Şimdi Ara

LASTİK BASINÇ SENSÖR PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bende megane 2 sedan dinamik var, 2004 model..araçta lastik basınçsensörü var ve lastikleri değiştirdiğimde aracın sol arka lastiğinde LASTİK BASINÇ ALGILAYICI HATASI diye uyarı vermeye başladı sol arka lastik görünmüyor. bir müddet sonra jantların yanlış yerlere takıldığını farkettim düzelltik, siboptaki renklere göre jantları doğru yere taktık ama hata gitmedi...lastik basınçlarını düzenledik. indirip şişirdik ama düzelmedi..aracı her çalıştırdığımda hata mesajı canımı sıkıyor..aracı en son servise götürdük düzelltiler bilgisayardan sildiler ama servisten çıkalı 300 metre oldu bu defa sağ arka lastik aynı hatayı verdi..başına gelen var mı bir tanesi 180 TL imiş alsak alınca tanıtmak mı gerekiyor, normal lastikçi yapabilir mi acaba..yada sol arka lastik hatalı idi sonrasında neden sağ arka lastiği hata verdi yardımlarınızı bekliyorum..

LASTİK BASINÇ SENSÖR PROBLEMİ

• YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞ YOK MU
  • Walla bu olay bende ayda 1 defa falan oluyor , ondan sonra bikaç saat öle kalıyo sonra da kendiliğinden gidiyor mesaj
  • bende bir kaç aydır var ve gitmiyor galiba lasitkte bulunan sensörlü sibobu değiştirmem gerekiyor..
  • Her türlü lastik basınç sensörü, lastik basınç sensörü sibopları ve tamir kitlerini n11.com mağazamıdan temin edebilirsiniz.http://www.n11.com/magaza/lastikgelsin-com
  • Ben sensörü actim pilini değiştirdim 20 tl verip tekrar tanittim be okudu

532 165 17 30

Servise bir sürü para vermeyin deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalin bir pil saat veya kumanda tamircilerinde bulabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: arbel46

Ben sensörü actim pilini değiştirdim 20 tl verip tekrar tanittim be okudu

532 165 17 30

Servise bir sürü para vermeyin deneyin

Tanıtma islemini nasıl yaptığınız acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.