMEMİŞİM :)
  • Konu hortlaya hortlaya bir hal olmuş :) Yalnız faydalı bir hort olmuş... Birde dikkatimi çekti konu benim forum üyeliğimle 4gün farkla aynı yaşta, hey gidi günler...
  • 175 takarsan yere daha iyi basar biraz fazla yakar....
  • Yıl 2013. 3.hort vakası :D
    yeni alınacak lastiğin üzerindeki üretim tarihine dikkat edilmeli. doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa982

Yıl 2013. 3.hort vakası :D
    yeni alınacak lastiğin üzerindeki üretim tarihine dikkat edilmeli. doğru mu?

Doğru..
  • Benim lastiklerde 162 yaziyor baska bir tarih ibaresine benzeyen rakam kumesi yok. Tarih bu mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Benim lastiklerde 162 yaziyor baska bir tarih ibaresine benzeyen rakam kumesi yok. Tarih bu mu acaba?

1620 falan olamayacağına göre o değildir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Pekiiii...H tipi lastiğin hız limiti 210 km/s ise 210'u geçince ne olur? Kesin patlar mı mesela?

niye patlasın hocam. çok ısınacağı için aşınır çabuk yıpranır.uzun sürede o hızda kullanmak iyi değildir kanımca
  • 10 yıl 1 ay 12 gün sonra bir hortlatmada benden
    Konu güncelliğini koruyan güzel bir başlık olmuş.

Birde bu lastiklerin yakıt tasarrufu, ıslak zemin tutuşu vs gibi sınıfları var onları nasıl bilebiliriz lastik alırken.

185/65/15 lastik almam lazım Fiat Fiorino aracıma ancak seçenek çok fazla. Hem güvenlik hem yakıt ekonomisi için tavsiye edeceğiniz bir lastik var mıdır?

• Vay anasını bu benim gördüğüm en eski konu konuyu açan abimiz torun torba sahibi olmuştur şimdiye

• quote:

Orijinalden alıntı: emre329

10 yıl 1 ay 12 gün sonra bir hortlatmada benden
    Konu güncelliğini koruyan güzel bir başlık olmuş.

Birde bu lastiklerin yakıt tasarrufu, ıslak zemin tutuşu vs gibi sınıfları var onları nasıl bilebiliriz lastik alırken.

185/65/15 lastik almam lazım Fiat Fiorino aracıma ancak seçenek çok fazla. Hem güvenlik hem yakıt ekonomisi için tavsiye edeceğiniz bir lastik var mıdır?

Aynı ebatta ben de lastik alacağım. Yaptığım araştırmalar sonrasında fiyat ve kalite olarak continental premium contact5 almaya karar verdim. Tanesi 170 tl. Bir takım alacağım. Üzerindeki lastikler 2013 yılı orijinal lastikler ve 66 bin km yapmış. Artık yeter dedim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.