Şimdi Ara

Lastik Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. Şu an hali hazırda kullanmakta olduğum Lassa Greenway lastikler eskidiğinden değiştirmem gerekli. Lassadan başka lastik markası hiç kullanmadım. Lastikler hakkında da nerdeyse hiç bilgim yok desem yeridir. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Aradığım kriterler şunlar. Arabayı genel olarak günün yarısında köy yolunda(yol toprak içinde yumruk büyüklüğünde kaya parçaları var).Diyer yarısında pek düzgün olmayan bir asfaltta. Haftada 1 kerede otobanda uzun yol yapıyorum. Arabanın kullanıldığı yer izmir.

Fiyat olarak 550-560 tl yi geçmesse sevinirim.

Marka olarak mümkünse bilindik markalar önerirseniz sevinirim.

Lastik epey sağlam ve uzun ömürlü olsun ekonomik durumdan epey uzun süre kullanmam gerekli.

Araba Fiat Albea.

Birde evin karşısında Goodyear bayisi var bu marka hakkında ne söyleyebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyrancı9999 -- 27 Ocak 2021; 18:7:3 >

• bridgestone turanza t005 tak geç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lastik ebatlarını yazar mısınız?

• BPG2004 kullanıcısına yanıt

185/65/14 86h

• smyrna kullanıcısına yanıt

Hocam buna şimdi baktım.Eski serileri gibi değil çabuk aşınıyor diyorlar doğrumudur sizce?

• ceyrancı9999 kullanıcısına yanıt
    turanzalar sert, dayanıklı ve sesli lastiklerdir. kolay aşınacağını sanmıyorum. minimum 5 sene götürür. benim de vakti gelince 185 65 15 ebatlarında turanza alma düşüncem var. ülkenin yolları rezalet.

• Bridgestone driveguard
  • Falken ze310
  • Yardımlarınız için teşekkürler.

• zotacing kullanıcısına yanıt

Hocam lassa greenways larda indirim vardı bayide onlardan taktırdım sağolasın yinede

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.