Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

***Lastik değiştireceğim,yardım lütfen.***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ***Lastik değiştireceğim,yardım lütfen.***
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3772 Mesaj
    Arkadaşlar araba Vw Polo 1997 model ,

üzerinde 175 / 65 / 13 Michelin Energy Lastik var , bitik durumda , bana acilen önerdiğiniz lastik markalarını artıları ve eksileriyle söylerseniz sevinirim ... Bu arada Bridstone da benim arabama uygun ebatta lastik üretilmiyor...

Baktığım ve fiyat aldığım lastikler

Goodyear GT 3 92 YTL

Michelin Energy 108 YTL

Birde Lassa 85 YTL dediler ...

Lastikler bunlar arkadaşlar , yardımlarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler.

|
    |

Michelin de güzeldir zaten ben bu iki markadan başka marka alma derim

Bende bu hafta yazlık GT3 lerimi taktırmaya gidecem bagajda duruyorda biraz daha beklicem perşembe gibi taktırırım

Bişey soracaktım, şimdi lastikleri taktırırken nitrojen bastırayım mı faydası olur mu?? yoksa normal havaya devam mı edeyim
    |
    |

• Yüzbaşı
    414 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

goodyear GT3 derim ben

Michelin de güzeldir zaten ben bu iki markadan başka marka alma derim

Bende bu hafta yazlık GT3 lerimi taktırmaya gidecem bagajda duruyorda biraz daha beklicem perşembe gibi taktırırım

Bişey soracaktım, şimdi lastikleri taktırırken nitrojen bastırayım mı faydası olur mu?? yoksa normal havaya devam mı edeyim
    Bende yeni değiştirdim lastikleri.

Ben aracımın üzerindekinin aynısını yani, 185/65/14 lük Michelen Energy aldım ve çok memnunum. En azımdan kafam rahat, ben neden michelen tercih ettim çünkü bir önceki lastiğe yapmadığım kalmadı ama lastiğe hiç birşey olmadı. Ne çukurlara girdim, jant eğildi kullanamaz oldum, lastiğim hala sağlam. Kabak lastikler bile bence iyi bir tutunma sağlıyordu. Ve aracımı yüksek hızlarda da kullanırken bana güven veriyor.

Alternatif olarak Goodyear Eagle F1 racing alırdım belki ama focus 14' e göre yoktu ebatı.

Ben H modelini 125ytl/adet - 6 ay taksitle aldım , bilgine. (+2 yıl garantili)
    |
    |

Focuss

• Yarbay
    3772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: focuss

Bende yeni değiştirdim lastikleri.

Ben aracımın üzerindekinin aynısını yani, 185/65/14 lük Michelen Energy aldım ve çok memnunum. En azımdan kafam rahat, ben neden michelen tercih ettim çünkü bir önceki lastiğe yapmadığım kalmadı ama lastiğe hiç birşey olmadı. Ne çukurlara girdim, jant eğildi kullanamaz oldum, lastiğim hala sağlam. Kabak lastikler bile bence iyi bir tutunma sağlıyordu. Ve aracımı yüksek hızlarda da kullanırken bana güven veriyor.

Alternatif olarak Goodyear Eagle F1 racing alırdım belki ama focus 14' e göre yoktu ebatı.

Ben H modelini 125ytl/adet - 6 ay taksitle aldım , bilgine. (+2 yıl garantili)

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar yaklaşık 3 saat önce Michelin Energy 175 65 13 lastik aldım sorunsuz kullanırım inşallah
    |
    |

• Emekli Yönetici
    16215 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: guide

Evet arkadaşlar yaklaşık 3 saat önce Michelin Energy 175 65 13 lastik aldım sorunsuz kullanırım inşallah

Güle güle kullan hayırlı olsun Bi arabada en önemli şey lastik ve frenlerdir bana göre tabi

Bende geçen gün lastiklerimi değiştirdim, GT3 lerimi taktım kışlıkları kaldırdım
    |
    |

• Yarbay
    2349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orjinalden alıntı: guide

Güle güle kullan hayırlı olsun Bi arabada en önemli şey lastik ve frenlerdir bana göre tabi

Bende geçen gün lastiklerimi değiştirdim, GT3 lerimi taktım kışlıkları kaldırdım

Alıntıları Göster
    arkadaşlar peki goodyear eagle serisi lastikler hakkında bir bilgisi olan varmı??
    |
    |

• Emekli Yönetici
    6650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: herby

arkadaşlar peki goodyear eagle serisi lastikler hakkında bir bilgisi olan varmı??

Alıntıları Göster
    Goodyear GT 3
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,155
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.