Şimdi Ara

Lastik Önerisi Olan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, cümleden Regaip kandiliniz mübarek olsun. Konuya dönersek, sabah aracın lastiği inmişti şirkette fark ettim meğer çivi girmiş lastiğe

Fırsat bu fırsat, ben de yazlıkları değiştirmek istiyorum. Bizim buradaki lastikçiden fiyat aldım. 185/65/R14 için. Bridgestone 150 Lira fiyat verdi. Fiyat nasıl, lastik konusunda fiyat performans olarak önerileriniz nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat/performans olarak daha önceden de kullanmış olduğum continental in yan ürünü olan Barum markasını öneririm. Bunu continental, michelin, barum, lassa, dunlop ve bridgestone kullanmış biri olarak söylüyorum.

• player_x P kullanıcısına yanıt
    Hiç duymamıştım hocam, öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler

• bende bugün kış lastiği nokian da kocaman bi balon görüp
    yazlıları kaptp lastikçiye gittim. yokohama bluearth ları
    taktım . cebimde araçta rahat (bunlar az yktırıyor)
    eski kuralımı hatırladım. lastik ya japon yada yerli olmalı.
  • Bizim burdan fiyat aldım lastikçiden. Falken önerdi baya. Sessizmiş falan diyorlar? 155 Lira fiyat verdi nasıl sizce?

• Petlas

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Bizim burdan fiyat aldım lastikçiden. Falken önerdi baya. Sessizmiş falan diyorlar? 155 Lira fiyat verdi nasıl sizce?

Ben de mahallemdeki bir lastikçiyi aradım, elinizde ne lastik var, fiyat nedir diye.

Adamcağız utana sıkıla "Abi, 2017 üretimi Falken var, iyi lastiktir tavsiye ederim" dedi. Sanki Falken önerdiği için suç işliyormuş gibi konuştu, halbuki ben biraz araştırmış ve Falken almaya karar vermiştim. 4 Lastiğe (195/50 r15) sök-tak + balans + sibop 640,00 tl taksitli fiyat verdi.

Ek: Şimdi mailime baktım aynı lastiği hb dan bakıp sepetime eklemiştim. Sepete 50,00 tl indirim vermiş hb. Şu an 4 lastik 557 tl ye geliyor ama taktırma için bu sefer 50,00 tl vermem gerekecek. 25-30 tl için mahalledeki küçük esnafın kazanmasını yeğlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 1 Nisan 2017; 9:52:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.